Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj znowu się trochę rozpisaliście, aż nie chce mi się czytać więc ide coś zjeść i kompukompu :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spadam do ASO na naprawę instalacji od czujnika xenonów :)

Pozdro 4@LL

ja jutro jade do ASO po kosztorys robocizny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w AR miałem na tyle 25 na stronę i było pozytywnie, o przodzie nie myślę, chcę jedynie felgę bliżej błotnika mieć bo sam wiesz jak to teraz wygląda, przemyślę jeszcze raz sprawę.

jezeli juz chcesz cos przesuwac zamiast dystansu, lepiej zalozyc felgi z mniejszym ET.

chodzi o to ze cala regulacja zawieszenia, katy kol, zbieznosc, kat wyprzedzenia, wytrzymalosc elementow ruchomych, sa zaprojektowane pod okreslone ET, kazda zmiana powoduje utrate optymalnych nastawow.[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 13:57_________________________________________________

ide coś zjeść i kompukompu :cool1: :cool1: :cool1:

bedziesz siedzial przy kompu i spamowal na forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu cisza i nawet Adama nie ma :shocked:

kurde po zakupy pojechałem .... sorry postaram się przez allegro kupywać wszystko(chleb, masło, bułki, ziemniaki itp) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a o której jedziesz do ASO madas ? dzisiaj mi się nie powiodło bo jakiś turek złą kostkę do kartonika wsadził - będę w AP o 14 jak chcesz to możemy razem się tam udać :)

Musashi odpuszczam temat z dystansem jak na razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myśle że na zlot to wyjade tak z godzine po wszystkich bo nie chce mi sie jechac 500km z predkoscią 100-110km/h bo takie są podobno plany. więc jak wyjade z godzinke później to akurat was dogonie tam gdzie trzeba( w strykowie :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu to ja jadę z Tobą :) a co do felg to widziałem dzisiaj B8 pod AP chyba na opcji II i też git :)

ja po felgi wybiore się do bydgoszczy bo mają kilka fajnych wzorów i zobacze na miejscu, które będą najlepiej pasowały, bo nie chce spartolić auta. Nawet do tego samego modelu ale w różnych kolorach dobrze wyglądają czasami zupełnie różne felgi. Mój kolor taki spokojny jest rzekłbym prezesowy :gwizdanie: więc agresywne felgi nie bedą dobrze wyglądać. Chyba jakieś proste bez wygibasów beda najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario i Kurde co to za nabijanki :gwizdanie: :naughty::tongue4:

jeszcze raz powiesz do mnie KURDE to bede mówił do Ciebie Madas-Sradas :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario i Kurde co to za nabijanki :gwizdanie: :naughty::tongue4:

jeszcze raz powiesz do mnie KURDE to bede mówił do Ciebie Madas-Sradas :polew: :polew: :polew:

:mysli: :mysli: tak na mnie jeszcz nikt nie mówił :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Justynko :hi: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:20_________________________________________________

TETRIS poczytała i poszła se

właśnie widzę..... :mysli:

I jak ręka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu myślę, że jak jechać razem to razem no chyba, że polecisz na zwiady i zadzwonisz które foto-radary są czynne i gdzie stoją misiaki z suszarkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...