Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Quba, diagnostykę oświetlenia?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

Coś mi forum szwankuje na tel

Quba możesz wlecieć kiedy chcesz to ogarniemy temat oświetlenia

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Samochodem gonisz?

Samolot. Poznań ---> Kopenhaga ---> Sztokholm ---> Lulea.

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

Autem goniłbym 2 dni. Samolotem jestem na miejscu w kilka godzin.

oprócz promu to pewnie ze 20 H jazdy :decayed: ogarnałbym na raz:kox:

Opublikowano
  • Autor

:siema:Pany :) u mnie znowu od chuya śniegu spadło że odśnieżałem:facepalm: a u was?

trzeba zbierać się do roboty jak to mówią: "Do Pracy rodacy" :grin::facepalm:

Opublikowano

witam panowie.

to była ciężka noc.:decayed:.

Opublikowano

siema:hi:

co sie stao, co sie stao :decayed:

Opublikowano
tylko ja mówie o sklepledowy.pl. Na zwierzynieckiej jest ledix, tam kupowałem tylko pare ledów, też ok raczej. :)

No to trzeba zrobić spota techniczno-ledowego u Varia ;)

jestem za :)

Dajcie znać kiedy, to też bym podjechał, w sumie nie byłem jeszcze u Vario

Opublikowano
Te są od Eski, to pewnie ciut droższe od normalnych, jeśli w ogóle są inne;) Pozatym co ori to ori :decayed:
siema siema :hi:

mroźno coś dziś, tak wiec hartowanie w garażu mnie czeka :decayed:

witam.

spolerowałem te halogeny ale najebałem sie mega bo były mocno spiaskowane mam fotki. przed i po.

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

http://s15.postimage.org/sgenoc81z/DSCN5491.jpgjeden zrobiony drugi nie. chyba widać który który

eeee.... Grzesiu a który to który :banan:

nei wime jak acena jest teraz . ale za nowy halogen z żarówką zapłaciłęm ok 80PLN (chyab Hella) , stary z urwanym uchwytem sprzedałem za 15PLN ... może nie warto polerować ;)

jeśli do eSki to droższe, fakt ... i tu może się opłacić polerka

ale na ori miałem napisane HELLA, więc się nie zastanawiałem ;)

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

a właśnie skończyliśmy spota .. wycieraczka wymieniona u Piechola ;)

Opublikowano
Quba, diagnostykę oświetlenia?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

Coś mi forum szwankuje na tel

Quba możesz wlecieć kiedy chcesz to ogarniemy temat oświetlenia

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Vario do której jesteś dziś?

Opublikowano

....

Bart-S jutro wieczorem będzie w Poznaniu, dokładnie jeszcze nie wiem,

propozycja spota z małym drinkiem jest w PLAZIE, tam też są jakieś stoły do bilarda czy kręgle ... na razie nie chcę nic rezerwować

trudno powiedzieć ile będzie czasu ale na jedno piwko pewnie tak :)

Może zrobimy spota w PLAZIE - parking an samej górze (tam zawsze najmniej ludzi jest).

Sądzę, że Bartsy wpadną bliżej 18tej, więc jak ktoś już coś się umawiał na KC to może tam zacząć i dojechać do PLAZY później

???

1. Bart-S

2. Pepin

3. Piechol

PS.

W niedziele jest karaoke ;)

klub poznań, imprezy firmowe poznań, kręgle i bilard poznań, urodziny dla dzieci poznań, plac zabaw dla dzieci poznań, impreza studencka poznań :: Fantasy Park Poznań

Opublikowano

:hi:

Gwerty mam do Ciebie pytanko.Od jakiegoś czasu zaczął parować mi tylny led i po zdemontowaniu lampy okazało się,że jest trochę rozklejona.Czym sklejasz lampy?Ja zakupiłem uszczelniacz-klej dekarski bezbarwny czy zda egzamin?

Opublikowano

Karol mnie też wpisz na PLAZE ;) na którą?

Opublikowano

Ja się dzisiaj wybieram do Poznania - także jutro odpadam

Opublikowano

hej

Ja też dopisuję się do listy jak coś na ok 18 w Plazie :hi:

Kuba w poniedziałek podrzuce Ci coś dla Magdy

Opublikowano
:hi:

Gwerty mam do Ciebie pytanko.Od jakiegoś czasu zaczął parować mi tylny led i po zdemontowaniu lampy okazało się,że jest trochę rozklejona.Czym sklejasz lampy?Ja zakupiłem uszczelniacz-klej dekarski bezbarwny czy zda egzamin?

nie uzywaj nic na bazie sylikonu. jak już to kleje poliuretanowe. do tego ewentualnie aktywator i primer.

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

:hi:

Gwerty mam do Ciebie pytanko.Od jakiegoś czasu zaczął parować mi tylny led i po zdemontowaniu lampy okazało się,że jest trochę rozklejona.Czym sklejasz lampy?Ja zakupiłem uszczelniacz-klej dekarski bezbarwny czy zda egzamin?

nie uzywaj nic na bazie sylikonu. jak już to kleje poliuretanowe. do tego ewentualnie aktywator i primer.

tez bym sie pisał na jutro. dajcie tylko znac dokładnie gdzie i o której.

Opublikowano

ale pizga śniegiem :slina:

Opublikowano

Ja to mam co upalać na śniegu ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano

mialem dzis wyjechac a4 ale przy takiej pogodzie została w garazu. i na zakupy pojechalismy białą strzałą połnocy.

Opublikowano

;) na białym to jej pewnie nie widać

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano
hej

Ja też dopisuję się do listy jak coś na ok 18 w Plazie :hi:

Kuba w poniedziałek podrzuce Ci coś dla Magdy

OKI :hi:

Opublikowano
;) na białym to jej pewnie nie widać

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

dzęki felgom napewno bym jej nie pomylił na parkingu. bo widoczne z daleka:naughty: i kolor mi się mega podoba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.