Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

widzę,ze glosowanko w sprawie godziny wyjazdu doszło..... drakońska godzina przoduje,ale im wcześniej tym lepiej :good:

wcześniej zaczniemy pić :wink4: :gwizdanie:

ja juz głos oddałem :good: :good: :good: :good: [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:55_________________________________________________

Nike a ty co zabierasz cały sklep monopolowy ze sobą widze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

jak w Bukowinie cały alkohol już będzie wyprzedany to przynajmniej będziemy mieli do kogo sie zwrócić :kox:

a co Ty justyna nie zdążymy bo wszystko już wychlipie :polew: :polew: :polew::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

widzę,ze glosowanko w sprawie godziny wyjazdu doszło..... drakońska godzina przoduje,ale im wcześniej tym lepiej :good:

wcześniej zaczniemy pić :wink4: :gwizdanie:

oj oj... alkoholiczka :gwizdanie: :kox::naughty:

zazdrośnik :tongue4: :tongue4: :tongue4: bo co niektórzy juz w trasie mogą popijać -herbatkę z prądem :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za wcześnie wybierzecie, to dołączymy w Cz-wie, a jak normalną w miarę porę, to pogonimy do Modły :) Jak zostawiamy młoda, to przecież nie o 4 :rolleyes: Chyba, że oddamy ją w czwartek i będziemy mieli wolny wieczór :naughty:

no widzisz i wszystko zaplanowane :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:57_________________________________________________

widzę,ze glosowanko w sprawie godziny wyjazdu doszło..... drakońska godzina przoduje,ale im wcześniej tym lepiej :good:

wcześniej zaczniemy pić :wink4: :gwizdanie:

oj oj... alkoholiczka :gwizdanie: :kox::naughty:

zazdrośnik :tongue4: :tongue4: :tongue4: bo co niektórzy juz w trasie mogą popijać -herbatkę z prądem :kox: :kox: :kox:

a Ty nie prowadzisz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike a ty co zabierasz cały sklep monopolowy ze sobą widze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

niee... niezbedny zestaw jednoosobowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike ale u Mnie zamowienia to tylko z wodka, bo jakbym mial piwo wiezc, to bym musial chyba busa wziasc :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike ale u Mnie zamowienia to tylko z wodka, bo jakbym mial piwo wiezc, to bym musial chyba busa wziasc :polew:

trzeba było AVANTA kupić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike ale u Mnie zamowienia to tylko z wodka, bo jakbym mial piwo wiezc, to bym musial chyba busa wziasc :polew:

trzeba było AVANTA kupić :polew:

nie nie, nigdy :naughty: :naughty:

dla mnie tylko sedany istnieja :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:01_________________________________________________kazdy kocha swoje :kox: :kox: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tylko sedany istnieja :gwizdanie:

dokaldnie :good:

to piwko kupie w makro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike ale u Mnie zamowienia to tylko z wodka, bo jakbym mial piwo wiezc, to bym musial chyba busa wziasc :polew:

trzeba było AVANTA kupić :polew:

nie nie, nigdy :naughty: :naughty:

dla mnie tylko sedany istnieja :gwizdanie:

dla mnie jedyny istniejący sedan to A8 (bo kombi nie robią :polew: :polew: :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za wcześnie wybierzecie, to dołączymy w Cz-wie, a jak normalną w miarę porę, to pogonimy do Modły :) Jak zostawiamy młoda, to przecież nie o 4 :rolleyes: Chyba, że oddamy ją w czwartek i będziemy mieli wolny wieczór :naughty:

no widzisz i wszystko zaplanowane :polew: :polew: :polew:

No to nie wiem czy nie zaśpimy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za flaszki sie rozliczymy na miejscu

sie rozumie :naughty:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:04_________________________________________________ktos jeszcze chetny na jakas wodke ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za wcześnie wybierzecie, to dołączymy w Cz-wie, a jak normalną w miarę porę, to pogonimy do Modły :) Jak zostawiamy młoda, to przecież nie o 4 :rolleyes: Chyba, że oddamy ją w czwartek i będziemy mieli wolny wieczór :naughty:

no widzisz i wszystko zaplanowane :polew: :polew: :polew:

No to nie wiem czy nie zaśpimy :gwizdanie:

byle by wam sie za bardzo nie spodobało i żebyście cały weekend nie ugrząsneli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos jeszcze chetny na jakas wodke ? :gwizdanie:[/b]

ja sobie w poznaniu kupię bo nie chce Cie fatygować,a sam jeszcze nie wiem co wezmą :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:06_________________________________________________

dobra teraz na serio ide sie glebnac ciao :hi:

podpuszczasz jak młodzik :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos jeszcze chetny na jakas wodke ? :gwizdanie:

Nie wszystko od razu, na spokojnie trzeba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos jeszcze chetny na jakas wodke ? :gwizdanie:[/b]

ja sobie w poznaniu kupię bo nie chce Cie fatygować,a sam jeszcze nie wiem co wezmą :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:06_________________________________________________

dobra teraz na serio ide sie glebnac ciao :hi:

podpuszczasz jak młodzik :polew: :polew: :polew:

jak fatygowac, ja to robie z najwieksza przyjemnoscia :kox:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:07_________________________________________________Maciek pisz w kazdej chwili jakbys sie namyslil, ceny ekstra dla Was :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek pisz w kazdej chwili jakbys sie namyslil, ceny ekstra dla Was :gwizdanie

to dam Ci znać ale naprawdę jeszcze nie wiem... :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...