Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

jednak mnie nie będzie!! :wallbash: jestem w pracy do 15.00. nic nie poradzę-sorki!! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rezerwacją jest tak, że musi być minimum 6 osób. Mam nadzieję, że chociaż pet3r i style się zjawią, bo jak nie to leżymy. My teraz staramy się na szybko skołować 2 osoby, ale nie wiem jak to wyjdzie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mną nigdy nic nie wiadomo, lubię się spóźniać... żartuję oczywiście, już opracowałem sobie drogę na Franowo :)[br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 12:04 _________________________________________________

jednak mnie nie będzie!! :wallbash: jestem w pracy do 15.00. nic nie poradzę-sorki!! ;(

nic nie szkodzi, i tak byłbyś gdzieś na końcu stawki :polew:

hehe żartuję, mówiąc poważnie - co będzie jak spłonie auto Twojego szefa??? wyrzuci Cię czy dostaniesz awans i wolne kiedy będziesz chciał?

kurde Iverson kicha straszna!!! kiedyś Ty przyjechałeś za chłopaków do pracy, nie mogą jakoś wykombinować wolnego dla Ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś Ty przyjechałeś za chłopaków do pracy, nie mogą jakoś wykombinować wolnego dla Ciebie??
to nie chodzi o to!! niektórych rzeczy chłopaki nie mogą robić, także muszę być i h*j (odpowiedzialność). szef ma forda mondeo 04' ,także nie ma co palić-szkoda ognia hyhyhy. Widzę ,że jednak po spocie-szkoda!! dawno was mordeczki nie widziałem i mi trochę tęskno!!! chyba spot w niedziele był by optymalny. trzeba nad tym pomyśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że poczuję wreszcie upragnione spaliny i adrenalinę

to kupuj Audi a nie na piechtę latasz!! :bicz3: hyhyhy szkoda ,że nic nie wyszło dzisiaj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że poczuję wreszcie upragnione spaliny i adrenalinę

to kupuj Audi a nie na piechtę latasz!! :bicz3: hyhyhy szkoda ,że nic nie wyszło dzisiaj!!

wierz mi, że bez ukochanego quattro jest do du*y!!! niestety, jeszcze trochę czasu minie ale kupię jak tylko będzie mnie stać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje !! [br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 23:21 _________________________________________________panie i panowie - musimy w końcu sie zebrać do kupy i zrobić spota bo jak narazie to kiepsko wypadamy a wlkp długa i szeroka i warto by pokazać że też potrafimy być zgraną ekipą !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle nas z Wlkp jest , a spoty co 3 miesiące!! chyba nic z tego już do końca roku nie będzie. trzeba pomysleć po nowym roku ,żeby spoty wychodziły nam regularnie np 1 na miesiąc albo i częściej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co odbiło mi sie o uszy to ponoc pasterka lest na lecha co rok o 22.00. wiecie cos moze na ten temat więcej? moze to wypali. :audi::a4fan:

a co?? chcesz furę na parkingu w wigillię upalać!! hyhyhy :polew::kox:

z tego co wiem to tak-jest coś takiego.

Parafia poznańsko-kalisko-ostrowska!!!!

Chłopaki przemyślcie sprawę-Marinero, ja ,Pet3r i Michu2000 prawdopodobnie jedziemy na zlot zimowy (7-9 marca 2008 Wisła), fajnie by było jakby ktos jeszcze chętny do nas dołączył , tworzylibyśmy razem silną grupę z WLKP. Jest sporo czasu na załatwienie sobie wolnego, i odłożenie pieniążków. proszę Was przemyślcie sprawę , bo napewno będzie super spotkać się z klubowiczami całej Polski. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki. Jestem nowym klubowiczem z poznania. Posiadam A4 2,5 TDI QUATRO. Z chęcią bym sie spotkał na takim spociku, wymienił pogklądy, pomyslał cobym mógł u siebie zmienić. Jakby cos sie kroiło to może uda mi sie do was dołączyć. Pozdrawiam i szczesliwego nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...