Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jechałem raz z antyradarem do Rzeszowa, po drodze 16 masztów, jeden czynny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

BTW petr tak dlugo jechales? :decayed: ive juz wrocil godz temu :cool1:

nie liczyłem ale jechałem przez wrześnię bo musiałem po drodze sprawdzić jak się biznes trzyma to trochę mi zeszło.

poznań-września średnia 155 km/h, potem musiałem zwolnić :)

BTW coś niedobrego dzieje się z moim CB, przez całą drogę nikt mnie nie słyszał :/ i to któryś raz z rzędu :/

przewod antenowy zapewne. zorganizuj miernik SWR wyjdzie od razu. kiedys pracowalem w serwisie lacznosci. to byl najczestszy powod problemow z lacznoscia. z reguly slychac, ale ciebie nie slychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Swarzędzu ten od wrześni jest już 3 rok spalony, następny przed Neklą trzeba uważać, w Nekli na Wrześnie trzeba uważać, Kostrzyn w obie strony zamalowany od ponad 2 lat. To na tyle.[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 22:32_________________________________________________Z tego co słyszałem, to Audi jest specyficzne co do CB, warto zainwestować w dobre radio i antenę, z GPSem jest podobnie, ja na 16 kanałowym czasami 5 minut czekam na znalezienie sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Swarzędzu ten od wrześni jest już 3 rok spalony, następny przed Neklą trzeba uważać, w Nekli na Wrześnie trzeba uważać, Kostrzyn w obie strony zamalowany od ponad 2 lat. To na tyle.

ale moga ktoregos pieknego dnia wyczyscic, naprawic. na wszelki wypadek zwalniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, ja tak miałem rozpracowaną trasę do Wrocławia z Kalisza swego czasu. Każdy zakręt, każde miejsce na suszarę itd :tongue4:

To jak, rezerwować gokarty na 14.12? (13 to sobota :embarrassed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Musashi, ja tylko nie zwalniam w Kostrzynie, z daleka widać soczewkę na biało zamalowaną, na reszcie zwalniam do 70, co nie pogarsza średniej za bardzo, czasami te 10 min wcale nie robi różnicy jak utkniesz w korku w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to, w twoim aucie jest kiepsko przez aluminium, odchylenie anteny max do 10 stopni od pionu.[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 22:40_________________________________________________Ja jestem za spotem :) co tzn BTW? bo jestem ciemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle gość miał problem z zestrojeniem mojej anteny ale zestroił i w drodze do Poznania było ok. nie wiem od czego zależy to, czy antena 'złapie' czy nie... :no: może od tego, pod jakim kątem ją przykręcę?

kat anteny jest bardzo wazny, powinna byc prostopadla do powierzchni ziemi.

propagacja zachodzi w kierunkach prostopadlych do bata anteny, wiec jak ja ustawisz pod katem, to z jednej strony idzie wniebo z drugiej w glebe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to, w twoim aucie jest kiepsko przez aluminium, odchylenie anteny max do 10 stopni od pionu.[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 22:40_________________________________________________Ja jestem za spotem :) co tzn BTW? bo jestem ciemny.

material nadwozia nie ma specjalnie znaczenia.

dla dobroci anteny glownie ma wplyw jej dlugosc. antena idealnie dopasowana powinna miec 1/4 dlugosci fali, czyli dla pasma CB 27MHz pi x drzwi ok 2,77 m. kolejna dlugosc anteny to 1/8 dlugosci fali czyli ok 1,38 m

wspolczesnie kombinuje sie z krotszymi antenami z dopasowaniem roznego rodzaju cewkami, jednak nie zapewnia to takiego zasiegu jak antena o pelnej dlugosci.

natomiast Petr jezeli facet mial problemy z dostrojeniem anteny, prawsopodobnie, albo zle obrobil wtyczke, albo uszkodzony jest kabelek.[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 22:50_________________________________________________

BTW - by the way. Rezerowować?

Yelo policz chetnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdyle ale tu prozy naskrobane przez te 2 godz jak mnie nie było :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za 14.12 :)

co do kartow to tez sie wstepnie pisze... mam nadzieje ze nic mi nie wyskoczy - do swiat coraz blizej... :confused4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 22:57_________________________________________________

no był najebany jak stroił i ledwo utrzymywał lutownicę w ręce... ale kabel i tak muszę wymienić na dłuższy, zobaczymy wtedy.

lecę w kimkę bo od rana zajęcia! dobrej nocy wszystkim :papa:

im dluzszy dasz kabel tym SWR bedzie wieksze... najlepsze jest 1-1.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam metrowa SIRIO - na dachu SWR 1.1 na klapie 1.3 ale gorszy zasieg... wiec woze na dachu :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 22:59_________________________________________________

fajne chłopoki jesteśta i kobity :naughty:

a Tobie widze, że na wyznania sie zebrało :naughty: co Ty piłeś u tego sąsiada :polew:

jak co?? mietke :naughty: wszystko inne mu szkodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi dostałeś ode mnie wiadomość na PW

czekalem, czekalem i jak narazie nic nie dostalem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...