Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Się z Hondy śmiejecie a znajomemu Cytrynę C3 1.1 :facepalm: benzynę ukradli na początku roku - policjancie stwierdzili że się złodzieje pomylili bo ostatni kradli tylko diesle :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie z Poznania i okolic wy zbieracie się z jakimś miejscu i lecicie wszyscy na Wrześnie czy jak tam u was będzie wyglądać ?

Opublikowano

- bendzji

- Bart-S

- Arx91

- slo

- Piechol

- Qbazulu (jak się nic nie zmieni :) )

- Maxcudo (jak nie wypale nad morze na działkę)

-norbets(chyba tak) z tego co pisał na spotach konińskich

- dam-in ( na 90% :D )

Gdzie w tej wrześni się spotujemy ?

Opublikowano
Panowie z Poznania i okolic wy zbieracie się z jakimś miejscu i lecicie wszyscy na Wrześnie czy jak tam u was będzie wyglądać ?

Czas pokaże, ale chyba razem :wink:

Opublikowano
  • Autor
- bendzji

- Bart-S

- Arx91

- slo

- Piechol

- Qbazulu (jak się nic nie zmieni :) )

- Maxcudo (jak nie wypale nad morze na działkę)

-norbets(chyba tak) z tego co pisał na spotach konińskich

- dam-in ( na 90% :D )

Gdzie w tej wrześni się spotujemy ?

No ekipa z konina i okolic na Orlenie w Słupcy się spotkamy i lecimy razem na wrześnie :) to moja propozycja :)

Opublikowano

No myśle, że tak będzie najlepiej :)

Opublikowano
  • Autor
No myśle, że tak będzie najlepiej :)

jechać w grupie to wiesz lepiej to będzie wyglądać i wszyscy będziemy lecieć :)

Opublikowano
- bendzji

- Bart-S

- Arx91

- slo

- Piechol

- Qbazulu (jak się nic nie zmieni :) )

- Maxcudo (jak nie wypale nad morze na działkę)

-norbets(chyba tak) z tego co pisał na spotach konińskich

- dam-in ( na 90% :D )

Gdzie w tej wrześni się spotujemy ?

Padła propozycja od Bart-S że przy Tesco i jest to jedyne rozsądne miejsce.

Opublikowano
  • Autor
- bendzji

- Bart-S

- Arx91

- slo

- Piechol

- Qbazulu (jak się nic nie zmieni :) )

- Maxcudo (jak nie wypale nad morze na działkę)

-norbets(chyba tak) z tego co pisał na spotach konińskich

- dam-in ( na 90% :D )

Gdzie w tej wrześni się spotujemy ?

Padła propozycja od Bart-S że przy Tesco i jest to jedyne rozsądne miejsce.

czy tesco czy kauchland obojętnie ;)

Opublikowano

- bendzji

- Bart-S

- Arx91

- slo

- Piechol

- Qbazulu (jak się nic nie zmieni :) )

- Maxcudo (jak nie wypale nad morze na działkę)

-norbets(chyba tak) z tego co pisał na spotach konińskich

-Madbar. mam nadzieję, że nie przeniesiemy sie do Wrześni na stałe, bo nie dam rady co dwa tygodnie tam dojeżdżać...

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

- bendzji

- Bart-S

- Arx91

- slo

- Piechol

- Qbazulu (jak się nic nie zmieni :) )

- Maxcudo (jak nie wypale nad morze na działkę)

-norbets(chyba tak) z tego co pisał na spotach konińskich

-Madbar. mam nadzieję, że nie przeniesiemy sie do Wrześni na stałe, bo nie dam rady co dwa tygodnie tam dojeżdżać...

Pozdrawiam

Nie nie :) teraz zbieramy wiarę na wrześni a później może na Poznaniu :D

Opublikowano

Ha ha, teraz we Wrześni a za dwa tygodnie może w Słupcy lub Koninie :grin:

Opublikowano

Jakby co to wpadajcie do Piły ;) my tam organizujemy nie długo pierwszy spot po dłuuuuuuuugim czasie :) Na kaufie, Jesteście mile widziani :)

Opublikowano
  • Autor
Ha ha, teraz we Wrześni a za dwa tygodnie może w Słupcy lub Koninie :grin:

nie musi być akurat tu :P

Opublikowano
taaa ... tylko że dziadek moja mała ma przejechane 342 tys km :) może i ma w końcu prawo coś się dziać tylko żeby wyczaić co to jest, bo nie sztuką jest wyrzucić kasę na sprzęgło czy dwumas jesli może się okazać że to nie to, jednak i takiej usterki nie wykluczam :(

No ja tylko piszę że może jak w końcu znajdą co to u mnie to ci to w czymś pomoże bo z twojego opisu wygląda że objawy takie same

dziadek, ja miałem tak, że po wymianie sprzegła chwile po rozgrzaniu silnika coś mi przy puszczonym sprzegle metalicznie chrobotało. jak sie zrobło wiecej km to nawet po wcisnieciu było to słychać, okazało się ze ta blacha między sprzęgłem a silnikiem lekko sie podkrzywiła i coś o nią tarło gdy się puszczało sprzęgło, może macie to samo ja przy 230tys miałem do wymiany sprzegło, odrazu za wczasu dwumas zrobiłem by mieć pokój,jedno ściaganie skrzyni, a mam teraz spokój.

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

ARX91 co się wydarzyło, że Poznań rusza w trase na spoty?

Opublikowano
  • Autor

trzeba rozruszać ekipę ;)

Opublikowano

a rozumiem. Chca trosze silniki podogrzewać i rozchulać ?

Opublikowano
  • Autor
a rozumiem. Chca trosze silniki podogrzewać i rozchulać ?

no raczej tak :D

Opublikowano

doberek z rana :hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.