Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

jak to sie robi że z cytatu sie wybierasz tylko część ? u mnie jak tak zrobie to nie pokazuje że to cytat[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 20:23_________________________________________________czejś vario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

O znowu ktoś wszedł żeby móc wyjść ;([br]Dopisany: 21 Luty 2009, 20:24_________________________________________________Haj, jak tam gang Olsena ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robita pany jakieś ostatki dzisiaj ? w końcu należałoby, my chyba poczytamy pana Tadeusza dzisiaj :decayed: ja mam 1 tom, kumpel ma drugi tom - uuuuuu coś czuje że do końca nie doczytamy chyba :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 20:27_________________________________________________haj haj kuredu - jak tam panie ? molekuły się trzymaja w kupie ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 21 Luty 2009, 20:27[/size]_________________________________________________haj haj kuredu - jak tam panie ? molekuły się trzymaja w kupie ? :naughty:

a wszynio dobrze. każdy widze dziś pije a ja jakoś nie mam ochoty. Już ze 2 tygodnie nic nie piłem. kryzys wieku przedśredniego :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 20:32_________________________________________________

Ja mam before-party z gorzką a potem party w Post Dali a after-party pewnie :sexinbed:

zawsze możesz zaspiewac wracając do domu:

bede brał Cie... :naughty:

gdzie????

gdziekolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sie robi że z cytatu sie wybierasz tylko część ? u mnie jak tak zrobie to nie pokazuje że to cytat[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 20:23_________________________________________________czejś vario

musisz zostawic naglowek czyli [quot e author=.... itd] tekst cytowany a na koncu[/quot e]

pomiedzy kasujesz to co niepoitrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja już jestem w Poznaniu ..... normalnie ulga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty polski zespół rapcore'owy http://www.myspace.com/bakflip :good: , kurde nawet nie wiem kto jakiej muzy słucha :mysli:

ja wszystkiego co dobrze w ucho wpada. ale ostatnio mnie ciągnie do klasyki: skrzypce, fortepian ale w nowoczesnym wykonaniu. dobrze też czasami czegoś z dawnych lat posłuchać: POKOLENIE

może ktoś nagra płytkę z taką muzą????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja już jestem w Poznaniu ..... normalnie ulga :kox:

a ty gdzieś wyjeżdżałeś? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie Pokolenie, KSU, Dezerter, Sedes, Defekt mózgu :good:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 20:44_________________________________________________

hej ja już jestem w Poznaniu ..... normalnie ulga :kox:

a ty gdzieś wyjeżdżałeś? :mysli:

to tu i tam :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty gdzieś wyjeżdżałeś? :mysli:

to tu i tam :naughty: :gwizdanie:

nawet nie zauwazylem :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie download ale pisane cyrylicą [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 20:50_________________________________________________Ive nie doczytałem tam nic o możliwości ściągnięcia tej muzy, może na torrencie gdzieś znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chyba nie można ....trzeba się też zalogować ...właśnie to robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już doszedłem ale wyskakuje błąd mirrora[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 20:56_________________________________________________Gramy w tele-tubisiach? jakiś odkurzacz wciągnął połowę tekstu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...