Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a ja na to jak na lato!!

zapisuje sie pierwszy - iversona wezme na hol :evil:!!

szacuneczek dla AGE - ona wie za co :notworthy: :notworthy:!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę że sławne nazwiska robią swoje-i już są chętni na imprezkę hyhyhyhy. Marinero Ty to wyjedź ze 2h wcześniej , bo za nim się dotaśtasz tym swoim paździochem to się ściemni!!! Mam nadzieję że frekwencja dopisze i będzie :kox: i lans na torze. pozdro dla organizatorów. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sławne nazwiska robią swoje-i już są chętni na imprezkę hyhyhyhy. Marinero Ty to wyjedź ze 2h wcześniej , bo za nim się dotaśtasz tym swoim paździochem to się ściemni!!! Mam nadzieję że frekwencja dopisze i będzie :kox: i lans na torze. pozdro dla organizatorów. :th:

Poludniowa wielkopolska jedzie na goscinne wystepy :notworthy:!!

Co do pazdziocha to przy tobie nie wiem czy uda mi sie 4 bieg wlaczyc :polew: :polew:!!

ale poczekam - nie martw sie!!

Avant Gora!!!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś GP to chyba sobie trzaśniem :>

Jak będą karty, to pewnie przyjadę z ojcem, a może i brat z Poznania wpadnie, rodzinkę ścigantów mam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jestem w weekend w pile (do poznania rzut beretem) moze zaproponujecie maly spocik zapoznawczy z okolicami?? :thumbup: Pasuje sobota/ niedziela, bo w piatek dotre bardzo pozno[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2007, 23:45 _________________________________________________hyhy - modifikuje

Pany i Panie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzinek to żeś trafił nie w termin!! Ogólnie u nas jest tak ,że jak miesiąc wcześniej tematu spotów nie zapodasz to nic z tego nie będzie hyhyhy. 22.09 coś się będzie działo, chyba że przesuniesz termin to wtedy by było ok.!! Ja mógłbym podjechać do Poznania ale akurat w Tarnobrzegu wakacjuję i być może w sobotę będę w Grodzie Kraka!! Pisz do Basena może on będzie miał czas. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich chętnych na spot w Poznaniu 27.09.2007.

Najpierw spot na parkingu , a później rywalizacja na torze (www.gokartypoznan.pl). Klubowicze Age i Basen nadzorują całą imprezę. Proszę o wpisanie się chętnych i propozycje godz. spota. Myślę że nie wcześniej niż godz 15.00 ale piszczie jak coś.

Ścigantów gokartowych zaznaczam na czerwono. proszę wyraźnie potwierdzić kto się ściga na torze gokartowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze - sam albo z zoncia - zalezy od jej rozkladu zajec - potwierdze jeszcze kto zasiadzie na siedzeniiu pilota - jesli wogole ktos zasadzie :polew:!! Postaram sie dopasowac do wiekszosci spotowiczow ale okolo 16-17 w poznaniu powinno byc ok :decayed:!! potem przejazd na gokarty - moze uda sie basenowi cos fajnego dogadac i jakies znizki grupowe wynegocjowac :naughty:!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszam skład 3 ścigantów :decayed:

Nie ma to jak rodzinka motorowych maniaków :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak sie zastanawialem czy Poznan zyje?? Nikt nie chce poznac niedobrego moda?? :polew: no to po ostrzezeniu :polew: Dokladniej bede stacjonowal jakies 20km na wschod od Pily, wiec moze chociaz Pila sie zbierze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...