Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

BRY :) panowie pytanie, szukam szrotów w poznaniu i okolicach czy macie jakieś namiary może?

jak szukasz części do Audi to tu patrz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie, szukam drzwi do uno prawa strona przód i tył najlepiej czerwone :P i lusterka do lanosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie, szukam drzwi do uno prawa strona przód i tył najlepiej czerwone :P i lusterka do lanosa

nie pomogę Ci tu koledzy z Poznania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRY :) panowie pytanie, szukam szrotów w poznaniu i okolicach czy macie jakieś namiary może?

Bardzo pilna sprawa? Jest jeden szrot pod Wrześnią ostatnio łowiłem części do Swifta , musiałbym podjechać i zobaczyć czy jakieś Uno i Lanos nie stoją. Ale to dopiero za tydzień/dwa bo coś tam miałem do swifta jeszcze do rozszabrowania

Jestem w Antoninku dwa razy w tygodniu - ale pewno łatwiej będzie Ci znaleźć na miejscu , ja bym szukał w Przeźmierowie na tej głównej ulicy , jeszcze parę lat temu były tam ze 3-4 szroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRY :) panowie pytanie, szukam szrotów w poznaniu i okolicach czy macie jakieś namiary może?

Bardzo pilna sprawa? Jest jeden szrot pod Wrześnią ostatnio łowiłem części do Swifta , musiałbym podjechać i zobaczyć czy jakieś Uno i Lanos nie stoją. Ale to dopiero za tydzień/dwa bo coś tam miałem do swifta jeszcze do rozszabrowania

Swift jest za***isty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRY :) panowie pytanie, szukam szrotów w poznaniu i okolicach czy macie jakieś namiary może?

Bardzo pilna sprawa? Jest jeden szrot pod Wrześnią ostatnio łowiłem części do Swifta , musiałbym podjechać i zobaczyć czy jakieś Uno i Lanos nie stoją. Ale to dopiero za tydzień/dwa bo coś tam miałem do swifta jeszcze do rozszabrowania

Swift jest za***isty :decayed:

ojtam ojtam , jeszcze nim nie jechałeś a to epickie przeżycie , nie ma plastiku który by nie trzeszczał i skrzypiał - można nabrać dystansu do motoryzacji i dbania o auto :P.....

......wsiadasz potem do A4 i czujesz się jakbyś bujał się A8 :decayed:

jak kratki nawiewu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRY :) panowie pytanie, szukam szrotów w poznaniu i okolicach czy macie jakieś namiary może?

Bardzo pilna sprawa? Jest jeden szrot pod Wrześnią ostatnio łowiłem części do Swifta , musiałbym podjechać i zobaczyć czy jakieś Uno i Lanos nie stoją. Ale to dopiero za tydzień/dwa bo coś tam miałem do swifta jeszcze do rozszabrowania

Swift jest za***isty :decayed:

ojtam ojtam , jeszcze nim nie jechałeś a to epickie przeżycie , nie ma plastiku który by nie trzeszczał i skrzypiał - można nabrać dystansu do motoryzacji i dbania o auto :P.....

......wsiadasz potem do A4 i czujesz się jakbyś bujał się A8 :decayed:

jak kratki nawiewu?

Jutro będą ogarniane bo Bartek dzisiaj nie mógł :) no właśnie chce się przejechać SWIFTEM :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel mial coś jak swift, ale nazywało się to Subaru Justy i do tego AWD :decayed:

jak to zimą i na deszczu latało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxcudo, jeśli subaru to tylko libero !! to jest fura dopiero ! i ma quattro :)

MHV_Subaru_Libero_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale VAN :kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ----------

takiego upalaliśmy :kox:

images?q=tbn:ANd9GcQ3xdsUGY6s0GJv3CEG-AsTjQ3K1c2J1iD8xei-Cl6zLBklxuNO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pali sie z drzwiami, lusterko chyba zamówie na allegro, byłem na giełdzie ale lipa, byłem w suchym lesie i dzwonil;em na orła białego i do eko kars na starołęce i pipa, na alegro jak są jakieś sensowne to na drugim konicu polski ;/ niby uno takie popularne auto a nie ma części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi,

czy ktoś może potwierdzić - Czy zderzak w kombi i sedan w B7 ma ta samą dokładkę do zderzaka ?

Chodzi o tył.

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

cześć,

Dostałem info od kumpla i moze ktoś się dorobił poza Nikusiem jakiegoś potomstwa i jest w potrzebie:

[h=5]z cyklu OGŁOSZENIA DROBNE:

"Nasz Kubuś za tydzień zaczyna swoja przygodę z przedszkolem. Tym samym musimy pożegnać się :( z jego cuuuuddddoooowną opiekunką. Jeśli ktoś z rejonu Grunwald/Junikowo/okolice poszukuje świetnej i godnej polecenia Niani z doświadczeniem, bardzo proszę o kontakt."

a jak wiadomo, ciężko o dobrą opiekunkę proszę o dalsze polecanie. Dziękuję.[/h]

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

juz wiem .. dokłądka jest jedna :)

a przy okazji - widzieliście .. jak ktoś chce paczki odebrać na poczcie to mała paczka wychodzi taniej niż polecony ;)

E-PRZESYŁKA | cennik.poczta-polska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś, Serdeczne Gratulacje!!!!!Dużo zdrowia dla Maleństwa i jego Mamy.

Karolu, To czyszczenie RNS-a Baartasa niewiele dało. Czyta płytę navi 2013 BK dla Europy Centralnej, a dla Wschodniej nie chce. Tak samo było u Karwana w TT. Może coś jest z tą płyta??

Próbowałeś jakoś inaczej nagrać? I udało Ci sie inną kopię odpalić w TT-ce?? A w ogole, to zazdroszczę Ci tych nart....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś, Serdeczne Gratulacje!!!!!Dużo zdrowia dla Maleństwa i jego Mamy.

Karolu, To czyszczenie RNS-a Baartasa niewiele dało. Czyta płytę navi 2013 BK dla Europy Centralnej, a dla Wschodniej nie chce. Tak samo było u Karwana w TT. Może coś jest z tą płyta??

Próbowałeś jakoś inaczej nagrać? I udało Ci sie inną kopię odpalić w TT-ce?? A w ogole, to zazdroszczę Ci tych nart....

1. hmmm sprawdziłem w A4 cabrio u Marcina i poszło, w TT jeszcze nie

2. no cóż to Bartaas musi się wyporwadzić z PL :)

3. narty i pogoda byłą super .. teraz to juz wiosna idzie .. ale planujemy w marcu weekend na Czarnej Górze jak chętny to daj znać .. od 3ech lat jedziemy większą grupą i z dizećmi ... mmy pensjonat, gdzie jest specjalny pokój dla dzieci z XBOXem i kinecktem ;) a obok jest "świetlaca" z kanapami, piłkarzykami , stołem do tenisa - czyli imprezownia + sauna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi,

czy ktoś może potwierdzić - Czy zderzak w kombi i sedan w B7 ma ta samą dokładkę do zderzaka ?

Chodzi o tył.

Na to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...