Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

postaram sie cos wykabinowac, ale nie wiem co wyjdzie bo nie mam takiego programu komputerowego zeby zrobic cos na wzor warszawskich albo krakowskich :( ale postaram sie :przebiegly::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson pani byla na tyle mila ze byla ze swoja gazetka i kawka a wiec :good:

a Ty się bałeś hyhyhy, kupcie jej kwiaty jak będą wpisy do indeksu :naughty:

Yelo drogi przyjacielu, nie chodzi mi o koksiarskie fury, może być każda 1 A4 z naszych spotów, tylko niech ta grafika będzie atrakcyjna dla nowych na tyle, że zachęci ich w jakiś sposób do przybycia na spot. Mi to nie jest potrzebne i na pewno , na mnie nie wpłynie , ale jak ktos "nowy" zobaczy "okładkę", to zaciekawi go reszta "książki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, co piszesz, bo zdjęcia ze spotów również potrafią być atrakcyjne... Moim zdaniem kogoś nowego bardziej zachęci do przybycia rządek kilkunastu A4 ze spota, niż jakieś fajnie zrobione autko, czy to klubowe, czy z internetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz...

to jest tylko twoja opinia, która mogłbys wyrazac w bardziej kulturalny sposób :hi:

ciekawe jaka jest innich opinia na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to?? prezes sie nie zna?? :cool1:

tez jestem za jakimś fajnym logo i myślę ze pomysł z rzędem kilkunastu naszych autek na placu spotu byłby zachęcający... :good:

co sie w ogolę stało z pomysłem wizytówek do wkładania za wycieraczki nowo napotkanych czwóreczek??

mozna by tez pomysleć o jakiejsc naklejce z nickiem tak zeby kazdy z nas był rozpoznawalny :gwizdanie: tylko nie jakas 10x10cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może inaczej, bo przekomarzania do niczego nie doprowadzą. Każdy kto ma ochotę , niech wykona grafikę na nagłówek wątku, pózniej zrobimy ankietę , wybierzemy najlepsze i bedzie sobie wisiało hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może inaczej, bo przekomarzania do niczego nie doprowadzą. Każdy kto ma ochotę , niech wykona grafikę na nagłówek wątku, pózniej zrobimy ankietę , wybierzemy najlepsze i bedzie sobie wisiało hyhy

wchodze a tu co niu niu niu :no:

i to jest dobre rozwiązanie, każdy cos da od siebie i anonimowo będzie ocenione ..... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka, żeby każdy coś przygotował (np. do piątku) i wysłał mi na PW, po tym zrobię ankietę i każdy odda głos na anonimowe propozycje. Głosowanie do niedzieli i zwycięski projekt zawiśnie...[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 19:52_________________________________________________Każdy mógłby wysłać powiedzmy dwie propozycje...

PS. Ive - sorry że się tak zbulwerowałem, ale ton wypowiedzi na poprzedniej stronie był wysoce niestosowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo looz :good: , pamiętajmy ,że ta grafika ma służyć dobru ogółu a nie dobru jednostki :decayed:

Nie wiem co masz na myśli z tym dobrem jednostki, ale chyba nie chcę wiedzieć. Proponuję zakończyć ten nieszczególnie przyjemny temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tu myślałem tylko o sobie, jako o jednostce-samolubnie postąpiłem, decydując się na krytyke, przepraszam Azunia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...