Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

kilka dni temu rypło 5 lat na forum :decayed: kiedy obrócimy jaką flaszkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobry z rana :hi:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 08:00_________________________________________________od trzech dni sa tu takie burze ze strach z domu wychodzic :thumbdown:, co gorsza to wedruja w kierunku pl :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 100lycy upał od rana :)

czesc Karolu, tu wlasnie tez tak jest :thumbdown:, po mimo opadow temp, nastepnego dnia jest prawie taka sama :thumbdown:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 08:12_________________________________________________spadam do pracy, milego dzionka zycze, narson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi: :hi:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 08:50_________________________________________________

i co na tym spocie ?

spot był udany i oprócz mnie i tetis była jeszcze jedna osoba, a mianowicie Kubuś :polew:

kurcze mogliśmy przełożyć na inny termin .... zupełnie przez ten turniej wypadło mi że spot miał być ...[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 08:52_________________________________________________wszyscy wyjechali :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :hi:

Vario, widziałem na watku o nadwoziu, że pochłonął Cie detailing. Powiedz, gdzie się zaopatrujesz w specyfiki? W Liporcie na Mogileńskiej? Bo widziałem, że np Glinki Bilt Humber mają i swego czasu ten koleś stamtąd mi polecał nawet bardziej niż glinkę Meguiar's. Myjesz gąbką, czy rękawicą?A co masz do osuszania? Bo zastanawiam się teraz, czy nie kupić własnie takiej rękawicy i prawie na pewno zamienię irchę do wycierania na jakiś ręcznik z mikrofibry tylko nie wiem na razie na który się zdecydować.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wszystkie kosmetyki kupuje u Wojtka z Liportu :) mam właśnie od niego tą glinkę i jest :good: tak jak mówił, myje gąbką a osuszam microfibrą, mam ich kilka sztuk, BTW Sonaxa są całkiem dobre ale lepsze i tansze są Jana Niezbędnego :) tego od worków na śmieci - kolor zielony jest bomba, kosztuje 6 PLN na markecie [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 16:15_________________________________________________teraz chcę zainwestować w polerkę DA Das-6 turbo bo ręcznie za dużo roboty na moim smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 07:54_________________________________________________

:hi: :hi: :)

coo tak wczesnie Adamie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze tak wcześnie wstaje tylko nie zawsze odpalam tak szybko koputer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze tak wcześnie wstaje tylko nie zawsze odpalam tak szybko koputer :)

ja tez zazwyczaj o 7.00 otwieram oko, chyba ze wracam pozno z pracy to czasami mecze wyrko do 8.30 :naughty:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 08:06_________________________________________________ide na inhalacje :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Piotruś, inhalacje, inhalacjami, ale Ty się wystrzegaj warzyw w DE.

Panowie, dziś rano jadąc do pracy zostałem minięty przez srebrne B5 kombi z numerami PZ 9976F albo E. Skręcało z Polskiej od strony Dąbrowskiego na Bukowską w kierunku lotniska. Mialo na klapie z lewej strony naklejkę klubową. Kto to?

Miłego dnia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Piotruś, inhalacje, inhalacjami, ale Ty się wystrzegaj warzyw w DE.

Panowie, dziś rano jadąc do pracy zostałem minięty przez srebrne B5 kombi z numerami PZ 9976F albo E. Skręcało z Polskiej od strony Dąbrowskiego na Bukowską w kierunku lotniska. Mialo na klapie z lewej strony naklejkę klubową. Kto to?

Miłego dnia....

czesc Bartasie, wiem jest tu mala panika :disgust:. ale szczerze mowiac to oni chyba sami jeszcze nie sa pewni co rozsiewa te bakterie. jedno co wiem to to ze beda musieli niezle siano zaplacic hiszpanii w ramach odszkodowania :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin: a gdzie kupowałeś swoje oponki ? znalazłeś gdzieś tanio ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pepin: a gdzie kupowałeś swoje oponki ? znalazłeś gdzieś tanio ? :naughty:

taniej niż na Skąpcu czy gdzieś tam to będzie Ci ciężko znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...