Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek jeździsz na działkę przez Giewko ? I nawet na faje nie wpadłeś :bicz:

Leciałem się pakować. Ale luz - będę miał na uwadze... Teraz tylko tamtędy da się dojechać do Adamowa. Trasa Powidz - rozjazd Mogilno/Słupca jest tak rozjechana, że nawet rowerem nie da się tam przejechać. Dziury jak by czołg tam za***rdalał... No i w najbliższych latach na pewno nic tam nie zrobią. A szkoda - Witkowo---> Powidz, teraz super zrobione a dalej masakra.

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

może lecieli z olschool suicide party w Mrówkach ? Kiedy to było ?

Późne popołudnie, niedziela 9 czerwca...

Się nie dziwie jakby tam czołgi jeździły :D w końcu poligon niedaleko ;)

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

Bartek jeździsz na działkę przez Giewko ? I nawet na faje nie wpadłeś :bicz:

Leciałem się pakować. Ale luz - będę miał na uwadze... Teraz tylko tamtędy da się dojechać do Adamowa. Trasa Powidz - rozjazd Mogilno/Słupca jest tak rozjechana, że nawet rowerem nie da się tam przejechać. Dziury jak by czołg tam za***rdalał... No i w najbliższych latach na pewno nic tam nie zrobią. A szkoda - Witkowo---> Powidz, teraz super zrobione a dalej masakra.

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

może lecieli z olschool suicide party w Mrówkach ? Kiedy to było ?

Późne popołudnie, niedziela 9 czerwca...

No to koniec zlotu w Mrówkach

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Ano tak Ty musisz jeździć przez Słupce.. Potem giewko, i prosto prosto i w sierniczu w lewo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ano tak Ty musisz jeździć przez Słupce.. Potem giewko, i prosto prosto i w sierniczu w lewo?

Nie pamiętam nazw miejscowości - wracałem z działki tą drogą pierwszy raz od kilku lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? W Słupcy. Tak, można przez lipnice ale tam nie ma asfaltu tak jak mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szuter za Kosewem jest całkiem git :wink: za młodych lat to się tam popier.... max chyba to pamiętam 110 :facepalm: , teraz szkoda auta :decayed: no i rozsądek inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Mam do was pytanie, czeka mnie wymiana oleju w moim AVJ, teraz mam zalany Castrol Edge 5W40, jednak chciałbym zmienić go na Motul i teraz na jaki?? 6100 Synergie czy 8100 x-cess?? Czy ktoś mógłby polecić który wybrać i w jakiej specyfikacji i gdzie mógłbym to zrobić w Poznaniu (ew. w okolicy)?? (Do tego wymiana filtr oleju + filtr paliwa). Z góry dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam robisz u chłopkaków Wojtek ?

Siemano :decayed:

Wydech z kwasu wleci, usuniecie kata, poloske zmienia, olej i oslone pod silnik:)

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

Wojtas, demcar w czerwonaku? kiedy zostawiasz auto?

Zostawilem wczoraj i jutro odbieram:wink:

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

Teraz smigam astra 4 1.4 turbo i ogolnie porazka, srodek plastik fantastik, a silnik budzi sie od 4 tys obrotow i pol baku prawie w 250 km:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szuter za Kosewem jest całkiem git :wink: za młodych lat to się tam popier.... max chyba to pamiętam 110 :facepalm: , teraz szkoda auta :decayed: no i rozsądek inny

hehe jednego roku jest git, jednego tarka, zwłaszcza ten początek między polami, ale przy lesie zazwyczaj piaseczek i RWD można bokami chodzić :naughty:

mój kolega zawsze wpada w tą tarkę 70-80 i faktycznie jakby mniej trzesło niż mnie przy 30 :grin:

dobry wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Mam do was pytanie, czeka mnie wymiana oleju w moim AVJ, teraz mam zalany Castrol Edge 5W40, jednak chciałbym zmienić go na Motul i teraz na jaki?? 6100 Synergie czy 8100 x-cess?? Czy ktoś mógłby polecić który wybrać i w jakiej specyfikacji i gdzie mógłbym to zrobić w Poznaniu (ew. w okolicy)?? (Do tego wymiana filtr oleju + filtr paliwa). Z góry dzięki za pomoc

Pisz do Dzika - GG 347504

Tel 663 ​962 604

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

:hi: tak BTW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie jeszcze.

Nie ma ktos z Poznania lub okolic redukcji wieloklinu z malego na duzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to był Odschool suicide :whistling:

:hi: już w domu z powrotem,przejeżdżałem pod twoim warsztatem dzisiaj :naughty: w sumie przypadkiem go dojrzałem jak szukałem nazwy ulicy bo Boss zapomniał nawigację zostawić w samochodzie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym był sam to czemu nie,koledze się śpieszyło bo zaszło małe nieporozumienie i 260km wycieczkę sobie zrobiliśmy :grin: p.s. KFC po drugiej stronie ulicy zdążyłem zwiedzić :facepalm: jak będe jeszcze raz jechał w co nie wątpię to wpadne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto tu awaryjnie otwierał maskę w B6? Potrzebuję wskazówki, które mogą się przydać do otwarcia mojej, bo dzisiaj sarne przy 120 pocałowałem i trochę ją wgięło, może akurat coś pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie jeszcze.

Nie ma ktos z Poznania lub okolic redukcji wieloklinu z malego na duzy ?

:hi:wszystkim, ja tez potrzebuje właśnie, ale chyba zobacze czy kolumne nie lepiej wymienic od polifta:wink:

Właśnie zobaczyłem że forum mi zrobiło swap silnika:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: kaju mateusz16 otwierał ostatnio zatrzaśniętą z pozytywnym skutkiem, pisz do niego :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...