Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Termin to 30.11, a koszty zapewne 37zł. +10zł za kartę (ważna rok) i 5zł za kominiarkę - chyba że ktoś ma.

jua mam kominiarke jeszcze z napadów na banki i kantory :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko zależy czym chcesz po tym torze śmigać. Bo jak naszymi A4, to nie. Poza tym mi by było szkoda auta, kiedyś po 30 min upalaniu miałem kilka miesięcy kłopotów, jeszcze teraz chyba przegub zaczął mi się odzywać...

przegub sie wysypal przez niedbalstwo a nie upalanie :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 11:01_________________________________________________

co do toru - jak ktoś ma zapasowe klocki (+ ew. tarcze), sprzęgło i co najważniejsze - opony to może poupalać bo to wszystko ulega na prawdę za***iście szybkiemu zużyciu.

e no, przeciez tor to nie tylko jazda z gazem w podlodze :cool1:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 11:04_________________________________________________

Termin to 30.11, a koszty zapewne 37zł. +10zł za kartę (ważna rok) i 5zł za kominiarkę - chyba że ktoś ma.

jua mam kominiarke jeszcze z napadów na banki i kantory :polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona jest cała :) Poza tym mi się po upalaniu wysrał układ wspomagania - już chyba ze 2k poszło na to :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no, przeciez tor to nie tylko jazda z gazem w podlodze :cool1:

ja na tor wybrałbym się właśnie żeby poupalać :) wystarczy poczytać tematy o Bemowie czy Ułęży i widać, co tor robi z autem :/

przeciez to glownie doskonala okazja potrenowac technike na zakretach, szczegolnie gdy mokro.[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 11:23_________________________________________________

Osłona jest cała :) Poza tym mi się po upalaniu wysrał układ wspomagania - już chyba ze 2k poszło na to :kwasny:

no ale wtedy obciazone sa glownie drazki i przekladnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upalanie było na śniegu, więc jeszcze mniej przyczepna nawierzchnia niż mokra. Ja na tor na pewno nie wyjadę A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do kartów to ja też się pisze ale zgadzam sie z tym żebyśmy teraz przeszli sie zobaczyć jak tam w ogóle jest, a na następnym spocie organizować imprezę zamkniętą.[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:47_________________________________________________

ja też ale na pewno nie katować tylko poćwiczyć :naughty:

no ty madas przynajmniej miał byś szanse przekroczenia 60-tki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie te 4 z poniedziałku i czekam za foto z radaru ale nie tylko o to chodzi bo mam jeszcze do zapłaty 100zł + 400zł + foto... wiec nie długo bede wydawał więcej niż na paliwo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy chyba lubicie te punkty mandaty i pogaduchy z misiaczkami... :)

mnie za to WKU zaczelo scigac... musze sie do jakiegos cosinusa zapisac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy chyba lubicie te punkty mandaty i pogaduchy z misiaczkami... :)

mnie za to WKU zaczelo scigac... musze sie do jakiegos cosinusa zapisac :kox:

oj żeby nie było już za późno... mnie zaczęli ścigać jak się wypisałem z cosinusa i przenosiłem papiery na studia ale udało się załatwić. jak będziesz miał problemy to chętnie podpowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, że teraz wystarczy podać jakikolwiek powód żeby nie iść do wojska, bo ci w WKU sami nie wiedzą co mają robić, czy wchodzi ta armia zawodowa czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...