Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spadam pany - nara

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciao Fantastic

Opublikowano

:hi:

Pany, kto pomoze z ledami? nie ukrywam ze ledy u slo mi sie mega podobają :) ja tez tak chce :)

Opublikowano

Fany napisz kiedy jesteś w PL - są 2 osoby chętne na schowek.

daniel_sen - na montaż websato jedź do forumowego kolegi _Mario. Ew. w dziale warsztat jest DIY - Vario mógłby spróbować to zamontować.

Opublikowano

Pany, kto pomoze z ledami? nie ukrywam ze ledy u slo mi sie mega podobają :) ja tez tak chce :)

No ja mogę Ci pomóc ;)

Opublikowano
:hi:

Pany, kto pomoze z ledami? nie ukrywam ze ledy u slo mi sie mega podobają :) ja tez tak chce :)

Ale co z tymi ledami - nie umiesz żarówki sam wymienić? :wink:

Opublikowano

o rozpiskę gdzie jakie chyba chodzi :)

Opublikowano
InteriorlightB6.jpg
Opublikowano

niestandardowy,

nie zamawiaj pierwszych lepszych bo trzeba pomyśleć jeszcze nad kierunkiem światłą z LEDa, żeby oświetlało wnętrze a nie np środek drzwi ;)

Opublikowano

bedziemy rozmawiac slo, Tomaszu znaczy :) ale jutro bo jestem mega padniety ... dasz jakies namiary gdzie ledziki kupowales? tak ze zdjec super to u Ciebie wyglada... :)

Opublikowano

różnie, bo zwracałem niektóre, wymieniałem itp. większość na sklep ledowy .pl

Ew jak chcesz na miejscu to na zwierzynieckiej 18 jest firma Ledix czy jakoś tak, tam też mają duży wybór.

Mogę Ci podesłać linki

---------- Post dopisany 22-02-2013 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2013 at 23:58 ----------

Najważniejsze żebyś zamówił dobre te:

1x Podświetlenie schowka, 4x podświetlenie kałuży jak otworzysz drzwi --> http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-Boczna-6xSMD3528-W5W-T10-KolorBialy/261

One muszą być boczne i bez polaryzacji. Panelowa 6SMD tam nie wchodzi

Tak samo oświetlenie sufitu pasażerów z tyłu. Zwykła 5SMD t4w nie daje rady bo 4 diody świecą w podsufitkę a jedna tylko na dół więc gówno widać. Tam musisz zamówić dwie --> http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Panel-24V-Led-6xSMD-W5W-T10-T4W-Ba9s-C5W-C10W-Bialy-Zimny/486

Nie mniejsze nie większe. Te pasują idealnie.

Na przód t4w "Front reading" mam puste, bo to już by było za jasno. Tam starczają dwie rurki 8SMD LED 42mm --> Rurka Led 42mm 8x SMD5050 C5W C10W 42 Skoda VW 12V (3000262883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Bagażnik dwie 36mm rurki (chociaż ja tam wpakowałem 42mm :kox:)

I jeszcze oświetlenie otwartego bagażnika w klapie rurka 36mm --> LED Rurka 9x SMD 3chip C5W C10W 36mm 39mm 36 39 FV (2982093622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ale tam też chyba wpakowałem 42mm

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Doberek

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano

siema siema :hi:

mroźno coś dziś, tak wieć hartowanie w garażu mnie czeka :decayed:

Opublikowano
:hi: co tam?
Opublikowano
  • Autor
:hi: co tam?

kula się pomalutku :D

Opublikowano
siema siema :hi:

mroźno coś dziś, tak wiec hartowanie w garażu mnie czeka :decayed:

witam.

spolerowałem te halogeny ale najebałem sie mega bo były mocno spiaskowane mam fotki. przed i po.

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

DSCN5491.jpgjeden zrobiony drugi nie. chyba widać który który

Opublikowano
siema siema :hi:

mroźno coś dziś, tak wiec hartowanie w garażu mnie czeka :decayed:

witam.

spolerowałem te halogeny ale najebałem sie mega bo były mocno spiaskowane mam fotki. przed i po.

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

http://s15.postimage.org/sgenoc81z/DSCN5491.jpgjeden zrobiony drugi nie. chyba widać który który

eeee.... Grzesiu a który to który :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.