Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty co za wiadomości sprzed dwóch dni wyciągasz? :decayed:

a nie wiem przypomniało mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

auta nidługo nie poznamy :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 20:05_________________________________________________co tak cichutko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ile można :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 22:26_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: witam kolegow z rana[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:05_________________________________________________przepraszam za spoznienie :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:07_________________________________________________uciekli ? :shocked::mysli:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:11_________________________________________________poczekam :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Bartas kiedy tak na stale wypala do tego Lublina?

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:28_________________________________________________

:hi:

czesc Michal :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek kumpel mowil ze z tym wszystkim u Ciebie bedzie mial 2 dni roboty i ze ok 500 za wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek kumpel mowil ze z tym wszystkim u Ciebie bedzie mial 2 dni roboty i ze ok 500 za wszystko...

dzieki Michal, to supeer jak bede znal juz taki pewny termin kiedy wlece do pl to sie zgadamy[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:33_________________________________________________milego dzionka Adamie[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:33_________________________________________________Michal powiedz mi czy firma hp wypuszcza juz biosy pod windows 7?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:35_________________________________________________bo ja w moim laptloku mam biosa dedykowanego tylko pod viste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek kumpel mowil ze z tym wszystkim u Ciebie bedzie mial 2 dni roboty i ze ok 500 za wszystko...

dzieki Michal, to supeer jak bede znal juz taki pewny termin kiedy wlece do pl to sie zgadamy

daj znac kilka dni wczesniej zebym Cie umowil bo u niego jest zawsze ponad tygodniowa kolejka :wink4:

Michal powiedz mi czy firma hp wypuszcza juz biosy pod windows 7?

bo ja w moim laptloku mam biosa dedykowanego tylko pod viste

nie ma czegos takiego jak BIOS pod konkretny system... owszem byla jakas aktualizacja BIOSu pod viste bo cos tam nie latalo ale jesli vista Ci chodzi to 7 bedzie tez gdyz wiekszosc sterow z visty obsluguje winde 7 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek kumpel mowil ze z tym wszystkim u Ciebie bedzie mial 2 dni roboty i ze ok 500 za wszystko...

dzieki Michal, to supeer jak bede znal juz taki pewny termin kiedy wlece do pl to sie zgadamy

ok,dzieki Michal odezwe sie napewno, jak tylko dagadam sie ze starym kiedy moge jechac do pl. spadam do pracy , millego dnia zycze

daj znac kilka dni wczesniej zebym Cie umowil bo u niego jest zawsze ponad tygodniowa kolejka :wink4:

Michal powiedz mi czy firma hp wypuszcza juz biosy pod windows 7?

bo ja w moim laptloku mam biosa dedykowanego tylko pod viste

nie ma czegos takiego jak BIOS pod konkretny system... owszem byla jakas aktualizacja BIOSu pod viste bo cos tam nie latalo ale jesli vista Ci chodzi to 7 bedzie tez gdyz wiekszosc sterow z visty obsluguje winde 7 :decayed:

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 10:02_________________________________________________a jezeli chodzi o tego biosa to xp nie chcial sie zainstalowac ,znalazlem nawet w biosie info ze jest dedykowany do windows vista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spotkalem sie nigdy z takim problemem... ale nawet jesli to 7 powinna dzialac na biosie z visty bo 7 opiera sie na viscie a xp to zupelnie inny system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...