Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: ja jutro po południu się zgłosze na 99% :wink:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a może jakiś mały spot w niedziele? to by się odebrało od Pepina płytkę i od Gwertego kalendarz za jednym razem :decayed:

Opublikowano
a może jakiś mały spot w niedziele? to by się odebrało od Pepina płytkę i od Gwertego kalendarz za jednym razem :decayed:

albo w sobotę wieczorkiem :)

Opublikowano

też może być :wink:

Opublikowano

Ja wstępnie też się piszę na spota, może być sobota wieczór lub normalny niedzielny termin. Może niech każdy napisze jaki termin mu odpowiada i wtedy się coś wyklaruje

Opublikowano
Może niech każdy napisze jaki termin mu odpowiada i wtedy się coś wyklaruje

Ja odpadam teraz weekend pracujący a za tydzień pijacki u kuzyna w Obornikach :drunk:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

W niedzielę ponoć winczako znów S-ką ma wlecieć na Poznań - jak zdążę wrócić z Warszawy to wlecę...

Opublikowano
:hi:

W niedzielę ponoć winczako znów S-ką ma wlecieć na Poznań - jak zdążę wrócić z Warszawy to wlecę...

Zależy o której godzinie. Od 16 nie ma mnie w Poznaniu a chętnie bym ja zobaczył :slina: no i oczywiście spotkał się z Wami.

Opublikowano

Mi weekend pasuje, ale bardziej niedziela :decayed:

Pepin, Ty wpadasz na style w czwartki pod Carnem/Shell/Mc koło Makro? :shock3:

Opublikowano
Mi weekend pasuje, ale bardziej niedziela :decayed:

Pepin, Ty wpadasz na style w czwartki pod Carnem/Shell/Mc koło Makro? :shock3:

Od 3ech lat chyba :)

w sierpniu byliśmy na MIVW w Holandii ...

Opublikowano

a ja się od ponad roku wybieram i nie mogę się wybrać :facepalm:

Ze style mam mojego przyszywanego kuzyna :decayed: W zasadzie on mnie cały cza namawia, żeby wpadł, co prawda on teraz w Holandii siedzi, ale może się jakoś, zjawie, tylko, że już mam VAG'a, a Szweda :kwasny:

Opublikowano
Może niech każdy napisze jaki termin mu odpowiada i wtedy się coś wyklaruje

Ja odpadam teraz weekend pracujący a za tydzień pijacki u kuzyna w Obornikach :drunk:

My tutaj nie pijemy:decayed: "w małych ilościach":wink: może też wpadniemy na spota, też musimy odebrać kalendarze:kox:

Opublikowano

doberek po przerwie :hi:

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

mam troszke do nadrobienia :whistling:

Opublikowano

cześć

Krążyłem wczoraj koło Vario ale niestety nie udało mi si,e trafić ale w następnym tyg mi się uda bo już wiem dokładnie gdzie to jest :grin::grin:

Opublikowano

Ja raczej ppowinienem sie pojawic jesli jest spocik w niedziele :-) ok 16 .

Opublikowano

ja również mogę się zjawić :wink:

Opublikowano
Może niech każdy napisze jaki termin mu odpowiada i wtedy się coś wyklaruje

Ja odpadam teraz weekend pracujący a za tydzień pijacki u kuzyna w Obornikach :drunk:

My tutaj nie pijemy:decayed: "w małych ilościach":wink: może też wpadniemy na spota, też musimy odebrać kalendarze:kox:

Wiem,wiem :decayed: już muszę się rozgrzewć :grin:

Opublikowano

:hi:

To może zacznę listę spotową:

1) Piechol

2) ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.