Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja na to jak na lato!!

zapisuje sie pierwszy - iversona wezme na hol :evil:!!

szacuneczek dla AGE - ona wie za co :notworthy: :notworthy:!!

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm jak mi si euda wolne załatwić to bede :a4fan:

bo faktycznie bardzo cicho sie zrobiło

Opublikowano

ja też chcę, ja też!

a może zorganizujemy sobie Mini Gran-Prix lub Grand-Prix ?? :dance:

Opublikowano

Widzę że sławne nazwiska robią swoje-i już są chętni na imprezkę hyhyhyhy. Marinero Ty to wyjedź ze 2h wcześniej , bo za nim się dotaśtasz tym swoim paździochem to się ściemni!!! Mam nadzieję że frekwencja dopisze i będzie :kox: i lans na torze. pozdro dla organizatorów. :th:

Opublikowano

ustalmy w tym wątku godzinę i ofertę (można poczytać na stronie, linka dała age). ja jestem za Mini Grand-Prix lub Grand-Prix :) ktoś wie czy można zamówić sobie 2 jazdy pod rząd, bez schodzenia z maszyny?

Opublikowano

Widzę że sławne nazwiska robią swoje-i już są chętni na imprezkę hyhyhyhy. Marinero Ty to wyjedź ze 2h wcześniej , bo za nim się dotaśtasz tym swoim paździochem to się ściemni!!! Mam nadzieję że frekwencja dopisze i będzie :kox: i lans na torze. pozdro dla organizatorów. :th:

Poludniowa wielkopolska jedzie na goscinne wystepy :notworthy:!!

Co do pazdziocha to przy tobie nie wiem czy uda mi sie 4 bieg wlaczyc :polew: :polew:!!

ale poczekam - nie martw sie!!

Avant Gora!!!! :decayed:

Opublikowano

Jakieś GP to chyba sobie trzaśniem :>

Jak będą karty, to pewnie przyjadę z ojcem, a może i brat z Poznania wpadnie, rodzinkę ścigantów mam :naughty:

Opublikowano

Pany jestem w weekend w pile (do poznania rzut beretem) moze zaproponujecie maly spocik zapoznawczy z okolicami?? :thumbup: Pasuje sobota/ niedziela, bo w piatek dotre bardzo pozno[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2007, 23:45 _________________________________________________hyhy - modifikuje

Pany i Panie :naughty:

Opublikowano

Pany jestem w weekend w pile

a miałeś być gdzie indziej :evil:

Opublikowano

musze byc - niestety opole odpadlo - sa priorytety :wink4:

Opublikowano

musze byc - niestety opole odpadlo - sa priorytety :wink4:

wypijemy Twoje zdrowie :drunk: ... bo naszego szkoda :tongue4:

Opublikowano

Muzinek to żeś trafił nie w termin!! Ogólnie u nas jest tak ,że jak miesiąc wcześniej tematu spotów nie zapodasz to nic z tego nie będzie hyhyhy. 22.09 coś się będzie działo, chyba że przesuniesz termin to wtedy by było ok.!! Ja mógłbym podjechać do Poznania ale akurat w Tarnobrzegu wakacjuję i być może w sobotę będę w Grodzie Kraka!! Pisz do Basena może on będzie miał czas. :drunk:

Opublikowano

Zapraszamy wszystkich chętnych na spot w Poznaniu 27.09.2007.

Najpierw spot na parkingu , a później rywalizacja na torze (www.gokartypoznan.pl). Klubowicze Age i Basen nadzorują całą imprezę. Proszę o wpisanie się chętnych i propozycje godz. spota. Myślę że nie wcześniej niż godz 15.00 ale piszczie jak coś.

Ścigantów gokartowych zaznaczam na czerwono. proszę wyraźnie potwierdzić kto się ściga na torze gokartowym

Opublikowano

Ja sie pisze - sam albo z zoncia - zalezy od jej rozkladu zajec - potwierdze jeszcze kto zasiadzie na siedzeniiu pilota - jesli wogole ktos zasadzie :polew:!! Postaram sie dopasowac do wiekszosci spotowiczow ale okolo 16-17 w poznaniu powinno byc ok :decayed:!! potem przejazd na gokarty - moze uda sie basenowi cos fajnego dogadac i jakies znizki grupowe wynegocjowac :naughty:!!

Opublikowano

Ja zgłaszam skład 3 ścigantów :decayed:

Nie ma to jak rodzinka motorowych maniaków :cool:

Opublikowano

no wlasnie tak sie zastanawialem czy Poznan zyje?? Nikt nie chce poznac niedobrego moda?? :polew: no to po ostrzezeniu :polew: Dokladniej bede stacjonowal jakies 20km na wschod od Pily, wiec moze chociaz Pila sie zbierze??

Opublikowano

Murzynie a może pobyt Ci się przedłuży i jednak 22. będziesz mógł się z nami pościgać??? ;)

Opublikowano

(bezpieczne) ściganko - zawsze :)

Opublikowano

Ahoj:) Musimy do końca tygodnia ustalić dokładną godzinę rozpoczęcia Grand Prix, bo później może być problem z rezerwacją, a tego byśmy nie chcieli :no:

Opublikowano

ja jestem za godzinami popołudniowymi, może 15-16?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.