Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi: :hi: siema chłopy pogoda do bani nic sie nie chce , całe szczęście że juz weekend prawie chyba sie na rybki wybiore :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 16:11_________________________________________________

jak co to mozna malego spota zrobic w poniedzialek :naughty

to daj znać jakl będziesz, telefon mój masz

:hi: :hi: :hi: :hi: Młodzik co tam[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 16:12_________________________________________________a co tu taka cisza wszyscy pracują czy nygusują :cool1: :cool1: :cool1::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, system padł, winda się nie uruchamia, hasło admina zmienione a tu nic, hiren's boot wogóle się nie odpala, szlag by trafił, najpierw auto poszło się j. a teraz dysk z danymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba to 2 :tongue4:

siema co tam w twoich stronach też pogoda kapryśna :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 16:25_________________________________________________

Cholera, system padł, winda się nie uruchamia, hasło admina zmienione a tu nic, hiren's boot wogóle się nie odpala, szlag by trafił, najpierw auto poszło się j. a teraz dysk z danymi

Vario spoks napewno coś da sie zrobić :good: :good: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co to mozna malego spota zrobic w poniedzialek :naughty

to daj znać jakl będziesz, telefon mój masz

na 8 jestem umowiony w auto premium, z Vario tam jade, wiec jak cos to sie zgadamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario jak może nie działać Hiren Boot skoro to jest bootowalna płytka? Może padła ci jakaś część w PC? Jeśli dyski nie były formatowane to bez problemu odzyskasz dane.

Nie ma może ktoś czasu i ochoty dziś zrobić mi diagnostykę :decayed::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem dysk z lapka do stacjonarnego i nie bootuje wcale :mysli:, ERD bootuje ale to nic mi nie dało bo winda nie startuje a jak w awaryjnym próbuję to się zacina, teraz skanuję spyware dr bo nod nie znalazł żadnego shitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo nie będzie bootował się dysk z lapka ponieważ nie jest dodany do MBR. Spróbuj jeszcze przeskanować: SUPERAntiSpyware. Można by jeszcze linux'a odpalić lub miniXP.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:24_________________________________________________

ja nie mam uprawnień :gwizdanie:

A do czego potrzebne uprawnienia? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: kumplowi wczoraj w Wolsztynie skubneli A4 ,kużwa plaga chyba jakaś :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:42_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: PAWEŁ już po gierce czy sie nie chce już :cool1: :cool1: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:44_________________________________________________

PAWEŁ już po gierce czy sie nie chce już :cool1: :cool1: :gwizdanie:

przerwe sobie zrobilem

walnij se kawe i pilnuj fury bo chyba plaga na audi teraz :wallbash: :wallbash: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...