Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

witam :hi: Zmieniał ktoś z was ostatnio amorki ewentualnie jakie polecacie. Planuje zrobić całą zawiechę bo na tej już przelatałem ponad 100 tyś i generalnie chce zrobić z tym porządek

Cześć wszystkim

Mnie niestety to też czeka bo auto pływa strasznie na nierównościach i w łukach mocniej się wychyla.

Ciekaw jestem ile mnie to wyjdzie bo znając moje szczęście to pewno nie tylko na amorach się skończy.

Kilka dni do przeglądu mi zostało więc najpierw sprawdzę sobie przy okazji co i jak a później odstawiam do mechanika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: Zmieniał ktoś z was ostatnio amorki ewentualnie jakie polecacie. Planuje zrobić całą zawiechę bo na tej już przelatałem ponad 100 tyś i generalnie chce zrobić z tym porządek

100kkm i chcesz robić porządek .. czy Ty masz Opla ? ;)

Ja wymieniłem ostatnio 265kkm, choć wg maszyny przy 250kkm niby przód był do wymiany

ale druzgoczącej różnicy nie ma ... wiec potwierdziło to moje zdanie o testerach ;)

na przód założyłem oryginał ( w wakacje nie było w Polsce nic z Monroea, a Sachs nie robi 1BE do mnie, a Bilstaein wychodził drożej)

, a na tył Sachs + nowe odboje, osłony, a na przód jeszcze górne mocowania nowe.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 08:54_________________________________________________

witam :hi: Zmieniał ktoś z was ostatnio amorki ewentualnie jakie polecacie. Planuje zrobić całą zawiechę bo na tej już przelatałem ponad 100 tyś i generalnie chce zrobić z tym porządek

Cześć wszystkim

Mnie niestety to też czeka bo auto pływa strasznie na nierównościach i w łukach mocniej się wychyla.

Ciekaw jestem ile mnie to wyjdzie bo znając moje szczęście to pewno nie tylko na amorach się skończy.

Kilka dni do przeglądu mi zostało więc najpierw sprawdzę sobie przy okazji co i jak a później odstawiam do mechanika.

Pozdrawiam

a nie zmieniłeś oponek na zimowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: Zmieniał ktoś z was ostatnio amorki ewentualnie jakie polecacie. Planuje zrobić całą zawiechę bo na tej już przelatałem ponad 100 tyś i generalnie chce zrobić z tym porządek

100kkm i chcesz robić porządek .. czy Ty masz Opla ? ;)

Ja wymieniłem ostatnio 265kkm, choć wg maszyny przy 250kkm niby przód był do wymiany

ale druzgoczącej różnicy nie ma ... wiec potwierdziło to moje zdanie o testerach ;)

na przód założyłem oryginał ( w wakacje nie było w Polsce nic z Monroea, a Sachs nie robi 1BE do mnie, a Bilstaein wychodził drożej)

, a na tył Sachs + nowe odboje, osłony, a na przód jeszcze górne mocowania nowe.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 08:54_________________________________________________

witam :hi: Zmieniał ktoś z was ostatnio amorki ewentualnie jakie polecacie. Planuje zrobić całą zawiechę bo na tej już przelatałem ponad 100 tyś i generalnie chce zrobić z tym porządek

Cześć wszystkim

Mnie niestety to też czeka bo auto pływa strasznie na nierównościach i w łukach mocniej się wychyla.

Ciekaw jestem ile mnie to wyjdzie bo znając moje szczęście to pewno nie tylko na amorach się skończy.

Kilka dni do przeglądu mi zostało więc najpierw sprawdzę sobie przy okazji co i jak a później odstawiam do mechanika.

Pozdrawiam

a nie zmieniłeś oponek na zimowe ?

Już jesienią na letnich miałem podobnie więc myślę, że to raczej nie opony.

Zobaczymy przy przeglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 tys przelatalem, ale autko juz plywa. wiec chce zrobic wszystko tak zeby mnie nic nie denerwowało.oryginal amorki to wydatek 2tys sachs wychodzi o polowe taniej zawiecha lemforder 1,5 tys.

regenerowny górny wahacz na oryginalnych tulejach OOOO ok 50PLN - przy czym musisz oddać swój stary i tylko w oryginale musi być ten stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 tys przelatalem, ale autko juz plywa. wiec chce zrobic wszystko tak zeby mnie nic nie denerwowało.oryginal amorki to wydatek 2tys sachs wychodzi o polowe taniej zawiecha lemforder 1,5 tys.

regenerowny górny wahacz na oryginalnych tulejach OOOO ok 50PLN - przy czym musisz oddać swój stary i tylko w oryginale musi być ten stary

zawsze się zastanawiam nad wymienianiem tulei w wahaczach - bo wymienimy tuleje - spoko wychodzi na to samo jakbyśmy mieli nowy wahacz ale co ze sworzniem :mysli: może paść za chwilę i "d.. zimna" jesteśmy w plecy koszt tulei bo sworznia samego raczej nie da się wymienić - regenerują takie rzeczy jak sworznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 tys przelatalem, ale autko juz plywa. wiec chce zrobic wszystko tak zeby mnie nic nie denerwowało.oryginal amorki to wydatek 2tys sachs wychodzi o polowe taniej zawiecha lemforder 1,5 tys.

regenerowny górny wahacz na oryginalnych tulejach OOOO ok 50PLN - przy czym musisz oddać swój stary i tylko w oryginale musi być ten stary

zawsze się zastanawiam nad wymienianiem tulei w wahaczach - bo wymienimy tuleje - spoko wychodzi na to samo jakbyśmy mieli nowy wahacz ale co ze sworzniem :mysli: może paść za chwilę i "d.. zimna" jesteśmy w plecy koszt tulei bo sworznia samego raczej nie da się wymienić - regenerują takie rzeczy jak sworznie?

musiałbym potwierdzić .. bo teraz głowy nie dam,

ale ze 4 tygodnie temu na giełdzie nówki górne OOOO do B7 były po 100PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię to samo u siebie. Przy okazji zmieniam na 1BE. Amorki Sachs komplet około 500stów, sprężyny jeśli chcesz to z 350zł. Wahacze 1480zł, ja jeszcze zmieniam tuleje tylnej belki 2x87zł.

Gość za wymianę tulei powiedział 400zł. Nie za dużo trochę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sworznie też robią. Mam wszystkie górne wahacze wymienione rok temu na takie regenerowane ( firma z poznania http://www.regum.pl/samochody.php ) zapłaciłem z wymianą 360 zł - zrobione 18 tys km nic nie puka nie stuka igła :P Z tego co wiem powinny wytrzymać 50 tyś km.

Aha do regeneracji przyjmują tylko oryginały albo TRW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość za wymianę tulei powiedział 400zł. Nie za dużo trochę?

jakoś dużo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pany ponawam prośbę o wskazanie godnego polecenia miejsca do renowacji felg :wink4: i jeszcze by się przydało miejsce gdzie dobrze wyważają kółka bo coś mi się tarka zrobiła tak od 90 do 120 km/h :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pany ponawam prośbę o wskazanie godnego polecenia miejsca do renowacji felg :wink4: i jeszcze by się przydało miejsce gdzie dobrze wyważają kółka bo coś mi się tarka zrobiła tak od 90 do 120 km/h :disgust:

nie znam takiego miejsca ale sam sie zastanawiam nad renowacją swoich felg więc jak już znajdziesz takie miejsce to daj znać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że w Luboniu jest firma z tradycjami, kiedyś tam woziłem felgi klientów ale nie pamiętam adresu, wpiszcie w google renowacja felg Luboń to może coś wyskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, że przyjechał do nas na spota kiedyś kolega niebięską b6 w sedanie z białymi felgami RS4 i z tego co kojarze to się właśnie tym zajmował. Nie pamiętam zbytnio nicka... a felgi to mój tata chce odnowić w jeepie bo sól je zeżarła... :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:12_________________________________________________o znalazłem :decayed:http://www.doktor-felga.com/ jest ta B6 w galerii :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ujowe fele ma w Jeepie, ile lat mają te fele? moje chromy mają 11 lat i są zdrowe jak powiedzmy 2-3 letnie

też mają 11 lat :wink4: amerykańce robią z d*py fele :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...