Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Bart-s :whistling:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

nie gadaj, jak miałem B7 bardziej mnie lubiłeś

Ale pier**lisz teraz... Bardzo Cię lubię i dobrze o tym wiesz ale wk***ia mnie jak takie głupoty piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Bart-s wyluzuj :whistling: przecież na serio tego nie piszę a Ty się spinasz, myślałem, że załapiesz szyderę, w końcu Prima Aprilis jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

...to już pospinać mi się na bani nie wolno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już myślałem, że zabrakło % bo sztywny jakiś się zrobiłeś :polew:

Po % raczej robię się... elastyczny :polew:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Siema wszystkim :drunk:jutro do roboty :kwasny:

Yo. No niestety :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario byliśmy u rodzinki w Turku, ale taty autem więc ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy to o co ta spina w skrócie :wallbash: bo trafiony jestem a mam dwie strony do przeczytania :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:grin:

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

Daniel wybierałeś się do mnie?

W sobotę ,ale pisałem,że nie dam rady :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy to o co ta spina w skrócie :wallbash: bo trafiony jestem a mam dwie strony do przeczytania :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

O nic Danielo - taki prima aprilis Bart vs. Bart :wink:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

:hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Piękne święta .. ponad 3 doby nie włączyłem komputera i sprawdziłem żadnego maila :)

1. Piszecie o geometrii za 80PLN ... pamiętajcie geometria a zbieżność to dwie różne rzeczy i często warsztaty robią tylko zbieżność

2. Narzekania na drogi ... to przejazd na wschód polskie jest coraz lepszy 407km w 3:59minut wczoraj: autostrady, ekspresówki, wyremontowane krajowe drogi (może nadrobiłem 20km jadąc dłuższą trasą ale za to ciągle równo). Np. między A2 (Wiskitki) a Mszczonowem jest fajny odcinek drogi na którym zrobili 2 pasy i na zmianę, raz w jedną, raz w drugą są 2 pasy .. i łatwo można wyprzedzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Narzekania na drogi ... to przejazd na wschód polskie jest coraz lepszy 407km w 3:59minut wczoraj: autostrady, ekspresówki, wyremontowane krajowe drogi (może nadrobiłem 20km jadąc dłuższą trasą ale za to ciągle równo). Np. między A2 (Wiskitki) a Mszczonowem jest fajny odcinek drogi na którym zrobili 2 pasy i na zmianę, raz w jedną, raz w drugą są 2 pasy .. i łatwo można wyprzedzić

Takie rozwiązanie w PL w zupełności by wystarczyło, ale nasi rządzący wolą się szczycic Autostradami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Piękne święta .. ponad 3 doby nie włączyłem komputera i sprawdziłem żadnego maila :)

1. Piszecie o geometrii za 80PLN ... pamiętajcie geometria a zbieżność to dwie różne rzeczy i często warsztaty robią tylko zbieżność

2. Narzekania na drogi ... to przejazd na wschód polskie jest coraz lepszy 407km w 3:59minut wczoraj: autostrady, ekspresówki, wyremontowane krajowe drogi (może nadrobiłem 20km jadąc dłuższą trasą ale za to ciągle równo). Np. między A2 (Wiskitki) a Mszczonowem jest fajny odcinek drogi na którym zrobili 2 pasy i na zmianę, raz w jedną, raz w drugą są 2 pasy .. i łatwo można wyprzedzić

no jednak A2 i S8 przez Warszawę robi swoje :) - byłem w Bielsku Podlaskim miesiąc temu , jakieś 450 km chyba coś koło 5 godzin bardzo spokojnej jazdy , niedługo wybieram się do Ełku i ani myślę pakować się się przez Toruń i całe mazury mimo że to 45 km bliżej tylko pojade przez Warszawę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...