Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

: Bry: Panowie to ile nas będzie za tydzień we wrześni? Podpisujemy się pod tym postem :)

Opublikowano

Witam. Panowie, jakie amorki byście polecali do standardowego zawieszenia w b5. Autka sprzedawać na razie nie bedę bo dobrze się nim jedzi i chcałbym włożyć coś dobrego. Czy oprócz tego warto coś przy tej okazji jeszcze wymienić? dzięki za pomoc

Opublikowano

Bilstein ma dobre amorki ew. Monroe Sensa track albo jakaś nowsza odmiana

Sent from my Variophone

Opublikowano
Witam. Panowie, jakie amorki byście polecali do standardowego zawieszenia w b5. Autka sprzedawać na razie nie bedę bo dobrze się nim jedzi i chcałbym włożyć coś dobrego. Czy oprócz tego warto coś przy tej okazji jeszcze wymienić? dzięki za pomoc

poza amorkami, odboje i osłony i na przodzie "łoża"

Tu jest wszsytko co wymieniłem

http://www.elget.pl/web_images/audi/amorki/amortyzatory_komplet_s.jpg

Opublikowano

:hi:

: Bry: Panowie to ile nas będzie za tydzień we wrześni? Podpisujemy się pod tym postem :)

- bendzji

Opublikowano
:hi:
: Bry: Panowie to ile nas będzie za tydzień we wrześni? Podpisujemy się pod tym postem :)

- bendzji

- bendzji

- Bart-S

Opublikowano
  • Autor
:hi:
: Bry: Panowie to ile nas będzie za tydzień we wrześni? Podpisujemy się pod tym postem :)

- bendzji

- bendzji

- Bart-S

- bendzji

- Bart-S

- Arx91

Opublikowano

- bendzji

- Bart-S

- Arx91

- slo

Opublikowano

:hi:

- bendzji

- Bart-S

- Arx91

- slo

- Piechol

:decayed:

Opublikowano

:bry:

- bendzji

- Bart-S

- Arx91

- slo

- Piechol

- Qbazulu (jak się nic nie zmieni :) )

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

a tak przy okazji zajmuje się ktoś z Was wymianą amortyzatorów?

Opublikowano

Ja bym chciał, ale nie wiem czy dam radę...

Niestety dziś dzień zaczął się dla mnie niemiło... podchodzę do auta - auto nie reaguje na pilota, łapię za klamkę i??? auto otwarte.... myślę sobie WTF??

Wsiadłam i próbuję wsadzić kluczyk do stacyjki a tu nie da się go wsadzić...

Ktoś próbował zajeb... auto i się nie udało

4 godziny na policji potem laweta, aso i czekam, aż mi wymienią zamek i stacyjkę:(

Opublikowano

karwa, Hondę chcieli ukraść? co to się już nie dzieje :whistling:

Opublikowano

No jedna poszła w nocy na Grunwaldzie... ponoć 1-2 na tydzień giną

Kolesie w ASO mówili, że od czerwca mieli około 20 sztuk z wymianą stacyjek

Opublikowano

a pod warszawą właśnie rozbili jakąś dziuple Japończyków :facepalm:

Swoją drogą mi też accorda z ogrodu wyciągnęli :wallbash:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

- bendzji

- Bart-S

- Arx91

- slo

- Piechol

- Qbazulu (jak się nic nie zmieni :) )

- Maxcudo (jak nie wypale nad morze na działkę)

Opublikowano

Michał, a którego Accorda?

Opublikowano

a teraz tak z innej beczki:

http://a4-klub.pl/marki-78/jedyne-polsce-volvo-v70-klubowymi-ramkami-maxcudo-249394/

:kox:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Michał, a którego Accorda?

To było 3, a może juz 4 nawet lata temu :whistling:

Accord VII :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

ponoć wtedy znikły 4 Hondy ode mnie z osiedla(Smochowice) :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

widzę że zbiega się Ekipa :D

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

- bendzji

- Bart-S

- Arx91

- slo

- Piechol

- Qbazulu (jak się nic nie zmieni :) )

- Maxcudo (jak nie wypale nad morze na działkę)

-norbets(chyba tak) z tego co pisał na spotach konińskich

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.