Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

taaaa on nie wpada na spot bo z Martą się umowił ....nic nie pucuje się bo boi się konkurencji zaraz byśmy miejsce spotu zmienili!!! :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

...moja by mi dała Marty :no:

Ive widze w podpisie, zamiescil na fotografi pojazd, ktory posiada dzisiaj, oraz taki jaki bedzie posiadal w pzyszlosci :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie miałem mały break. Ceny na opony raczej dobre, dla mnie i moich znajowmych zawsze w cenie lub jak inaczej zwał montaż i wyważenie gratis, wybór ma szeroki, kupuję u niego od 1995 roku, ważne żeby się powołać na mnie, jutro do niego zadzwonię i przypomnę o lepszych warunkach dla moich znajomków. Np. jak dla mnie Bridgestone Potenza RE050 225/50/16 z montażem, wyważeniem i azotem 600 zł brutto/szt. Jak macie jakies pytania to PW.

Pozdro 4@LL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dla mnie promocja to 250zł za szt. za zimę a Ty mi z 600 stówami wyskakujesz :polew::tongue4: buahahahaha, ale zadzwonię i popytam o Nokian'a dla mnie...dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive może używki? Ma super wybór w dobrych cenach, moja starsza do Lexa kupuje :) Ja inwestuję tylko w nówki i tzw. spitzenklasse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie miałem mały break. Ceny na opony raczej dobre, dla mnie i moich znajowmych zawsze w cenie lub jak inaczej zwał montaż i wyważenie gratis, wybór ma szeroki, kupuję u niego od 1995 roku, ważne żeby się powołać na mnie, jutro do niego zadzwonię i przypomnę o lepszych warunkach dla moich znajomków. Np. jak dla mnie Bridgestone Potenza RE050 225/50/16 z montażem, wyważeniem i azotem 600 zł brutto/szt. Jak macie jakies pytania to PW.

Pozdro 4@LL

a gdzie on ma ten punk tak dla wiadomości bo sobie podjade??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul. Chyżańska 1 odbicie od ul. Piłsudzkiego (dawna Wioślarska) przed Statoil. http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Chy%BFa%F1ska+1%2C+Pozna%F1&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=37&y=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko... mam taka propozycje dla Was;) odnosnie spotu. 18.10 tj sobota jest ZLot w Zielonej Górze... bedzie pare Zielonogorskich autek i moze Wy Poznaniaki do nas dolaczycie??:) takie swiete przymieze i pojednianie:D :decayed:

w razie W temat

http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_lubuski-t19683.405.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki stary podjade sobie w jakiś dzień i powołam się na Ciebie może coś ciekawego dla mnie znajdzie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...