Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy 1szego ustalamy szczegóły wyjazdu, trasę, "etykietę", wybieramy pilota i zabezpieczenie tyłów ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

co jest z Wami :mysli: wszyscy gdzieś idą piją jadą chleją bzykają tańczą i h*j go wie co jeszcze a ja siedzę w domku u mamusi :kox:

ktoś musi siedzieć u mamusi, żeby pić mógł ktoś... :gwizdanie: :decayed:

Nie widzę problemu - pij z mamą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive rezanie halogenów prawie codziennie tylko, że mróz trzyma i nie wiem jak zdjąć te plastikowe oprawki a nie chcę plastików połamać ale może do 1szego marca mi się uda, szukałem na forum jak zdjąć ale nie znalazłem niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upalanie RS4 + haftowanie na koncu :)

fajne audiki na torze[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 00:41_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=TUH63Cm5gcg&feature=PlayList&p=4E020574C1F274AC&index=56&playnext=2&playnext_from=PL

moi kumple od gleby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopsnął bym sie na mój pierwszy taki spocik , ale w KingKrosie bywam bardzo rzadko i nic nie wiem o drugim poziomie-pamietam ze są tam kolory.

w srodku jest zjazd na poziom -2. najprosciej na niego trafic wjezdzajac od strony bulgarskiej, prosto przez rondo i zaraz pierwszy wjazd do KC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy 1szego ustalamy szczegóły wyjazdu, trasę, "etykietę", wybieramy pilota i zabezpieczenie tyłów ????

zaluje ze sie wczesniej nie obudzilem.. tez bym sie wybral tam.. :confused4:

p.s. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj mobilki :) ktoś jutro imprezuje czy wszyscy grzecznie z kobietkami i mamusiami ??

kurde kuredu ta kelnerka to twoja żona ? bo tak odebrałem kiedyś, że numer 1, nr 2 i nr 3 tylko żona i nikt inny :):):) ????

ale ja tego numeru nie biore dla siebie, jest kilku takich co go chciało :gwizdanie:. ja mam żonke i nikogo do szczescia mi wiecej nie potrzeba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać :hi:_________________________________________________

Kużwa ale mnie dzisiaj choróbsko dopadło nikomu nie życze,życze zdrowia :hi: :hi: :hi: :hi:

wracaj szybko do zdrowia :drinks:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 08:50_________________________________________________

morning, dobra jadę do job :decayed:

morning, lenie się dalej... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy 1szego ustalamy szczegóły wyjazdu, trasę, "etykietę", wybieramy pilota i zabezpieczenie tyłów ????

zaluje ze sie wczesniej nie obudzilem.. tez bym sie wybral tam.. :confused4:

p.s. :hi:

przeciez wciaz mozesz jechac :cool1::naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 09:06_________________________________________________dzien dobrek :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 09:08_________________________________________________

Kużwa ale mnie dzisiaj choróbsko dopadło nikomu nie życze,życze zdrowia :hi: :hi: :hi: :hi:

wentylku. oklady, koniecznie oklady :naughty::boobs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,czy mimo ze jestem zdrowy moge tez dostac te oklady??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,czy mimo ze jestem zdrowy moge tez dostac te oklady??? :naughty:

to nie oferta :cool1: tylko rada, :gwizdanie:

organizacja we wlasnym zakresie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musashi a juz mialem nadzieje :cool1:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 09:36_________________________________________________musashi wpiol bys sie swoim laptopikiem w moja adunie na nastepnym spocie??? :embarrassed: jezeli oczywiscie to nie jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...