Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kurde, Zdeniu nie mogłes być w piątek :evil:
niestety nie moglem :cool:

PS. a jak tam moje CD :twisted:

Niestety spocik planujemy dopiero w niedzielę, bo to jedyny dzień, w którym możemy zjechać się w większym gronie :a4fan:
trudno :cool:

wasza strata :rotfl:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nooo Panowie...w temacie zaległa cisza...spocik w ostatnią niedzielę był nieliczny ale baaardzo udany. Oczywiście :kiss: dla wszystkich, którzy się zjawili.A jaki mamy teraz plan?? Kiedy się spotykamy?? Latam z kalendarzykami po mieście i mam nadzieję, że moje poświęcenie :lol:nie pójdzie na marne i nowi audimaniacy będą mogli do nas dołączyć na kolejnym spocie.

Opublikowano

no ja jestem nawet za spotem w ten weekend[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 22:40 _________________________________________________W najbliższą niedzielę - 20 maja - spotykamy się o godzinie 17.00 na parkingu przed stadionem Lecha.

Zapraszamy wszystkich serdecznie:)[/b] :audi:

Opublikowano

spocik udany, czy ktoś wie dlaczego lista na chętnych na paintballa nie chodzi

Opublikowano

polecam napisać na prv do pet3r i nie powinno być problemu

Opublikowano

Witam

Przepraszam za powielenie watku z czesci dotyczacej silników benzynowych.

Czy ktoś z Poznania ma chwile czasu, VAG-a i checi pomoc mi w sprawdzeniu bledów i ich skasowaniu zanim z nowymi udam sie do ASO?

Przypuszczam ze moga byc jakies bledy ale niekoniecznie aktualne wiec wolalbym aby mechanik nimi sie nie sugerowal.

Pozdrawiam

Marcin

Opublikowano

hmmm polecam zeknać na www.audi-wlkp.pl

i zadać temat kolego ;)

i zapraszam :quattro:[br]Dopisany: 22 Maj 2007, 16:02 _________________________________________________ja własnei robie przymiarki do zakupy Vag-a ;)

Opublikowano

No patrz :rolleyes: moje myśli również krążą wokół tematu zakupu Vag :grin:

Opublikowano

FOCHemot Konkurso – szybkie wiadomości.

Szanowni Panowie, no i piękne Panie – koniec propozycji, czas na głosowanie,

Tutaj macie wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11319.0, weźcie to na głowę – wybieramy FOCHA, ale nie osobę,

Jeden głos oddaje każdy, byle nie na siebie, jak się coś pochrzani to Hugo … ochrzani :wink::polew:

Nikt się nie ociąga-ma być dużo głosów, w końcu na tym Forum cztery tysie (? :shocked:) osób

Do piątku, południa potrwa głosowanie, no, a zaraz potem Zwycięzcy ogłaszanie,

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

cos cicho ostatnio...

Opublikowano

Pewnie wszyscy na HAWAJACH :D

Opublikowano

Moze na parkingu przy Poznan Plaza zrobimy cos?

Opublikowano

ja od 14 do 24 jestem we Włoszech jakby co ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

Panie i Panowie ma ktoś z was może jakikolwiek kontakt z Ultim!! Proszę o kontakt na priva jak coś!!

Opublikowano

witam

jestem z Suchego Lasu/koło Poznania - mam vag-a jak ktos chce moge podlaczyc i sprawdzimy błędy ... za free oczywiscie ...

Opublikowano

maximuspl zapraszamy na spoty ostatnio troszke si euspokoiły bo wakacje ja też mam Vaga ;) że niema problemu :a4fan:

Opublikowano

Czy szykuja sie w Poznaniu jakies spoty w wakacje? Chetnie wpadne ale nie wiem kiedy i gdzie.

Opublikowano

style u nas na razie przerwa wakacyjna :drunk:towarz ale we wrześniu ruszymy pełna parą :a4fan: standardowo spotykamy się pod lechem na bułgarskiej w niedziele o 17.00 :thumbup: pozdro :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.