Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

slo: Ja miałem kiedyś podobny dźwięk jak u gościa w tamtym temacie (Twojego nie słyszałem). U Mnie akurat pomogła wymiana zaworu upustowego od turbiny. Drugim objawem u Mnie był też spadek mocy.

Chyba właśnie od tego zacznę.. drogie nie jest, zobaczymy.

Madbar, no box był pierwsza klasa :D

Adas pisal o silniku benzynowym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

slo: Ja miałem kiedyś podobny dźwięk jak u gościa w tamtym temacie (Twojego nie słyszałem). U Mnie akurat pomogła wymiana zaworu upustowego od turbiny. Drugim objawem u Mnie był też spadek mocy.

Chyba właśnie od tego zacznę.. drogie nie jest, zobaczymy.

Madbar, no box był pierwsza klasa :D

Adas pisal o silniku benzynowym :wink4:

no tak :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

jak za starych czasów .... wchodzę na Poznańskie i muszę się cofać o stronę albo dwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamietasz jak czytajac, zalegle nstrony nie nadazalo sie z napisaniem nowego posta? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Musashi

kupiłem oliwke i filterki u dzik'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Ostatnio to posty składały się tylko " jest spot czy nie" coś w tym stylu :naughty:

Gonimy ich! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tę kobietkę z filmiku znam :naughty: co do kolejnego spota to najpierw proponuję na bilardzie, a następny w marcu jak kolega mówił na Kinepolis w mini rajdówkach :naughty:.

Mi coś radyjko seryjne nie styka czasami, rzadko ale czasami po odpaleniu brzęki, gwizdy jakaś masakra, a radio nic, nie można przełączać ani włączyć CD. Musze stanąć i zgasić silnik odpalić i wtedy wszystko wraca do normy. Nie wiem o co kaman.

Dzięki za wszelakie porady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamietasz jak czytajac, zalegle nstrony nie nadazalo sie z napisaniem nowego posta? :naughty:

pamiętam pamiętam ... szedłem zrobić kanapkę chcę wysłać wiadomość i info " Uwaga - podczas pisania wysłano 26 nowych odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Musashi

kupiłem oliwke i filterki u dzik'a :)

:good: a jaki olej? [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 15:45_________________________________________________

:siema:

Ostatnio to posty składały się tylko " jest spot czy nie" coś w tym stylu :naughty:

Gonimy ich! :kox:

a i bywalo ze sie pojawialo ":hi:" tylko :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 15:46_________________________________________________

Ja chyba tę kobietkę z filmiku znam :naughty: co do kolejnego spota to najpierw proponuję na bilardzie, a następny w marcu jak kolega mówił na Kinepolis w mini rajdówkach :naughty:.

Mi coś radyjko seryjne nie styka czasami, rzadko ale czasami po odpaleniu brzęki, gwizdy jakaś masakra, a radio nic, nie można przełączać ani włączyć CD. Musze stanąć i zgasić silnik odpalić i wtedy wszystko wraca do normy. Nie wiem o co kaman.

Dzięki za wszelakie porady :hi:

wyglada, ze sie zawiesza procek w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki olej?

Motul, ten co polecasz czyli specific VW 505.01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też leję ten olej od początku i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd Audiole kupiłem, to tylko Motul 10W40, 6100 Synergie+. Żadnych problemów, ani syfu w silniku. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek jestem umówiony na rozrząd itp itd to audiczka dostanie nową krew i filterki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki olej?

Motul, ten co polecasz czyli specific VW 505.01

:good:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 17:38_________________________________________________

Madas dostałeś maila?

ja cały czas czekam na info od Ciebie :cool1:

kurde nie sprawdzałem :mysli:

przeciez skrzynke przy wejsciu masz. nie wychodziles dzisiaj nigdzie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wszystkim :hi: dzisiaj panowie dalem sobie czas i poobserwowalem moj klimatronik :mysli: jak sie zachowuje wiec z moich obserwacji wynika ze wlacza sie przy +2.5 stopnia sprezarka pracuje co nie ma wplywu na tem wewnatrz ponizej tej temperatury sprezarka nie wlacza kurde skonczylem szkole chodnicza na jawornickiej od 2004 roku montuje rozne systemu klimy stacjonarnej a tu taka prosta instalacja i zonk :)teraz tak na spokojnie mysle ze nie mam narazie co kombinowac wczoraj Bart-S podlaczyl do kompa i wyskoczyl blad ktory sam wylowalem wyciagajac przekaznik nr 3 czyli brak zasilania wentylatora wewnatrz tak ze obserwuje dalej i czekam na kolejnego spota :good: zabol1972 polecam kolesia w luboniu od rozrusznikow jadac od strony debiny nad autostrada jedziesz prosto do lubonia skrecasz w prawo przed takim autokomisem w ktorym nie ma aut :)i widac szyld ja zaplacilem 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Ale stron klepiecie - stare dobre czasy się przypominają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...