Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

w Jarocinie teraz trochę "cieplej" -11 i słoneczko

mam prośbę, możecie polecić kogoś z Poznania kto zamontowałby koledze RNS-E w B7, jest zainteresowany moim autem, temat w Zakupie kontrolowanym:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242648

dzięki :wink4:

Mogę się podjąć jak kolega zaopatrzy się w potrzebne części ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki Bartek i Musashi, jak przeczytałem wiadomość heresa, że dużo wołam jak za 2005 to mi ręce opadły

mnie sie znudzilo wypowiadac na ten temat. wszyscy chcieliby kupowac super auta w okazyjnych cenach, oszukujac sie ze sa takie super.

do tego psuja ceny wlascicielom samochodow w faktycznie dobrym stanie, ktorzy zaplacili za nie cene adekwatna do stanu.

sami maja pozniej pretensje nie do siebie ze byli naiwni i dali sie oszukac, ale do producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zimno zimno :) śniegu przydałoby się trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zimno zimno :) śniegu przydałoby się trochę :)

myłem auto tydzień temu także mi pasuje że jest sucho, bo nadal jest w miarę czyste :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja też lubię jak jest sucho ale trochę śniegu nie zaszkodziłoby przez chociaż tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja też lubię jak jest sucho ale trochę śniegu nie zaszkodziłoby przez chociaż tydzień

no fajnie jak snieg jest, ale gdy lezy sobie w parkach, na trawnikach, lasach polach. mogly wlasnie w takie miejsca popadac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja dzisiaj tzn w sumie już wczoraj odpalałem autko w Wawie o 7:30 w temp -19 :naughty: jakoś poszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja dzisiaj tzn w sumie już wczoraj odpalałem autko w Wawie o 7:30 w temp -19 :naughty: jakoś poszło :decayed:

no ale to benzynka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry. :hi:

kurcze nie wiem o co biega, z temperaturami ale u mnie -12C tylko :mysli:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 13:42_________________________________________________

:siema:

Robimy spot'a? :naughty:

dzisiaj nie moge. moze za tydzien? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dam rade za tydzień :decayed:

:naughty:

kurcze, moglby sie mroz juz skonczyc, auto musze zrobic :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z wieczorka :hi:, za tydzien to ja tez chetnie sie spotkam[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 20:12_________________________________________________

No chyba przed chłodnicę, żeby zimne powietrze nie dmuchało? Ew. można zasłonić połowę.

No ale jeżeli termostat jest sprawny to nie powinien wogóle załączyć obwodu z chłodnicą?[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 14:07_________________________________________________

To zaleta benzyniaka :cool1:

Ja niestety muszę marznąć przy takiej pogodzie.

Czy ja wiem?? Weź sprawdź czy wszystko gra u Ciebie, bo dziewczyna w Octavii z 2004r 1.9TDi 130KM miała 90*C szybciej niż ja przy tych samych mrozach i zawsze się zastanawiałem czemu u mnie tak szybko to nie jest :wink4:

Diesel ma wyższą sprawność i ma chyba jakąś specjalną dogrzewnicę.

o ile traktor odpali w tych mrozach to npewne bedzie potrzebowal na dogrzanie troszke wiecej czasu niz benzynka[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 20:26_________________________________________________

teraz jest -16 w Swaju

dzieki Bartasie ze wpadles, Fordus robi wrazenie, naprawde :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...