Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm nie znam wszystkich bezpieczników w A4 ale wg mnie wystarczy zwykły próbnik ( w ostateczności mała żaróweczka + dwa przewody ) i w 5 minut masz ustalone na którym bezpieczniku pojawia się prąd po stacyjce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Norbert widze ze stawiasz na najwyzsza polke w narzedziach :)

slo pomogl bym Tobie ale do przyszlego tygodnia brak czasu ...

Wiesz, kupić raz a porządnie. Nie stać mnie na tanie i co chwilę wymianiać. Przy knipex`ie też inna kultura pracy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież lutola jest ok

trzeba wspierać dobrych rodzimych producentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleccie dobrego mechanika w Poznaniu i ew. północne rejony Poznania, który zna się na wymianie dwumasa i sprzęgła, bo nie chcę oddawać auta jakiemuś krętaczowi (a u mnie sami tacy w Murowanej...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę dać Ci namiary na mechanika który wymieniał mi sprzęgło i łańcuchy rozrządu, i w dobrych pieniądzach. co prawda nie w poznaniu, ale w oborniakch jak ci pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy za co. w passacie za wymianę sprzęgła połączoną z przekładką skrzyni z 5 na 6 skasował 400zł, a za wymianę rozrządu w 3.0 V6 TDI 600zł, dostarczyłem mu tylko sam silnik, no i części sam załatwiałem, także to co podałem to cena samej robocizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

co tam lotry? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty, xenony w Chryslerze zwariowały, zrobiła się dyskoteka, świecą 20-30 mrugając jak stroboskopy i się wyłączają, wiesz może o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :hi:

vario jak jest strobo, to rozkręcamy imprezę w warsztacie :wink:

slo, wyrezałeś coś dzisiaj ?

wczoraj mi sie upiekło z dowodem, to dzisiaj poleciał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a co oni się tak na Ciebie uwzięli?? jakiś czas temu też chyba coś pisałeś, że zabrali albo grozili zabraniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za 2 tygodnie przegląd :decayed:

Spadam poimprezować troszkę :dancing: A jutro z rana jazdy na lawetę, będzie ciężko :facepalm:

Pozdrawiam Wszystkich :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleccie dobrego mechanika w Poznaniu i ew. północne rejony Poznania, który zna się na wymianie dwumasa i sprzęgła, bo nie chcę oddawać auta jakiemuś krętaczowi (a u mnie sami tacy w Murowanej...).

Szukała (niedaleko mnie i wież tv) ... tanio nie będzie, ale na pewno po bożemu .. jak trzeba nową śrubę do docisku wg ELSY to będzie,

rachunek/paragon też i gwarancja

Moze jeszcze Taurus na Obornickiej .. nic nei robiłem ale poznałem właściciela w Sylwestra.

WIęcej w tym momencie nic mi nie przychodzi do głowy :)

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

mogę dać Ci namiary na mechanika który wymieniał mi sprzęgło i łańcuchy rozrządu, i w dobrych pieniądzach. co prawda nie w poznaniu, ale w oborniakch jak ci pasuje

podeślij mi numer do siebie .. pogadać chciałem nie o mechanikach .. ale mozę o V6 ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas co odjebałeś ?

nic nie wyrezałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy info pod który bezpiecznik, lutownica, koszulki termokurczliwe, kawałek przewodu, trytytki i 30 min zabawy. W sobotę będę na wsi, możemy przetestować nową Lutolę :wink:Bry :hi:

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

@vario orientujesz się kto ma w dobrej cenie narzędzia knipex`a?

przypomnij się jutro na PW .... poszukam kontaku z kluczami '

ja używam Proxxona .. taki zestaw na 76 elementów - nasadki od 4 do 34, dwie grzechotki, 2x kardan oi troche imbusów, torxów , przedłużek itp ...... już go nie robią chyba

teraz chce dokupić 2 zestawy oczkowch/płaskich

Proxxon oczko* - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

znalazłem sklep ... jakby coś było to daj znać to zapytam o inną cenę :)

Narzędzia ręczne - sklep narzędziowy z wysyłką gratis od 300 zł

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

i jeszcze sąsiad ma coś w Obornikach .. muszę zapytać o jakiś cennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...