Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no to ładnie co dopiero za tydzień :mysli:

ktoś ma pomysł na plan awaryjny?? nie wstydzić się mówić.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę, że nawet na jakiejś stacji paliw sie można spotkać, np. Shell w Swarzędzu, jest tam dosyć dużo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet na jakiejś stacji paliw sie można spotkać, np. Shell w Swarzędzu, jest tam dosyć dużo miejsca.

dobry pomysł, przynajmniej Was znajdę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się spotkać w miejscu gdzie będzie można auta zostawić (ok 20 szt) i pójść na kawe czy co tam kto woli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do M1 to z chęcią wpadnę i oblukam co tam słychać.

jest sens sie rozdrabniac? :mysli: wg mnie lepiej dluzej posiedziec sobie 14stego :naughty:

a sobota to na leniuchowanie i dla rodzinki :rolleyes: [br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 16:54_________________________________________________

Na każdej stacji jest kawa i inne słodkości :) czasami nawet ładna obsługa :evil:

to sluchajcie, od razu celujmy w stacje przy ktorej jest wiekszy lokal, kfc czy mcdonald.

niestety niewiele lokali ma mozliwosc zeby usiasc tak aby mozna bylo wspolnie porozmawiac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacje z zarciem, mamy np. na hetmanskiej przy skrzyzowaniu z 28 czerwca oraz przy rondzie zegrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sens sie rozdrabniac? :mysli: wg mnie lepiej dluzej posiedziec sobie 14stego :naughty:

jakieś dziwne podejście tu widzę, żadnej chęci integracji....

....nie rozumiem dlaczego dzielicie się na kilka grup skoro co A4 to A4,

poza tym liczą się ludzie a nie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sens sie rozdrabniac? :mysli: wg mnie lepiej dluzej posiedziec sobie 14stego :naughty:

jakieś dziwne podejście tu widzę, żadnej chęci integracji....

....nie rozumiem dlaczego dzielicie się na kilka grup skoro co A4 to A4,

poza tym liczą się ludzie a nie auta

moment kolego. A4 klub istnieje juz pare, lat i gdyby nie bylo checi integracji to by go juz niebylo :cool1:

to ze jacys ludzie sobie wymyslili inny klub nie znaczy ze wszyscy musza latac od razu sie integrowac, moga sobie przeciez nalezec tutaj,

nie widze celu istnienia 1000ca a4 clóbóf. myslac w ten sposob za moment kazdy sobie zalozy swoj i bedzie rozpaczac ze brak jest checi integracji.

rozkrecilismy tutaj super ekipe super ludzi, spotykamy sie juz szmat czasu nie tylko lokalnie ale i wyjazdowo

wiec daruj sobie prosze takie komentarze :angry:

mamy rodziny, kazdy chce chwile pobyczyc sie w domu po tygodniu pracy. wiec tutaj nas nie obrazaj :evil:

spoty sa dla wszystkich otwarte, wiec nie widze problemu zeby sie spotkac z nami 14.12... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nikt się nie dzieli tylko my nie mieliśmy pojęcia o ich spotach a swoje mieliśmy już dużo wcześniej ustalone a większość z nas ma rodziny i nie może sobie pozwolić na dwa dni spotu ..... a są też ludzie z Kalisz i nie będą przyjeżdżać codziennie po 139 km na spot tego samego modelu auta :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 18:56_________________________________________________gdzie wszyscy wyparowali ....pewnie na imprezkach ....zazdroszczę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my w domku z rodzinami :naughty::wallbash:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 20:35_________________________________________________moja córa przegląda ogłoszenia motoryzacyjne chyba wda sie w ojca swego i słusznie :mysli: :mysli: :mysli: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my w domku z rodzinami :naughty::wallbash:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 20:35_________________________________________________moja córa przegląda ogłoszenia motoryzacyjne chyba wda sie w ojca swego i słusznie :mysli: :mysli: :mysli: :>

ja sie bycze w domku. a ile ma córa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sens sie rozdrabniac? :mysli: wg mnie lepiej dluzej posiedziec sobie 14stego :naughty:

jakieś dziwne podejście tu widzę, żadnej chęci integracji....

....nie rozumiem dlaczego dzielicie się na kilka grup skoro co A4 to A4,

poza tym liczą się ludzie a nie auta

moment kolego. A4 klub istnieje juz pare, lat i gdyby nie bylo checi integracji to by go juz niebylo :cool1:

to ze jacys ludzie sobie wymyslili inny klub nie znaczy ze wszyscy musza latac od razu sie integrowac, moga sobie przeciez nalezec tutaj,

nie widze celu istnienia 1000ca a4 clóbóf. myslac w ten sposob za moment kazdy sobie zalozy swoj i bedzie rozpaczac ze brak jest checi integracji.

rozkrecilismy tutaj super ekipe super ludzi, spotykamy sie juz szmat czasu nie tylko lokalnie ale i wyjazdowo

wiec daruj sobie prosze takie komentarze :angry:

mamy rodziny, kazdy chce chwile pobyczyc sie w domu po tygodniu pracy. wiec tutaj nas nie obrazaj :evil:

spoty sa dla wszystkich otwarte, wiec nie widze problemu zeby sie spotkac z nami 14.12... :cool1:

drążę po prostu temat,bo dziwi mnie to że jest wiecej niż jeden klub A4 i tyle...skoro jesteście dłużej to powinniście się spotkać z innymi i dać przykład, może chociaż lokalnie będziecie się wspólnie spotykać, bo skoro są jakieś podziały to coś musiało to spowodować i teraz macie dwie strony....moim zdaniem bez sensu,ale jak tam chcecie....

....ja bym nie widział problemu przełożyć spota o dzień wcześniej i zobaczyć jak to ładnie ok 50 autek stoi i jest dobry klimat

...tylko dlatego do Was się zapisałem, myśle "ludzie z A4 chcą wspólnego spota,fajna sprawa"

a fakt jest taki że nie wiedziałem że jest więcej niż jeden klub i tyle

ps. poza tym nie obraziłem w żaden sposób nikogo moją wypowiedzią

ps2. skoro nie macie ochoty na 13go to się spotkamy przy innej okazji, bo nikt 14go nie będzie też specjalnie przyjeżdżał(i sie robi pętla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drążę po prostu temat,bo dziwi mnie to że jest wiecej niż jeden klub A4 i tyle...skoro jesteście dłużej to powinniście się spotkać z innymi i dać przykład, może chociaż lokalnie będziecie się wspólnie spotykać, bo skoro są jakieś podziały to coś musiało to spowodować i teraz macie dwie strony....moim zdaniem bez sensu,ale jak tam chcecie....

....ja bym nie widział problemu przełożyć spota o dzień wcześniej i zobaczyć jak to ładnie ok 50 autek stoi i jest dobry klimat

...tylko dlatego do Was się zapisałem, myśle "ludzie z A4 chcą wspólnego spota,fajna sprawa"

a fakt jest taki że nie wiedziałem że jest więcej niż jeden klub i tyle

ps. poza tym nie obraziłem w żaden sposób nikogo moją wypowiedzią

ps2. skoro nie macie ochoty na 13go to się spotkamy przy innej okazji, bo nikt 14go nie będzie też specjalnie przyjeżdżał(i sie robi pętla)

spocik mamy uzgodniony od jakiegos czasu.

to, iz jako forum, jestesmy w sieci dlugo, widac po ilosci uzytkownikow - przeszlo 23000 osob oraz watkow czy postow. w tamtym klubie maja raptem kilkaset... to o czyms swiadczy.... :cwaniak1:

przeciez nikt nikomu nie zabrania zakladania indywidualnych klubow A4, ale....

...jezeli garstka osob, zamiast sie przylaczyc do wiekszkosci, zaklada swoje kluby, to takie postepowanie, wg. mnie jest dowodem, ze nie dla wszystkich najwazniejszy jest czlowiek,

lecz czyjes ambicje.... i ze wcale nie oczekuja towarzystwa wiekszosci, od ktorej odeszli lub tez, do ktorej sie nie przylaczyli...

a wnioski?... :mysli: coz, wnioski, wyciagaja sie same... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...