Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

możemy możemy nawet musimy....ja do zeszłego roku na wszystkie chodziłem ale w tym jak dzidzia się pojawiła to juz niestety nie zresztą mówiłem Ci na spocie chyba.....na kilku byłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

możemy możemy nawet musimy....ja do zeszłego roku na wszystkie chodziłem ale w tym jak dzidzia się pojawiła to juz niestety nie zresztą mówiłem Ci na spocie chyba.....na kilku byłem :gwizdanie:

noo cos wspominales ze duzo kasy wydajesz na mecze i inne zachcianki :)[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 23:38_________________________________________________ja spadam spac... juz pozno a rano niestety trzeba wstac :kwasny:

do jutra zatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej na mecze bo troche drogo się zrobiło na Kolejorzu 50 zl bilet a na puchary 100 zl :evil:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 23:40_________________________________________________nie mam zachcianek :tongue4: tylko pasje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo Pietrek jeszcze nie śpi :shocked: pewnie przerwa w nauce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo - więcej przerw niż samej nauki... :P

kurcze ale masz wytrwałość muszę przyznać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo - więcej przerw niż samej nauki... :P

kurcze ale masz wytrwałość muszę przyznać :kox:

walnąłem sobie espresso 2 godziny temu i tradycyjną kawę z 2,5 łyżeczki godzinę temu to jestem na takim speedzie, że nawet nie mrugam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co egzaminy masz albo koła że tak zakuwasz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę pracę o surfingu, o którym nie wiem nic ale jutro muszę przez 5 minut o nim nawijać. po angielsku :) każdy musi przez to przejść - wybieramy temat i staramy się go omówić reszcie grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja Ci z anglika nie pomogę co najwyżej przywitać i pożegnać się :polew: ja ze starego systemu rosyjskiego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rodzice mają racje rosja rośnie w siłe widać gołym okiem.....nie dlatego że mam pochodzenie i jeździło sie co roku ale widze co media pokazują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, ruskie niebezpiecznie rosną w siłę i mają trochę imperialistyczne zapędy :thumbdown:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 00:31_________________________________________________

dobranoc wszystkim nieobecnym :cool1:

a obecnym to nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rodzice mają racje rosja rośnie w siłe widać gołym okiem.....nie dlatego że mam pochodzenie i jeździło sie co roku ale widze co media pokazują....

Zwłaszcza jak cena baryłki ropy spadła 3x i Rosja prawie bankrutuje :decayed:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 06:41_________________________________________________Przy okazji, witam, spadam do pracy, dzisiaj w Poznaniu będę dokładniej Wysogotowo, a później do Gniezna lecę :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo - więcej przerw niż samej nauki... :P

kurcze ale masz wytrwałość muszę przyznać :kox:

walnąłem sobie espresso 2 godziny temu i tradycyjną kawę z 2,5 łyżeczki godzinę temu to jestem na takim speedzie, że nawet nie mrugam :D

Hhahahahhah chyba próbujesz ustrzelić post numer 500 000 zamast się uczyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :wink4:

:hi: czesc wszystkim :) jakie nastroje w piatkowy poranek?? ja skacze z radosci ze za kilka godzin weekend :drunk::dance::radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka ja w Tbg , miałem upojny wieczór :cool1: , idę na śniadanie bo Iza do pracy się spieszyła i nie zdążyła zrobić , fajne projekty wyszły , nawet lepsze niż te z biała B8... :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...