Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My tez sie meldujemy o 1500 przed M1!! a w ktorym miejscu?? moze ktos z poznania poda dokladnie miejsce - ktory parking? jakis punkt orientacyjny!! :notworthy:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może ktoś wziąść jutro na spota VAGa z OBD II trza mi wymianę oleju wykasować. A tak BTW upalamy jutro laczki na 400m!!

Opublikowano

Ku...a mac nie dam rady z niemiec jutro wrócic :angry::wallbash:

Opublikowano

Ja raczej nie dam rady niestety do 14.00 w pracy :angry:

jak dam rade zerwac sie wczesniej to dojade

Opublikowano

Ja raczej nie dam rady niestety do 14.00 w pracy :angry:

jak dam rade zerwac sie wczesniej to dojade

1400 wyjedziesz to z kalisza bedziesz o 1530 z nami - poczekamy!! :decayed:

Opublikowano

Panowie i Panie to było super spotkanko...

Jestem za tym aby to powtorzyc np w nastepny piatek albo sobate, nawet niedziele maze byc!

Kto jest za?!

Opublikowano

Raczej kto nie jest za, było mega :kox:

Tylko na dłużej, jakieś GP, albo wytrzymałościowy :naughty:

Naprawdę świetna zabawa :dance:

Opublikowano

My juz wyladowalismy z Iversonem u nas i ciagniemy spota dalej!! :drunk: PZDR

Nasza jutrzejsza pozniejsza obecnosc na forum sponsoruje lech!! :decayed:

Opublikowano

Nie no tera to juz musze przyjechac

Opublikowano

No jak zawsze na naszych spotach kox i lans.Zabawa niesamowita. Z Marinero do 3.00 a.m ciągnęliśmy spota przy Leszku, czego efektem było wyrezanie półek na graty w Jego garażu-duma nas rozpiera, jest już gdzie rezać. Niech żałują Ci co ich nie było!!!

Opublikowano

No jak zawsze na naszych spotach kox i lans.Zabawa niesamowita. Z Marinero do 3.00 a.m ciągnęliśmy spota przy Leszku, czego efektem było wyrezanie półek na graty w Jego garażu-duma nas rozpiera, jest już gdzie rezać. Niech żałują Ci co ich nie było!!!

No załuje,żałuje Iverson,ale jakbym byl w polsce to na bank bym przyjechał ;(
Opublikowano

Ja poproszę zdjęcia z tego spotkanka, jesli nie tu to chociaz linki wklejcie, bede bardzo dźwięczny...

A jesli nie sprawi to problemu to mozna smialo walic na [email protected]

Z góry THX

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ale posucha u nas w WLKP. Co ściemniacze może by się spotkał na jakimś weekendzie i coś pomyslec przydałoby się nad organizacją spotów regularnie. Bo do tej pory, było to coś jak od imprezy do imprezy ale nie zawsze się tak da!! Propozycje mile widziane.

Opublikowano

jestem za! Poznan jakos ucichl....... trzeba by sie reaktywowac!!! :bicz2:

Opublikowano

Tyle ludzi z Wlkp jest zalogowanych, a jak przychodzi co do czego to stała ekipa tylko jest!! Nieładnie!! Basenik, co gokarty się chyba do "nas" uśmiechają co??

Opublikowano

no i to szerokim usmiechem!!! :evil: trzeba zarezerwowac termin na dluzsza jazde!!! :quattro:

Opublikowano

No to działaj , ustalamy termin i gonimy po torze.

Opublikowano

Ja jak zwykle zwarty i gotowy i zawsze obecny :D

i juz z nowym usmiechem mojej audiczki, czyli grill od eski :P yes yes yes!

Opublikowano

jestem za ale nie w przyszły weekend :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.