Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może być 28.10

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja odpadam uciekam na Koszalin,chrzcimy bobasa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no We wrześni byśmy się spotkali gdzieś na parkingu tylko koledzy ze Wrześni niech odezwą się tu :D

Opublikowano

Bendzji, z tego co pamiętam to chyba tak ale pewności nie mam hihi

Sent from my Variophone

Opublikowano
  • Autor

może ogarniemy coś większego ;)

Opublikowano

no to żeśmy się minęli pod Milea ( chyba ) - ja parkowałem ty odjeżdżałeś - mam srebrną B5 :) nie byłem pewien że to ty więc się nie odzywałem :grin: no i już ciemno było

Opublikowano
może ogarniemy coś większego ;)

No to w zasadzie 1 parking wchodzi w grę - Tesco przy Sikorskiego.

Opublikowano
może ogarniemy coś większego ;)

No to w zasadzie 1 parking wchodzi w grę - Tesco przy Sikorskiego.

To ja pieszo podejdę :wink:

Opublikowano
  • Autor
może ogarniemy coś większego ;)

No to w zasadzie 1 parking wchodzi w grę - Tesco przy Sikorskiego.

może być i ten parking :D

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

może ogarniemy coś większego ;)

No to w zasadzie 1 parking wchodzi w grę - Tesco przy Sikorskiego.

To ja pieszo podejdę :wink:

rowerem podjedź:D

Opublikowano

Bendzji to ja byłem, po Colę matce podjechałem

Sent from my Variophone

Opublikowano

Może uda mi się wpaść, jeśli wyjazd nad morze nie wypali :kox:

Będzie, a w sumie już jest jedyny Szwed w Polsce z klubowymi ramkami :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Może uda mi się wpaść, jeśli wyjazd nad morze nie wypali :kox:

Będzie, a w sumie już jest jedyny Szwed w Polsce z klubowymi ramkami :decayed:

Ekipa z Poznania i okolic zbierzcie się gdzieś i dzida na Wrześnie i my tak samo zrobimy ekipa z Konina i okolic i na Słupcy zbiórka i lecimy na PWR :D

Opublikowano

ten weekend ma koncerta ;) ide na IRA do Esculapu ale nastepny jak nic sie nie zmieni to tylko z dwa dni wczesniej musze wiedzieć i jadanos :)

Opublikowano

Panrulewicz :D - znaczek Hondy jest dla zmyłki :P

Czytam i czytam i kurde zakręciłem się - kiedy jest ten spot? W tą niedzielę czy za tydzień?

Kto leci z Poznania?

Opublikowano
:hi: za tydzień podobno, ja będę leciał raczej :wink: może z Bartkiem skończymy już w 100% projekt bluta w moim aucie :grin:
Opublikowano

no w końcu.. :facepalm: ile można robić coś czego nie widać ?? :grin:

Opublikowano

tyle casów co my mieliśmy przy tym rezaniu to masakra, ale już jest finisz prawie :kox:

Opublikowano
:hi: za tydzień podobno, ja będę leciał raczej :wink: może z Bartkiem skończymy już w 100% projekt bluta w moim aucie :grin:

Mikrofon leży i czeka - teraz to Ty nie masz czasu...

no w końcu.. :facepalm: ile można robić coś czego nie widać ?? :grin:

Może spróbuj sam? :decayed: Przecież BT działa - Piechol pisał już o tym wcześniej.

Opublikowano

Bartek, przeciez ja nie tego z jakimis wyrzutami :whistling: na spokojnie sie wszystko ogarnie :wink:

Opublikowano
jutro spróbuję ogarnąć jeszcze to

To wleć jutro na sprawdzenie MCE - dam Ci nowe śruby do lampek (główka o zwiększonej twardości i na imbusa).

to ja kiedyś też chcę takie śrubki, a tymczasem polecam jakiś silkon/teflon i za każdym razem przesmarować uszczelki na tych lampkach jak odkręcacie

a przy okazji ... tam one sobie rdzewieją, bo to wada konstrukcyjna tylnej wycieraczki/silniczka zespolonego z kanałem płynu spryskiwacza :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.