Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no wybieram sie jak wcześniej nie rozwalę auta .Ostatnio pech mnie prześladuje juz dwa razy bym rozwalił autko :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Troche musialem uciec w makulature, prace koncze pisac, :gwizdanie:

Trzeba jakiegos magazyniera zdobyc, bo z tym ponoć w przyszlosci łatwiej :polew:

Ale teraz bedzie troszki wiecej wolnego czasu, wiec moze uda mi sie audio skonczyc robic u siebie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi... Mam wielka prosbe:D na zlocie w Wolsztynie moglbys zVagowac moja A4? słyszalem ze orirntujesz sie w tym troche :good: :gwizdanie: cos mi nie pasi... bo moja Audika zaczela brac olej, niewielkie ilosci ale zawsze cus:/ moze to byc przez nieszczelne turbo?? //gdzies kiedys tak przeczytalem// na dodoatek ostatnio myslalem ze padl mi termostat:/... wuiec go wymienilem na nowy. i dalej jest to samo. Silnik sie nagrzewa do 90... potem spada do 60, czasem dlugo sie nagrzewa, czasemw ogole. i mmqa dola teraz..

:offtopic:

trzeba zlozyc podanie w sekretiariacie. zostanie rozpatrzone w terminie 14 dni roboczych :cool1:

spoko, zerkniemy co tam boli fure. :good:

Bog Ci to wynagrodzi:D :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i jednoczesnie potwierdzam swoja obecnosc w Wolsztynie :)

co do miejsca spotu (Wolsztyn) to o ile dobrze kojarze sa tam jednokierunkowe uliczki i radził bym podjechac od strony ul. Poznanskiej... a w dodatku jest to prawie samo centrum wiec mysle ze przyciagniemy uwage przechodniow :)

do zobaczenia o 13.30 na Jerzego

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singapurki .. moze pojadę w jakiś weekend :)

Na razie prawie ciągle Kuala Lumpur ... tutaj na klimę to niektórzy rzucają się "jakby tydzień nie jedli"

normalnie zamarznąć można czasem :)

tydzień temu byłem w starej stolicy ... udało mi się zrobić fotke 5ciu chyba Lancerów obok siebie

w kwestii tuningu .. to sporo aut średnio przypadających mi do gustu .. wielka lotka na tylnej klapie i buczące rury od stara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj byłem w Wysogotowie. Ale tylko na 0,5h :tongue4:

ja jutro tam jade do Krotowski - Cichy żeby wycene zrobili, bo od Warty już dostałem mam nadzieje że się pokryją obie wyceny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba już jest Przeźmierowo? Przejeżdżałem tam, bo później do Trzemeszna leciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro tam jade do Krotowski - Cichy żeby wycene zrobili, bo od Warty już dostałem mam nadzieje że się pokryją obie wyceny :mysli:

marzyciel. nie martw sie na umycie wystarczy :cool1:[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 23:56_________________________________________________dziendoberek wszystkim :)

http://www.autokrata.pl/lod/5093/auto_dnia_audi_100/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich... :hi:

dzisiaj zajmuje się dzieckiem bo żona niestety chora ....dziecko sobie teraz śpi więc mogę sobie posiedzieć...

Kosztorys wycenili na 1900 zl a w ASO mówią różnie zależy gdzie się udam: Audi premium koszt ok 2tys, Rzepecki -Mroczkowski ok 2500 felga do wymiany, a Krotowski - Cichy 3tys felga do wymiany i błotnik do wycięcia :mysli:[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 11:48_________________________________________________po umyciu auta szkoda wygląda łagodniej i to dużo....ale felga nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...