SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

• Musashi

• variocustoms

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :wink: dwa razy nie Slo :naughty:

w sumie też sie zastanawiałem kiedyś ?

dlaczego nie ?

zbyt wysoka cena do ich możliwości ?

lepiej sprawdza się zapas ? czy inny powód ?

Panowie z jakiego materiału jest wykonany zderzak od B6 i dokładka? Chodzi mi o oznaczenie, ma ktoś zrzucony zderzak bądź się orientuje?

Run flaty są super twarde i mało komfortowe, znajomy kupił A6 C6 na nich i było kiepsko, a jak zmienił na zwykłe to komfort bajka (mowa o 18 calach). A starym oponom po prostu nie wierzę - chyba że je zjedziesz w dwa sezony a kosztują połowę ceny.

Okej, dzięki za rozwianie moich wątpliwości :) szukam dalej

:hi:

slo, szukaj jaknajmlodszych opon. wypstykalem sie na nowe ale powiem szczerze ze uzywek juz nie kupie. jest zuelnie inna guma ( miekka )

i gdy przelozylem z zimowek ( profil 60 ) na letnie 18" a tu profil 40. i nie widze prawie roznicy. mega zadowolenie :)

Udostępniłby się ktoś z VAGiem dziś czy jutro ze mną i mi sprawdził błędy i doradził parę rzeczy? Albo jak będzie spocik to wpadnę :)

Carmen na alejach solidarności 18? może juz sie troche chłodniej zrobi:wink: vaga moge wziąć

:hi:

jakiś spot się odbył? bo cały weekend na remoncie znów spędziłem...sąsiad podczas remontu wyebał 4 dziury w ścianie działowej(stara kamienica) i trochę było roboty..ale jeszcze tylko 5 tyg i urlop hehe:grin:

:hi:

Rafciu nie obejrzysz się i zleci :polew:

dzisiaj po prostu za***iście..

Najpierw wchodzę rano do samochodu a tam fotochrom wylany z lusterka, do wymiany ramka biegów, popielniczka i panel klimy, zeżarło wszystko..