Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Zajmuje się może ktoś z forum naprawą wypalonych pikseli w fis'ach, bądź może polecić kogoś najlepiej z Poznania?

O dobre pytanie bo sam u siebie mam taśmę do wymiany, czy do ponownego przyklejenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkch:hi:

Zero czasu na forum ostatnio, masa pracy:kwasny:

A tu życie nie staje i ciężko nadrabiać zaległości co u Was, jakiś spocik w najbliższym czasie planujecie, coś by może w plenerze zorganizować ?

Musze ogarnąć temat przekładek vanów i podniesienia mocy w crafterze i T5, wiecie coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty jak się umówimy z tymi lampami od Voyagera? moje też muszę Ci dać do zrobienia bo po omacku wracałem z Warszawy w Piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeb wcale do Wrocławia jechać żeby dodać trochę koników, wystarczy do Pleszewa do Mariusza z Goodhope, również fachowa wiedza i podejście do sprawy, hamownia obciążeniowa 4WD czyli najlepsze co może być jeśli ktoś się trochę zna na rzeczy, no i ceny myślę tez całkiem ok. Ja byłem ostatnio 3 raz na programie i jestem zadowolony :D

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

wykres.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

skubi dzięki za info czekam za konkretami

Pepin Ty to masz zdrowie:wink:

wczoraj nie wyszło, plan jest na dzisiaj ... po 18tej ...

wg googlemaps .. najkrótsza ścieżka to niecałe 21km

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

nie trzeb wcale do Wrocławia jechać żeby dodać trochę koników, wystarczy do Pleszewa do Mariusza z Goodhope, również fachowa wiedza i podejście do sprawy, hamownia obciążeniowa 4WD czyli najlepsze co może być jeśli ktoś się trochę zna na rzeczy, no i ceny myślę tez całkiem ok. Ja byłem ostatnio 3 raz na programie i jestem zadowolony :D

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

http://s24.postimg.org/vwvpypt81/wykres.jpg

zostawiłeś to 600Nm ?

wymieniłeś wtryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wtryski nowe, dlatego taka seria piękna wyszła, niestety nie miałem możliwości zrobić logów na starych bo nie mam sprzętu, a kodowanie nowych miałem przy okazji robienia virusa. co do Nm to myślę że Mariusz wie co robi, sam mówiłem że ma być zrobione optymalnie, a nie na maxa. Na początku wyszło ponad 625Nm, ale ściągnął trochę właśnie żeby nie męczyć sprzęgła. a co, źle te 600? za dużo jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosol gadalem z nim przez telefon powiedział że ok 1500-1800 wyszło jak robił ostatnio teraz by musiał spr dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wtryski nowe, dlatego taka seria piękna wyszła, niestety nie miałem możliwości zrobić logów na starych bo nie mam sprzętu, a kodowanie nowych miałem przy okazji robienia virusa. co do Nm to myślę że Mariusz wie co robi, sam mówiłem że ma być zrobione optymalnie, a

nie na maxa. Na początku wyszło ponad 625Nm, ale ściągnął trochę właśnie żeby nie męczyć sprzęgła. a co, źle te 600? za dużo jeszcze?

szkoda, bo może bym coś pokombinował ;)

pamiętaj że wtryski "układają się" i to trwa czasem kilkaset km - więc może lepiej było zaczekać ;)

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

co do momentu .. to sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :hi:

szukam jakiegoś felunku ;) co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serce podpowiada 19. rozum wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na ojczystej ziemi WLKP ;) Tomek sprzedajesz fele i nic nie meldujesz? Dlaczego sprzedajesz? I dlaczego trochę późno o tym się dowiedziałem, a po wakacjach kiesa pusta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba witamy :)

Sprzedaje nie wiem w sumie czemu. Tak bo mi się już znudziły chyba.

Dowiadujesz się w czasie, bo wystawiłem je z 3 dni temu dopiero. Chcesz je ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

skubi dzięki raz jeszcze

slo gdybym miał kapustę to odrazy bym je łykał...tylko mówiłeś, że coś bije jak jeździsz...doszedłeś co to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygarnąłbym rzecz jasna ale muszę pozbyć się swoich bo urlop był wyczerpujący z kasy ;) chyba że masz jakieś propozycje nie do odrzucenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...