Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

moc 265-270 kuni, 450 niutków przy 3 koła, V - max 160 ale można odblokować na 200, 0-100 ok 6.6-6.8 tak wychodzi z testów ale nie moich bo mi się nie chce, wszystkie 2.0 TDI które spotkałem zjadłem na śniadanie, 320 CDI w E klassie poganiałem, generalna zaleta to RWD bez systemów + szpera + 4x4 + 4x4 z reduktorem i lift ok 2,5" więc błoto i śnieg to bajka, minus to aquaplaning bo opona 255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

o następny umówiony na ściemkę .... ja byłem pierwszy :decayed: :decayed: i zapłaciłem najwięcej :kox: :kox:

poświęciłeś się dla dobra ogółu :good: jestem Ci wdzięczny :decayed: chociaż uważajcie, bo mi koleś się na końcu śpieszył i nie złożył dobrze tego plastiku klapy bagażnika i mi puka na dziurach trochę... może zrobimy taki rezankowy spot? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajna zabawka szkoda ze wypic duzo lubi :cool1:

ciekawe jak to lata po wirazach :mysli::naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 00:02_________________________________________________

o następny umówiony na ściemkę .... ja byłem pierwszy :decayed: :decayed: i zapłaciłem najwięcej :kox: :kox:

poświęciłeś się dla dobra ogółu :good: jestem Ci wdzięczny :decayed: chociaż uważajcie, bo mi koleś się na końcu śpieszył i nie złożył dobrze tego plastiku klapy bagażnika i mi puka na dziurach trochę... może zrobimy taki rezankowy spot? :naughty:

:good: przywioze glutownice na goraco :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musa jak na 5.4 to pije w normie a potencjał ma za***isty i komfort całkiem całkiem ( stan ideał bo na 10 lat auto ma ok 100 tkm, z czego ja zrobiłem ok 20 tkm od kwietnia, nie bierze grama oleju itd.itp), właściwości terenowe jedne z lepszych co już zlekka sprawdziłem, generalnie to nie zabawka tylko test dla faceta na mokrej nawierzchni coś al'a Lexus którym śmigałem, 250 KM i 0 systemów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly :hi:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 07:58_________________________________________________co nic nie pisza? :mysli:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:00_________________________________________________uciekli no.... :thumbdown:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:07_________________________________________________to ja tez spadam, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:15_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajna zabawka szkoda ze wypic duzo lubi :cool1:

....

Musashi, nie marudź kup ... pole do popisu będziesz miał żeby spalanie ograniczyć z zachowanie Vmax i Nm :P

Ja napewno się gdzieś spóźnię .. jeszcze nie wiem gdzie :D[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:41_________________________________________________Saturday ... day

DSCF4575.JPG[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:49_________________________________________________Rozdania pucharów :)

zmianarozmiaruimg_2939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...