Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

No i na nowym akumulatorze pali na dotyk jak dawniej:) Juz myslalem ze mnie omina dwa spoty w zielonej gorze i w poznaniu ale skoro :audi: juz na chodzie to bede tu i tu :>

Smieszny a co Ty o 1 w nocy aku podłaczałeś?? :mysli:

Czeg nie robi sie dla swojego autka :) Nie o 1 to juz bylem w zielonej gorze ale akumulator wymienialem po ciemku jak tak lalo :confused4: Caly mokry bylem nie mialem suchen nitki na sobie, dzisiaj przeziebiony ale szczesliwy ze auto na chodzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

TAK JUTRO DOKŁADNIE O 16.00 NA ŚW. JERZEGO TO JEST NIEOPODAL RYNKU BEMA POTEM PRZEJAZD PRZEZ MIASTO DO PESTKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK JUTRO DOKŁADNIE O 16.00 NA ŚW. JERZEGO TO JEST NIEOPODAL RYNKU BEMA POTEM PRZEJAZD PRZEZ MIASTO DO PESTKI

albo należy zerknąć na przyklejony fragment topicu na górze ;)

na każdym ekranei przewija sie mapka ;)

proponuję ustalić do której jesteśmy na św. Jerzego .. bo pogoda kiepskawa ... 16:30 czy moze 17:00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...btw a Ty nie masz na konsoli wskaźnika ładowania?? przecież tam widać wszystko jak na dłoni ,jak aku padnięty!!!

jak w lipcu jechałem Legacy z kumplem to się zastanawiałem po co wpakowali mu takie badziewie na samym środku konsoli :D

a to jednak są amatorzy gadżetów :tongue4:

PS. Iverson, oryginalny żarnik D2S 220PLN, Philips 240PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo ziomki :kox:

zielona gratulacje :good:

sadze ze czekamy do 16.45 na maruderow. dalej przejazd.

pytanko kto zna dokladnie wjazd na parking galerii? bedzie prowadzil :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nike zna z tego co pamietam ale głowy sobie nie dam ściąć :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Październik 2008, 22:10_________________________________________________dobrze byłoby wymienić się na przyszłość telefonami w razie właśnie takich spotkań bo nikt przecież nie nosi ze sobą kompa żeby zobaczyć co i jak .....telefon to zawsze telefon.... :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w końcu zainstalowałem nowe audio w moim paździochu, banan nie mniejszy niż po wizycie u Rogala :):evil:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_alpine_9855r_w_b7_w_koncu_udalo_sie_zainstalowac-t49474.0.html

Postaram się pojawić na spocie chociaż nie gwarantuję, (problemy rodzinne bez konca)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieć nie zawsze znaczy móc ale sie postaram chociaż na chwilę oblukać te wasze mordki hihih, szkoda, ze Iverson nie dojedzie bo interesuje mnie jego zawias czytaj "gleba".

Siemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby zdążył, z tego co słyszałem to KULCZYK się obraziła na Iversona i zabrał frezarkę do asfaltu, więc Iverson będzie jechał wachaczami po koleinach i jak zdąży gdziekolwiek to tylko na swoją faworytkę w Tańcu z gwiazdami :)

Idę spać bo na GP Chin trzeba wstać.

Siamanko[br]Dopisany: 18 Październik 2008, 23:59_________________________________________________Jak zrobiłem błędy to tylko dlatego, że moja połowica mi ...ę truje z kim o tej godzinie wypisuję. Hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...