Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

No chłopaki ja na dobre zakończenia dnia dostałem 4 punkciki i 100zł :( a wczoraj w KFC jeszcze sie chwaliłem ze mam puste konto :)

ale najlepszy numer był taki że dali mi alkomat ale sie popsuł i w końcu i tak mnie nie sprawdzili :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

witalski 4@ll

to co zes Macius przeskrobal ze Cie tak ukarali?? trzeba miec oczy szeroko otwarte!! :)[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 08:49_________________________________________________nikogo tu dzisiaj nie ma?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zes Macius przeskrobal ze Cie tak ukarali?? trzeba miec oczy szeroko otwarte!!

wracałem z Krissem od Bartasa i 500 m od domu mnie złapali :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miałem 102 km/h w mieście ale skńczyło sie pozytywnie bo na mandacie wpisał 87 km/h ;)

mogl wpisac 57 :cool1:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 14:39_________________________________________________

Musashi, jak widać tak :naughty:

witajcie dezerterzy :wink4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak masz szczeście se tak sie to skończyło. :decayed: bodajże jak pamiętam, to za przekroczenie o 30 dostaliśmy 6 pkt i 300zł :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może były 2 stówy, zaraz zerknę.... [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 14:44_________________________________________________prawda, sprawdziłam w mandacie, 200zł i 6 pkt za przekroczenie o32 na 50tce. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie po? w trakcie... :naughty:

nie bladzisz? :cool1:

ja już po :tongue4: nie błądze mam nawigacje w głowie póki co :tongue4: ale jak będziesz miał dla mnie to z przyjemnością odbiore :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 15:01_________________________________________________

widze, że co niektórzy jeszcze w pracy :)

84mlody może i w pracy ale jak ty do cholery jeździsz tylko pkt zbierasz ....czemu Ty bierzesz ze mnie przykład nie ładnie :no::embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to mówłem a żeby nie brać ze mnie przykładu widzisz jak ja teraz jeżdże jak stary dziadek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...