Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Po świątecznej przerwie wracamy do naszych spotów. Kolejny tradycyjnie w niedzielę 15.04. o godzinie 17.00. na parkingu przy ul. Bługarskiej (przed Leszkiem). Zapraszamy wszystkich serdecznie. :biggrin: Do zobaczenia :a4fan:

Oczywiście obecność obowiązkowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przeklejam Wam moja propozycje, ktora zlozylem klubowiczom z Kalisza, moze wsrod was beda jacys chetni.

panie i panowie, propozycja moja jest taka:

pod koniec maja czy na poczatku czerwca zbieramy ekipe 10-12 osob i jedziemy na paintball (najlepiej strzela sie w druzynach 5-6 osobowych). ja daje sprzet i miejsce (domek, altany, przygotowane miejsca na ognisko, do robienia grilla i gotowania) 35 km od Kalisza na trasie Kalisz-Wrzesnia, wy zabieracie ze soba jedzenie, osoby towarzyszace oraz dobry humor i smigamy na cos w stylu pikniku.

niedlugo podam Wam dokladny termin, w ktorym moglbym to zorganizowac a Wy napiszcie mi ktore terminy Wam pasuja i, przede wszystkim, ile osob jest chetnych na paintball. do dyspozycji mam 12 markerow z calym oprzyrzadowaniem, mozemy urzadzic jedna bitwe, ewentualnie wiecej, gdy bedzie wiecej chetnych. oczywiscie kobiety takze mozemy zaprosic do ubrudzenia sie farba :). mozna urzadzic symboliczne bitwy w stylu avant kontra sedan, diesel kontra benzyna itp. nie ma tez problemu ze zorganizowaniem wiekszego spota, zapraszajac ekipy z Konina, Poznania czy Wroclawia.

niestety nie moge zorganizowac tego calkowicie za darmo ale wydaje mi sie, ze mam atrakcyjna oferte. jedyny koszt jaki ponieslibyscie to 15 zl/100 kulek. nie placicie mi za wynajem sprzetu, za co klienci placa 50-200 zl i nie mniej niz 25 zl/100 kulek.

oczywiscie mozemy zorganizowac tam spokojny piknik na lonie natury bez paintballa, sam grill, ognisko, lazenie po lesie i te sprawy.

mysle, ze impreza trwalaby od popoludnia do poznego wieczora, ewentualnie caly dzien wiec wybiore ktoras sobote czy niedziele.

kto jest wstepnie chetny i jakie terminy Wam pasuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to będe w tych dniach w pracy ale sprubuje coś wykombinować żebym mial wolne :D:quattro:

[ Dodano: 26-04-2007, 10:29 ]

:quattro:No to Audi maniacy 29.04.2007 spocik jeszcze postaremu trzeba nową propozycje przedyskutować

[ Dodano: 28-04-2007, 20:16 ]

no to jak z jutrzejszą niedizelą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...