Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

madas dokłednie tak jak mówisz, może ściągam moim ciałem dodatkowe fale hihi :) ale latem to się nadziałem na fotografa bo słyszałem francuzów a nie polaków i pstryk w Pyzdrach, coś z polaryzacją było nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

to ja bede stał z jochnie walkerem na stopa to mnie podrzucisz :)

zobaczę w jakim będę humorze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę kupował sprzęt niebawem to obadam Twoje i nike CB :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślimy w swoim czasie i wielkie dzięki .......

co dzisiaj widzę że masz luzik co?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ale na A2 masz pusta przestrzen... :cool1: zrozumiale jest ze zasieg bedzie lepszy i bedzie dalej siegal... moj znajomy na Johhnny II i antence Alaska 1.5m stojac w lesie w zaniemyslu zagadal jak go slychac i odezwal sie koles z pod Sremu mowiac ze slyszy go jakby gadal z fotela obok... ;)[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 22:24_________________________________________________ok 12-15 km w lini prostej... w lesie :cool1:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 22:25_________________________________________________

madas no problem, mogę Ci nawet pożyczyć jak by co, na 2-3 dni, przetestujesz sobie :)

tez moge pozyczyc :) caly czas woze w aucie a uzywam tylko na trasy :)[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 22:26_________________________________________________

nike a my jedziemy jakoś razem czy każdy swoim autem, bo gadałem z bartasem i stwierdzilismy ze jak sie da to jechać jednym lub dwoma a nie trzema autkami. co ty na to?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 22:01_________________________________________________a co do moich urodzin to będzie ćwierćwiecze wiec będzie sympatycznie :cool1:

najlepiej jechac swoim choc ze wzgledow zdrowotnych lepiej bylo by znalesc jakiegos drivera :naughty:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 22:26_________________________________________________oczywiscie wasze 1.9 biora gore wiec chetnie zarezerwuje fotel z przodu u ktoregos z was :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to że nie wierzę, ale 27 km to już za***isty zasięg :cool1: o 50km nawet nie wspomnę... :gwizdanie: przetestuje teraz jak będę jechać do Poznania w niedziele i zobaczymy co to wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnie mają wyższy maszt i moc nadajnika, więc można je zbierać ze sporo większej odległości, niż mobilki :tongue4:

Madas, kogo masz na myśli pisząc "chłopaki z Kalisza"? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde sorry tak mi się napisało przecież Azunia jedzie z Tobą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest normalnie w świecie wypadło mi z głowy jak pisałem :shocked:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 22:51_________________________________________________Yelo jaki byś polecał aparat telefoniczny bo kończy mi się umowa i cosik muszę wybrać dla siebie dla żony biorę Nokie E51 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem wziąć SE C902i, ale póki co się wstrzymuję z wymianą telefonu. Telefon jest :kox: , więc go nie bierz, bo ja go w końcu pewnie kupię :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem wziąć SE C902i, ale póki co się wstrzymuję z wymianą telefonu. Telefon jest :kox: , więc go nie bierz, bo ja go w końcu pewnie kupię :tongue4:

co eto jest za telefon ??? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N95? Każdy łepek spod bloku już to ma, podziękuję :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest normalnie w świecie wypadło mi z głowy jak pisałem :shocked:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 22:51_________________________________________________Yelo jaki byś polecał aparat telefoniczny bo kończy mi się umowa i cosik muszę wybrać dla siebie dla żony biorę Nokie E51 :wink4:

sorry, że się wtrącę w temat ale to zależy do czego potrzebujesz telefonu. jeżeli chcesz żeby trzaskał za***iste fotki to celuj w SE, jeżeli chcesz fona bezawaryjnego i funkcjonalnego to Nokię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie czaje na N95 8G :kox:

mi się bardzo podoba zobaczę na ile go wycenią :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...