Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jaguś lecimy gdzieś dzisiaj czy odpuszczamy ?

Słuchaj ja myśle że ogarne jakoś czas bo teściowa wpada z wizytą więc ja się wydostane z domu tylko żeby pogoda się poprawiła puść sms zadzwonie i sie dogadamy jak już będe wiedział na czym stoje i mi napisz jak tobie pasuje czasowo

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słuchaj ja myśle że ogarne jakoś czas bo teściowa wpada z wizytacją więc......

:hi::polew:

Opublikowano

Witam...

jagus... pytaj z tym wlacznikiem na b7 crew ktos to do b7 wrzucil, lub przelozyl obudowe. w b7 to widzialem... ale nie wiem u kogo...

Opublikowano
Witam...

jagus... pytaj z tym wlacznikiem na b7 crew ktos to do b7 wrzucil, lub przelozyl obudowe. w b7 to widzialem... ale nie wiem u kogo...

acha musze gdzies podjechac czy ma ten sam wymiar to zamowie i sam pokombinuje najwyzej

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Slo wszystkiego dobrego :hi:

nie wiem o co chodzi ale tez sie dorzuce :)

zdrówka, a reszte sobie kupisz :)

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

Jaguś lecimy gdzieś dzisiaj czy odpuszczamy ?

Słuchaj ja myśle że ogarne jakoś czas bo teściowa wpada z wizytą więc ja się wydostane z domu tylko żeby pogoda się poprawiła puść sms zadzwonie i sie dogadamy jak już będe wiedział na czym stoje i mi napisz jak tobie pasuje czasowo

gdyby nie ta pogoda polecialbym z Wami, akurat mam wylelane auto :decayed:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Slo wszystkiego dobrego :hi:

nie wiem o co chodzi ale tez sie dorzuce :)

zdrówka, a reszte sobie kupisz :)

:hi: dzieki :)

Opublikowano

Niestandardowy odpuszczamy na dziś temat :decayed: Slo najlepszego :drunk:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Bartek, na integracji byłeś w sobotę? :decayed:

Nooo. Po 4 byłem w domu, a o 6 wstawałem na zajęcia. :kwasny:

Na wykładach stężenie alko w powietrzu w dwóch ostatnich rzędach było tak duże, że każdy kto przechodził tylko wąchał. :decayed:

Opublikowano

Slo najlepszego

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Medzikos jak tego jak się jutro ograniesz i bedzie pogoda można coś podziałać

Opublikowano

spot jutro?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

spot jutro?

Ja w Pozku dopiero bede około 21 :facepalm:

Opublikowano

Co tam cyce? :hi:

Opublikowano
  • Autor
Co tam cyce? :hi:

Gratuluje Awansu :naughty: po pracy piwko zimne :naughty:

Opublikowano
Co tam cyce? :hi:

bartek może spot.

awans zobowiązuje:decayed:

Opublikowano

chętnie spota bym jutro zaliczył:decayed:

panowie ma ktoś nr modułu multifunkcji do kiery b6/b7??

Opublikowano
  • Autor
chętnie spota bym jutro zaliczył:decayed:

panowie ma ktoś nr modułu multifunkcji do kiery b6/b7??

Bartek :decayed:

Opublikowano

Bartek, nie byles dzisiaj czasem w poznaniu w City Center?

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

a na spota ja sie pisze :) KC godzina 17?

no to puszcze liste :

1) Gwerty

2) niestandardowy

3) ...

Opublikowano

no to puszcze liste :

1) Gwerty

2) niestandardowy

3) rosool88

Bartku Ty coś ostatnio wspominałeś, że masz moduł? dobrze pamiętam??

Opublikowano

w sumie dlaczego nie, jak czas pozwoli to wpadne :decayed:

1) Gwerty

2) niestandardowy

3) rosool88

4) Miedzik [tak na 80%]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.