Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem kto wymyslil dla klubowicza kolor rozowy :mysli:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 20:41_________________________________________________

coś mi się wydaje albo coraz różowiej się tu robi :mysli:

ciężko spotkać tu niebieskiego :naughty:

Pepin czasem zaglada :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

taaa myślał by kto ...a kto mi dokuczał wczoraj albo przed wczoraj :mysli: :gwizdanie:

Na pewno nie ja! A jak nie wierzysz to :foch:

Prędzej Mussa wykorzystał moje, wyrwane z kontekstu, posty :gwizdanie:

Ja jestem grzeczna :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien misjonarz był z misją humanitarną w Afryce.

Któregoś dnia idąc w dżungli zauważył leżącego słonia.

Podszedł i zobaczył, że słoń ma w nogę wbity gwóźdź.

Zrobiło mu się żal i wyjął mu ten gwóźdź.

Słoń wstał i popatrzył na swojego ratownika z umiłowaniem, jakby chciał powiedzieć "dziękuję".

Odchodząc odwrócił się jeszcze raz, jakby chciał powiedzieć "do widzenia" i zniknął wśród drzew.

"Ciekawe czy go jeszcze kiedykolwiek zobaczę! - pomyślał ratownik.

Kilka lat później facet wybrał się do cyrku.

Występowały tam różne zwierzęta, także słonie, ale jego uwagę zwrócił jeden słoń,

który patrzył na niego w ten sam sposób jak ten z dżungli.

"Czyżby to ten słoń?" - pomyślał "jest do tamtego taki podobny!".

Po występie podszedł do słonia, pogłaskał go w uszy,

ale wtedy słoń złapał go trąbą i pierdolnął nim kilka razy o podłogę zmieniając jego ciało w krwawy pasztet.

Okazało się że to nie był ten słoń.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa myślał by kto ...a kto mi dokuczał wczoraj albo przed wczoraj :mysli: :gwizdanie:

Na pewno nie ja! A jak nie wierzysz to :foch:

Prędzej Mussa wykorzystał moje, wyrwane z kontekstu, posty :gwizdanie:

Ja jestem grzeczna :naughty:

:polew:

cały Mussa :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to znasz Nikuś?:

Mówią, że nigdy nie zapomnisz swojego pierwszego pocałunku. Historia mojego brzmi tak:

"Na imię miała Sonia i była moją sąsiadką. Moja najlepsza przyjaciółka, spędziliśmy razem całe lato. Więc pewnego dnia, podczas zabawy na farmie musieliśmy się schować przed deszczem, więc poszliśmy do starej stodoły. Przeplatałem moje palce przez włosy Sonii, gdy nagle zaczęła mnie całować, jej usta lekko się otworzyły, i czułem jej język połączony z moim.

To był mój pierwszy prawdziwy pocałunek i szaleńczo mi się podobał. Czułem się taki szczęśliwy tego dnia.

Odwiedziliśmy tę starą stodołę jeszcze kilka razy tego długiego gorącego lata i nie skończyło się na pocałunkach.

Ale niestety co dobre, szybko się kończy.

Dwa miesiące później Sonię potrącił samochód i trzeba było ją uśpić." :blink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to znasz Nikuś?:

Mówią, że nigdy nie zapomnisz swojego pierwszego pocałunku. Historia mojego brzmi tak:

"Na imię miała Sonia i była moją sąsiadką. Moja najlepsza przyjaciółka, spędziliśmy razem całe lato. Więc pewnego dnia, podczas zabawy na farmie musieliśmy się schować przed deszczem, więc poszliśmy do starej stodoły. Przeplatałem moje palce przez włosy Sonii, gdy nagle zaczęła mnie całować, jej usta lekko się otworzyły, i czułem jej język połączony z moim.

To był mój pierwszy prawdziwy pocałunek i szaleńczo mi się podobał. Czułem się taki szczęśliwy tego dnia.

Odwiedziliśmy tę starą stodołę jeszcze kilka razy tego długiego gorącego lata i nie skończyło się na pocałunkach.

Ale niestety co dobre, szybko się kończy.

Dwa miesiące później Sonię potrącił samochód i trzeba było ją uśpić." :blink::decayed:

:sick3: :sick3: :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 20:57_________________________________________________

a to znacie?

Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel. - Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj. Dzisiaj też jade! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja tak z głupa zawitam do Was bo niektórzy piszą że na innych spotowych wątkach piszę o sprawdzenie auta.

Jak wnioskuję żadnemu z Was nie chciało się sprawdzić bądź nie mieliście czasu. Gadać to każdy potrafi ale pomóc to już nie ma komu.....

jakby ktoś szukał tego co napisałem to jakiś milion stron wcześniej i 400 przywitań :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja tak z głupa zawitam do Was bo niektórzy piszą że na innych spotowych wątkach piszę o sprawdzenie auta.

Jak wnioskuję żadnemu z Was nie chciało się sprawdzić bądź nie mieliście czasu. Gadać to każdy potrafi ale pomóc to już nie ma komu.....

jakby ktoś szukał tego co napisałem to jakiś milion stron wcześniej i 400 przywitań :polew: :polew:

podaj dokladna strone bo ciezko sie odnalesc w tych przywitaniach... a na allegro proponuje ustawic w opcjach szukanie po dolnoslaskim to bedziesz mial blizej i sie nie bedziesz musial nikogo prosic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja tak z głupa zawitam do Was bo niektórzy piszą że na innych spotowych wątkach piszę o sprawdzenie auta.

Jak wnioskuję żadnemu z Was nie chciało się sprawdzić bądź nie mieliście czasu. Gadać to każdy potrafi ale pomóc to już nie ma komu.....

jakby ktoś szukał tego co napisałem to jakiś milion stron wcześniej i 400 przywitań :polew: :polew:

podaj dokladna strone bo ciezko sie odnalesc w tych przywitaniach... a na allegro proponuje ustawic w opcjach szukanie po dolnoslaskim to bedziesz mial blizej i sie nie bedziesz musial nikogo prosic :wink4:

tylko on przebywa chyba w Wawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wszystkim i ponowne podziękowania dla MADASA za pomoc :notworthy:

spoko :wink4: no problem z angielskiego :) niet probliema z rosyjskiego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...