Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Bart-S takiego samego parametrami jak ta Toshiba dostalem dzisiaj oferte z Talexu ASUSA za 2500 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadza się, Toshiba wychodzi drożej... dlatego brałbym tego Asusa. Na wyglądzie pewnie i tak Ci nie zależy...

Jaki model za te 2.5k?[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 17:45_________________________________________________Nikuś spadam na kosza, zostaw mi info na gg - przejżę parametry jak już wrócę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast wygladu wole dobra specyfikacje... :wink4:

teraz nie pamietam tego modelu bo mail mi sie sciagnal na outlook na tym kompie co nie dziala... dzisiaj zauwazylem wywalone 6 kondensatorow na glownej :shocked: moze uda mi sie jutro to przelutowac... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły nie pomaga ;( A co Ty tam masz za pytkę i pod jaki socket, może mam coś na podmiankę w szufladzie...

Dobra spadam, bo już spóźniony jestem. Do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSI microstar KT333 pod AMD Athlon[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 17:58_________________________________________________dobra ja spadam... moze pozniej zajrze jak dostane pozwolenie :>

Madas napisz mi eske czy Ci jutro pasuje ok 12 to wlece na kawe i zajrzec do drukarki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ich jest że nie wiem co mam oglądać :polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 19:43_________________________________________________A tak to sześć Maciek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2.5k asusa całkiem porządnego już znajdziesz, z kamerką wbudowaną, mikrofonem i o parametrach znośnych do podstawowych zadań

DELL za 2,5 k - golas !!!

za della musisz wydać conajmniej a nawet z klocka więcej to wtedy coś ma pod pokrywą [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 19:43_________________________________________________

Tyle ich jest że nie wiem co mam oglądać :polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 19:43_________________________________________________A tak to sześć Maciek :cool1:

siedem Patryk :decayed:

pewnie coś będzie więcej bliżej weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak furmanka sie spisuje :gwizdanie:

nie narzekam, mam mocniejszy silnik i o 2 literki mniejsze spalanie przy takiej samej jeździe.

jestem zadowolony.

a jak twój dom na kółkach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko tylko zaczął przeciekać ;( na koniec sezonu muszę rozebrać ważne że delikatnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...