Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dlugi czas min. 15 szt. to norma byla.

W ostatnim czasie też? Mniej nas chyba było :mysli:

2-3 lata temu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnego razu w zeszłym roku zimą było nas może 4 - ekspresowy spot 15 minutowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli chciałbym żeby tego odgłosu nie było to co musiałbym zrobić/wymienić ?

turbina do wymiany.

realnie?

do sprawdzenia bez demontazu turbiny czy sa opilki w dolocie.

delikatnie obracajac wirnik czy obciera o obudowe. w zakresie luzu osiowego.

obserwowal kolor spalin i zuzycie oleju.

jezeli brak niepokojacych objawow, nie ma sensu sie przejmowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwięk wkurza ;/ a czy korekta kąta synchronizacji rozrządu coś by pomogła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnego razu w zeszłym roku zimą było nas może 4 - ekspresowy spot 15 minutowy

eksperymentalny :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 00:58_________________________________________________

dźwięk wkurza ;/ a czy korekta kąta synchronizacji rozrządu coś by pomogła ?

nie,

a ile bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235745.15

tu kolega miał taki sam problem i ponoć właśnie ta korekta dała jakieś rezultaty

jest jeszcze opcja nieszczelnosci dolotu, lub kompensatora cisnienia. i to moglby byc dzwiek uchodzacego powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam właśnie ten topic: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.165 , jestem na 12 stronie. Dam sobie dzisiaj na noc lekturę, bo stron jest ponad 70 :) Ludzie turbiny wymieniają i dźwięk pozostaje.. Jest sporo możliwości.. egr, n75, katalizator, turbina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo: Ja miałem kiedyś podobny dźwięk jak u gościa w tamtym temacie (Twojego nie słyszałem). U Mnie akurat pomogła wymiana zaworu upustowego od turbiny. Drugim objawem u Mnie był też spadek mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, oczywiście na plazowy bilard również się piszę tylko dajcie znać kiedy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam właśnie ten topic: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.165 , jestem na 12 stronie. Dam sobie dzisiaj na noc lekturę, bo stron jest ponad 70 :) Ludzie turbiny wymieniają i dźwięk pozostaje.. Jest sporo możliwości.. egr, n75, katalizator, turbina..

zauwaz, ze ci ktorzy wymienili turbine, wymienili na regenerowana, albo rumunke :wink4:

Dzwieku twojego nie slyszalem, ale z opisu Bartka zgadza sie z tym, ktory mialem i ktory mam obecnie, i ktory slyszalem nawet z turbo BRD. [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 09:40_________________________________________________

Witam! Mam problem z rozrusznikiem. Bendiks wyskakuje a nie kreci. Czy to moga byc szczotki i jaki moze byc koszt naprawy.

moze byc uszkodzony bendix, elektromagnes co prawda go zalacza, jednak jego stycznik nie dziala prawidlowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas nasz wątek jest najlepszy co do odpowiedzi, dlaczego Nikuś napisał, że hanysy :mysli:

bo hanysy...

SPOTY KATOWICE i OKOLICE 81071

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 16:00 80096

SPOCIKI WARSZAWSKIE-WTORKI g.19:00 /Arkadia poziom -2 76160

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE 73656

SPOCIKI KRAKOWSKIE - CZWARTEK godzina 19:30 Galeria Kazimierz-Parking Niebieski 70150

[ALL B5] B5 Battalion 63121

Spociki Łódzkie 52048

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście 33687

Miętkie Pytki Klubowiczów 29620

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE 28289

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziękuję wszystkim za spota. Musiałem sie przekopać przez chyba z 8 stron. Trzeba gonic Hanysów i widzę, że z zapałem sie do tego zabieramy... Cieszę sie niezmiernie, że udalo mi się dojechać wczoraj. Ja powiem tak. Tak liczne spoty to kojarzę w czasach, kiedy Vario przyjeżdżał białym Lexusem. I wtedy zajeżdżał na dół a nie musiał drałować na piechotę.... :polew:

Slo,......

ja jestem ten od Oryginalnego Boxa Audi :naughty:, to pewnie skojarzysz....

Co do bilarda, to dajcie znać, może się wybiorę, ale ja bym chetnie uderzył na te gokarty o których była mowa na górze przy konsumpcji.... Tylko błagam, najwczesniej 4 marca.....

Co do mikrospotów, to raz pamietam był taki na trzy auta, Arki z S4, Bart-S i ja, i to chyba był najmniejszy spot jaki pamietam, ale wtedy był to spot mocno tematyczny, bo skupialismy sie na tym DTM-ie Arkiego..... Taki tendencyjny....

Chciałbym raz jeszcze podziękować koledze, który przyjechał 80-tką za obudzenie wspomnień. Niestety nie wiem, jaki ma nick.....

[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 11:42_________________________________________________

Madas nasz wątek jest najlepszy co do odpowiedzi, dlaczego Nikuś napisał, że hanysy :mysli:

bo hanysy...

SPOTY KATOWICE i OKOLICE 81071

Co się dziwić. Jeśli wziąc pod uwagę gęstość zaludnienia aglomareacji katowieckiej i okolic, to jest ich kilka razy więcej niz nas, więc wypadamy na pewno lepiej.... :naughty: :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam, jeden z pierwszych moich spotow, w czasach reaktywacji spotow poznanskich i przed powstaniem silnej grupy wlkp. bylismy z kolega ciszkiem :hi: ( praca uniemozliwia mu wizyty na spotach) we dwojke :decayed:

ale o ile pamietam, kilka tygodni temu, ktorys z kolegow byl sam na spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo: Ja miałem kiedyś podobny dźwięk jak u gościa w tamtym temacie (Twojego nie słyszałem). U Mnie akurat pomogła wymiana zaworu upustowego od turbiny. Drugim objawem u Mnie był też spadek mocy.

Chyba właśnie od tego zacznę.. drogie nie jest, zobaczymy.

Madbar, no box był pierwsza klasa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...