Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

no wiem, że nie ukrywał ale nie przypucował się, że to już:decayed:
Tak jak mowiłem samochód oddam w dobre ręce na początku była to kwestja powrotu do nowszej audi ale na daną chwile jestem w trakcie poważnych badań i problemów zdrowotnych więc z przykrością tak wychodzi czas pokaze co bedzie dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się pozbywasz

Naprawilem co bylo zle i sprzedaje. Nie chcę mieć juz z corsa nic wspolnego. Cos nie tak??

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co mówicie panowie zrobić z tym przebiegiem?? Tak dziwnie wiara reaguje na niego - pewnie gdyby nie to byłby juz sprzedany...

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo polski konsument jeśli chodzi o kupno auta jest kompletnym debilem. Sory że tak mówię ale to prawda. Akceptowalne przebiegi to ON to 190-220 tyś. Dla PB poniżej 180tyś. Nie ważne ile lat ma auto. Jak jest styrane. Liczy się przebieg no bo silnik musi być "zdrowy" a o tym niby ma świadczyć przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zauwazylem i to samo czytałem nawet wczoraj w internecie. .. masakra jakas. Zainteresowanie jest ale jakos jak słyszaa przebieg to mowia ze duzo itp... i co zrobić. Cofac?:) sami tego chca ludzie. .

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się może częściowo zmieni bo wprowadzili teraz odczyt stanu liczników podczas przeglądu więc przynajmniej krajowych aut nie będą mogli już kręcić. Co innego auta sprowadzane. Tam mimo upływu lat przebiegi nie będą się zmieniać.

Ja do tej pory sprzedawałem tylko 2 auta. Zawsze było tak samo. Długo cisza, nikt nie dzwoni a potem nagle jeden telefon od konkretnego gościa, przyjeżdża zabiera. Pamiętam że moja 80tka 1,6TD miała coś blisko 300tyś przebiegu. Czyli w realu pewnie dochodziła do 500tyś. Koleś przyjechał, obejrzał, przewiozłem ich (a że silnik był lekko kręcony to na 1,2bara auto zapitalało aż miło) i zabrał bez gadania. Ale widać było że to normalny kupujący który patrzy na stan auta a nie na przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie zez do środka. i lewa niżej od prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje. Powstaje taka jasna plama na środku. U mnie jak tak było - lampy zamiast świecić prosto, krzyżowały się w pewnej odległości to jeździło się mega źle. Niby oświetlały również boki ale duże skupienie światła w jednym miejscu powodowało że to co było mniej oświetlone na bokach praktycznie ginęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeza próbuj korygować regulacją przy grilu, żeby nie robić dużej szczeliny przy błotniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jak będziesz sprawdzał. to auto od ściany około 7-10m. wtedy będzie dobrze widać jak się układa wiązka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok Labiel rozumiem sprawe - czyli poczekac na jednego konkretnego goscia rozumiem... niby tak jest, ze na kazde auto jest jakis klient tylko ogolnie bardzo to denerwujace, kiiedy czlowiek sprzedaje autko gotowe do jazdy, a tutaj takie zniechęcenie bo ma przejechane tej 230 tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok Labiel rozumiem sprawe - czyli poczekac na jednego konkretnego goscia rozumiem... niby tak jest, ze na kazde auto jest jakis klient tylko ogolnie bardzo to denerwujace, kiiedy czlowiek sprzedaje autko gotowe do jazdy, a tutaj takie zniechęcenie bo ma przejechane tej 230 tys...

Kwestia czy zależy ci na czasie czy nie. Jak zależy to kręć i niech się bujają. A jak nie zależy to następnym razem jak zadzwoni koleś i się spyta o przebieg to zapytaj: a jaki Pan chce? :naughty:

Ja pamiętam jak z sąsiadem jechałem kupić mu auto. Szukał tego nowszego Polo. Oglądaliśmy jedno we wrześni chyba. Przebieg 108tyś a styrany z zewnątrz i w środku jakby miał 300tyś z czego 200tyś zrobione w jakiejś firmie budowlanej. Sprzedający zachwalał że przebieg mały itp. Śmiać mi się chciało. Drugie oglądaliśmy w Poznaniu. Przebieg niecałe 100 tyś i dzień do nocy. Trzeba mieć oczy chyba w d*pie za przeproszeniem żeby nie widzieć po aucie jak mocno jest wyeksploatowane. Sąsiad pewnie wziąłby tą pierwszą gdyby nie ja, na zasadzie "jak tu już jest to po co dalej jechać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labiel - chetnie bym przekrecil troche ten licznik, tylko ze ja sam tego nie zrobie, kompletnie sie na tym nie znam, a Ty? badz znasz kogos kto w takich manualnych licznikach przekrecic moze licznik? ;)

no tak masz racje, trzeba byc glupim, zeby nie widziec po aucie przebiegu...

Piechol - super sprawa, bedziecie mieli zatrudnienie... szkoda tylko ze mam tak daleko do wrzesni (50 km)... bo sam skladal bym tam swoja kandydature :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...