Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kolega mój został od poniedziałku trenerem bramkarzy Lecha Poznań :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mój został od poniedziałku trenerem bramkarzy Lecha Poznań :good:

no to rozumie, że wejściówki będziesz załatwiać :gwizdanie: :kox:

haha takich chętnych to on ma pewnie całe mnóstwo .... po prostu cieszę się że mu się udało tym bardziej że bardzo poczciwy człowiek i do tego 31 lat czyli bardzo młodziutki :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko zawiecha by się przydała... :przebiegly: myślę nad sprężynami komplet, od s-line -20mm (NIE WIĘCEJ!!!) chcę zachować w miarę przyzwoity komfort jazdy ale też mały pazur by się przydał :>

- jaki koszt? (nie muszą być nowe, ale w dobrym stanie...)

- u kogo mógłbym zobaczyć jak to wygląda?

- gdzie szukać? na allegro jest tego tyle... i tyle samo firm

Pozdrawiam Ł.

- czym się sugerować (firma...?)

Będzie problem z ori springami - niestety temat jest poważniejszy niż się wydaje i nie rozpracowany do końca...

Póki co wiadomo jak siada auto na H&R (-40mm) i Weitec (-30mm).

Nie bardzo rozumiem, ... Woocash chcesz zobaczyć auto na oryginalnym zawieszeniu OOOO Sline ?

PS.

Bart-s powiedz M., że ma kupić flashku i przyjść do Cię :)[br]

Cześć Vario,elmartinez, Blind1

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 11:10_________________________________________________Vario,

pytałeś ostatnio, czy jakieś zakupy zrobiłem w Liporcie. Wtedy wystosowałem dłuższą odpowiedź, ale tego dnia były zawirowania na forum i zjadlo mojego posta.... i dobrze, Bo dziś mam zaktualizowane info odnośnie tego tematu. Byłem w zeszła środę w Liporcie i nabyłem szampon NXT, rękawicę do mycia z owczej wełny, glinkę BH soft, i ręcznik Fluffy Dryer. Wszystko z wyjatkiem glinki przetestowane wczoraj. Niestety za malo czasu na glinke i poważniejsze zabiegi. A auto musiałem umyć, bo po niedzielnym powrocie znad morza było masakrycznie upstrzone zwłokami owadów, a tego lepiej nie zostawiać na dłużej. W zeszłym roku zaopatrzyłem sie jeszcze w aplikatory, ściereczki, UC i DC step 2. Wosk z duża ilością carnauby od SONAXA posiad sąsiad, który namawiał mnie żebym nie kupował innego tylko korzystał z jego , bo on i tak nie da rady zuzyć wszystkiego. Tak więc jestem gotów do operacji, mycie-glinka-polerowanie-politura-wosk, ale na to bym potrzebowal tak mniej więcej całej soboty..... :mysli: więc jeszcze nie teraz.....

Ale szampon NXT jest na pewno lepszy od tego co miałem.... Ręcznik tez..... to aż przyjemność umyć i wysuszyć auto własnoręcznie....

Madbar,

Czy to jest gdzieś ww okolicach Warszawska i cmentarz .. jeśli tak, to miałeś jakiś rabat tam, jeśli nie to następnym razem daj znać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin - Marcinowi?

No ... za garaż .. no podjazd ;)

Jutro składam do kupy boczek i przymiarka do czujnika zmierzchu/deszczu w końcu trza zrobić :)

Przyślesz mi tego pdfa z Monrołami to popatrzę co jest do mnie?[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:25_________________________________________________Bart-S w wolnej chwili zweryfikujesz moją listę:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206131.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiesz, że od Ciebie nic nie chcę. Niech ma na górkę - za to pewnie chętniej pogrzebie jak znów coś rozjebiesz :polew:

Co do PDF-a - 125MB Pep... :confused4:

Na przód masz amorki:

- 26665 (Original dla zawieszenia seryjnego)

- E2053 (Reflex dla zawieszenia seryjnego)

- E2067 (Reflex dla zawieszenia sport)

- MK207 (zestaw gum i odbojników)

Na tył:

- G1055 (Original dla zawieszenia seryjnego)

- E1355 (Reflex dla zawieszenia seryjnego)

- E1356 (Reflex dla zawieszenia sport)

- PK101 (zestaw gum i odbojników)

Zadzwoń sobie jutro do Toma i sprawdź ceny.

Bart-S w wolnej chwili zweryfikujesz moją listę:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206131.0

Zaraz się tym zajmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak z rana :hi:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 08:51_________________________________________________mam juz hexcana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiesz, że od Ciebie nic nie chcę. Niech ma na górkę - za to pewnie chętniej pogrzebie jak znów coś rozjebiesz :polew:

.....

Zaraz się tym zajmę.

No samo się ... zje-popsuło ... :tongue4:

Czy ten zestaw gum to jest: odbój(e) + osłona(y)?

A możesz jeszcze podać gniazda, pls ?

Dzięki :)[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 09:33_________________________________________________

doberczak z rana :hi:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 08:51_________________________________________________mam juz hexcana :naughty:

a Ty co tak rymujesz od świtu ...

tylko żeby nie było żadnego zgrzytu :D

(rana - hexcana)

napisz czy telefon jest ok ..

No a Bart-s jak zwykle śpi ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem na chwilę (coś mnie obudziło) ale idę dalej nockę odsypiać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem na chwilę (coś mnie obudziło) ale idę dalej nockę odsypiać :wink4:

kolorowych snów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Karolu, tak właśnie u Wojtka w Liporcie kupowałem na Mogileńskiej. I w sumie to chyba z jakies 10% rabatu od cen z netu dostałem i jeszcze dorzucił dwa takie gabkowe applikatory no-name. Nie wiem, czy te 10% to jest standard, ale w zeszłym roku juz zanabyłem towaru za jakies 160 PLN, tym razem jeszcze też brałem jakieś pierdoły dla sąsiąda, więc zabrałem tym razem twaru za ponad 300, a płaciłem poniżej. W sumie to juz mi się tam nazbierało zakupów za ponad 450 PLN. A teraz nie zanosi mi się chyba zbyt szybko na nowe zakupy, chyba że zmienię zdanie... Być może dokupię jeszcze jeden ręcznik, i szarpnę się na IronXa. Nie mam tyle czasu na zejęcie się autem ile bym chciał. Chata i ogród wołaja( co rusz coś trzeba zrobić, skosić, naprawić) Żonka i Córcia tez chcą mojego czasu a juz niedlugo nowa latorośl sie pojawi, to juz w ogole nie będzie czasu na pielęgnacje fury..... A propos chemii. Czy ktoś mi powie po co jest Surfex???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All Purpose Cleaner, płyn czyszczący do wszelkich zastosowań, na bazie wody więc bardzo bezpieczny, ja używam go do wielu rzeczy, tłuszcz schodzi idealnie, kup bańkę 5 L za 84 zł i będziesz na długo zadowolony bo teń środek się rozcieńcza

można go używać w domu, garażu no i do czyszczenia w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy do naprzykład odtłuszczania przed malowaniem też, rozumiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie i tak, np. w domu miałem ostro przypaloną blachę od piekarnika i tylko tym zeszło więc jest mega :kox:

ostatnio robiłem porządki pod maską, plastiki uwalone były na maksa, wymontowałem, spryskałem Surfexem na kilka minut, spłukałem i czyściutkie a potem Megs Engine Dressing i wygladają jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...