Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Fany napisz kiedy jesteś w PL - są 2 osoby chętne na schowek.

daniel_sen - na montaż websato jedź do forumowego kolegi _Mario. Ew. w dziale warsztat jest DIY - Vario mógłby spróbować to zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kto pomoze z ledami? nie ukrywam ze ledy u slo mi sie mega podobają :) ja tez tak chce :)

No ja mogę Ci pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany, kto pomoze z ledami? nie ukrywam ze ledy u slo mi sie mega podobają :) ja tez tak chce :)

Ale co z tymi ledami - nie umiesz żarówki sam wymienić? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rozpiskę gdzie jakie chyba chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestandardowy,

nie zamawiaj pierwszych lepszych bo trzeba pomyśleć jeszcze nad kierunkiem światłą z LEDa, żeby oświetlało wnętrze a nie np środek drzwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziemy rozmawiac slo, Tomaszu znaczy :) ale jutro bo jestem mega padniety ... dasz jakies namiary gdzie ledziki kupowales? tak ze zdjec super to u Ciebie wyglada... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnie, bo zwracałem niektóre, wymieniałem itp. większość na sklep ledowy .pl

Ew jak chcesz na miejscu to na zwierzynieckiej 18 jest firma Ledix czy jakoś tak, tam też mają duży wybór.

Mogę Ci podesłać linki

---------- Post dopisany 22-02-2013 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2013 at 23:58 ----------

Najważniejsze żebyś zamówił dobre te:

1x Podświetlenie schowka, 4x podświetlenie kałuży jak otworzysz drzwi --> http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-Boczna-6xSMD3528-W5W-T10-KolorBialy/261

One muszą być boczne i bez polaryzacji. Panelowa 6SMD tam nie wchodzi

Tak samo oświetlenie sufitu pasażerów z tyłu. Zwykła 5SMD t4w nie daje rady bo 4 diody świecą w podsufitkę a jedna tylko na dół więc gówno widać. Tam musisz zamówić dwie --> http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Panel-24V-Led-6xSMD-W5W-T10-T4W-Ba9s-C5W-C10W-Bialy-Zimny/486

Nie mniejsze nie większe. Te pasują idealnie.

Na przód t4w "Front reading" mam puste, bo to już by było za jasno. Tam starczają dwie rurki 8SMD LED 42mm --> Rurka Led 42mm 8x SMD5050 C5W C10W 42 Skoda VW 12V (3000262883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Bagażnik dwie 36mm rurki (chociaż ja tam wpakowałem 42mm :kox:)

I jeszcze oświetlenie otwartego bagażnika w klapie rurka 36mm --> LED Rurka 9x SMD 3chip C5W C10W 36mm 39mm 36 39 FV (2982093622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ale tam też chyba wpakowałem 42mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema :hi:

mroźno coś dziś, tak wiec hartowanie w garażu mnie czeka :decayed:

witam.

spolerowałem te halogeny ale najebałem sie mega bo były mocno spiaskowane mam fotki. przed i po.

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

DSCN5491.jpgjeden zrobiony drugi nie. chyba widać który który

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema :hi:

mroźno coś dziś, tak wiec hartowanie w garażu mnie czeka :decayed:

witam.

spolerowałem te halogeny ale najebałem sie mega bo były mocno spiaskowane mam fotki. przed i po.

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

http://s15.postimage.org/sgenoc81z/DSCN5491.jpgjeden zrobiony drugi nie. chyba widać który który

eeee.... Grzesiu a który to który :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...