Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

chcialem myc auto, zaczelo padac a miala byc niby sesyka :)

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

jagus zderzak pomalowany? doszla mi s-line lotka na klape trza malowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś lotkę też zmieniasz? przecież dobrze wygląda, chyba, że idziesz całkiem w fabrykę:decayed:

Marcina a Ty masz dostęp do klamotów po niższych kosztach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie. Czy po przesiadce z felg 15 calowych na felgi 17 calowe i odwrotnie (na zime) trzeba ustawiać lampy? Na 17 calowych samochód stoi wyżej bo nie mam jeszcze zamontowanych springów -30mm ?

a jak myślisz, skoro zmienia się wysokość?

Myślę że tak, ale wole się upewnić.

to dobrze myślisz :decayed:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

panowie, co sądzicie o "słodowni" albo "czekoladzie"?

w czekoladzie ponoć drogoo... albo coś innego ciekawego najlepiej okolice starego browaru :decayed:

zależy co chcesz osiągnąć .. w Czekoladzie nie byłem, a Słodowni nie lubię ... dla mnie trochę snobizmem jakimś zalatuje

hałas, łomot w głośnikach ... dobrze że teraz to nie można palić

np w czwartek byłem na Garnarach w Oberży pod Dzwonkiem ... prawie cały lokal dla nas, spokojna muzyka

nie trzeba się drzeć .. jak np w Słodowni :) .. do tego można napić się domowej nalewki wiśniowej lub orzechowej

wiec pytając o knajpę moim zdaniem trzeba określić czego oczekujesz ...

IMO ciekawszym lokalem niż Słodownia będzie SPOT .. na uboczu .. ale nie wiem jak to wygląda w normalny dzień - bo byłem raz na zamkniętej imprezie

i chyba nie jest tam najtaniej ....

Ja nie lubię też BROVARII, no ewentualnie w piwnicy można posiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Panowie, słuchajcie mam pytanko. Wczoraj wymieniałem osłonę przegubu i przy okazji przeczyściłem benzynką ekstrakcyjną czujnik ABS oraz pierścień bo powyżej 140 km/h robiła mi się choinka na zegarach przez ABS/ASR i wyczytałem błąd PP czujnika ABS. Po złożeniu wszystkiego kiedy wracałem do chaty podczas dohamowywania z niskich prędkości załączał mi się bez sensownie ABS (dziś to samo). O co kaman?? Kiedyś w Astrze tak mi się działo przez pęknięty pierścień ale tu nie był uszkodzony;-/ Miał ktoś takie objawy??

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Jaguś lotkę też zmieniasz? przecież dobrze wygląda, chyba, że idziesz całkiem w fabrykę:decayed:

Marcina a Ty masz dostęp do klamotów po niższych kosztach?

Jak by ktokolwiek potrzebował jakieś klamoty z hurtowni moto to mogę załatwić po zniżkach. Aktualnie tylko z Inter Cars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin dzwonilem do niego w poniedzialek gora na wtorek mam do odbioru wiec pogadam z nim odnosnie tego grilla itp

Rafał nie dałem do lakieru te progi pod kolor i wymieniam ten tylni zderzak na s-line nic wiecej zewnętrznie nie robie ewentualnie na przod dokładka pod zderzak cupry r iwkońcu sesja na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do knajpek, restauracji, pubów, kawiarni .. to właśnie wróciłem z przypadkowego wernisażu u znajomej w galerii

ulica Żydowska ma sporo takich miejsc ... jest też Szewska obok Dominikańska .... sporo tam jest miejsc od pizerri, schaboweego do sushi ;)

a przy okazji ... nieduża galeria w Poznaniu

Polscy artyści z Biennale w Wenecji | NaTemat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z wieczora

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

Co do spotkania - może na spokojnie . . coś w stylu pubu a nie imprezy..

Może osemka w zakręconej bili lub Jamesonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzik takie mi wpadły w oko ale wolałbym 18"

BBS dare lm 19 komplet 5x112 audi mercedes amg rs (3636938470) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

te też robią robotę ale niestety trochę nadgryzione:thumbdown: i nadal nie są to 18"

5x112 19 CARBON AUDI VW PASSAT SEAT RS (RH BBS) (3637146940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzik takie mi wpadły w oko ale wolałbym 18"

BBS dare lm 19 komplet 5x112 audi mercedes amg rs (3636938470) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

te też robią robotę ale niestety trochę nadgryzione:thumbdown: i nadal nie są to 18"

5x112 19 CARBON AUDI VW PASSAT SEAT RS (RH BBS) (3637146940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mi się podobają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie dare i inne chinole :wink: szukasz do 2k ?

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

Takie tam na szybko :)ACT 18'' 8,5j skrecane 3tlg 5x112 (nie bbs rh oz (3637038800) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja bym brał za taka kase FELGI 18' LORINSER LM2 AMG 5x112 MERCEDES VW AUDI (3625386733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było gdyby z oponami już w takich pieniądzach znaleźć, wiesz wypośrodkowane nie płacić fortuny ale żeby też ładnie wyglądało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...