Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

spoko ale to była moja córa a te dwie wieksze to Pepina :mysli:

chyba tak :mysli: Pepin, te dwie panieneczki młodziutkie co wczoraj były z tobą to twoje córki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Azunia Ty wczoraj byłaś trzeźwa, przecież ta dziewczynka co pila kawę siedziała cały czas u mnie na kolanach, to jest moja córka Julia. Vario wczoraj był sam.

Muszę powiedzieć Yelo żeby Cię obserwował :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim :hi:

jak tam nastroje w poniedzialkowy poranek?? :decayed:

cześć, nastrój u mnie dobry, szkoda tylko że tak szybko sie zmyliśmy do kalisza a i tak na światełko nie zdążyliśmy :confused4:

a jak twój nastrój dzisiaj?

hyhy, tak to jest... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azunia Ty wczoraj byłaś trzeźwa, przecież ta dziewczynka co pila kawę siedziała cały czas u mnie na kolanach, to jest moja córka Julia. Vario wczoraj był sam.

Muszę powiedzieć Yelo żeby Cię obserwował :tongue4:

Wiem Madas że to twoja, zjadłam "madas" w

Haj mordki, co u was ??

dobrze, a u ciebie?

Fajna ta twoja córa, ale kawa jej posmakowała :decayed:

Pierwszy wers był do Vario, drugi mial iść tak: Fajna ta twoja córa madas, ale kawa jej smakowała :decayed:

ale spieszyłam się i tak to wyszło :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem wszystkim :)[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 14:32_________________________________________________ale od rana na spamowaliście, w życiu tyle nie przeczytałem co tutaj na forum :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera niedobrze.... napaliłem się lekko:

http://moto.allegro.pl/item527644820_audi_a4_2_0tdi_bixenon_navi_mmi_dpf_bezwypadkowy.html

rozmawiałem właśnie z gościem, cena jest dobra, tylko co by tu z zoną zrobić? żeby się zgodziła na podmiankę w razie czego... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azunia a gdzie w przyszłości w sedana wózek schowasz :polew:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 14:50_________________________________________________trzeba przyszłościowo myśleć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azunia a gdzie w przyszłości w sedana wózek schowasz :polew:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 14:50_________________________________________________trzeba przyszłościowo myśleć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

w naszą audiczkę wózek się mieści spokojnie, poza tym przyszłościowo nie planuję rodzeństwa dla małej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bliźniaki by sie trafiły to co? dwa wózki nie wejdą :) a czasem nie trzeba planować by mieć :wink4:

są i wózki dla bliźniąt, po co dwa?! może nie trzeba planować, ale jak się jest ostrożnym to niespodzianek niebędzie :tongue4:

ja w życiu takie sprawy wolę planować, poza tym nie chce więcej dzieci :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera niedobrze.... napaliłem się lekko:

http://moto.allegro.pl/item527644820_audi_a4_2_0tdi_bixenon_navi_mmi_dpf_bezwypadkowy.html

rozmawiałem właśnie z gościem, cena jest dobra, tylko co by tu z zoną zrobić? żeby się zgodziła na podmiankę w razie czego... ehhh

a wezmie w rozliczeniu twoj? :cool1:

powiedz ze to wlasnie ten nowy grill i ze reszta w bonusie jest... :cool1: juz widze mine zonki :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 15:04_________________________________________________BTW znow multitronik? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azunia spoko ...już wiem o co cho....

Deszczu nie przejmuj się żoną powiedz jej że tym autem co masz nie da się już dlugo jeździć(coś w silniku nawala powiedz) i koniecznie musicie zmienić na B7 bo to okazja jaka już Wam się nigdy nie trafi :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 15:13_________________________________________________a Ty Azunie czemu już nie chcesz dzieci :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Azunie czemu już nie chcesz dzieci :mysli:

może powinnam powiedzieć, że niepowinnam mieć dzieci, bo mogę sobie zaszkodzić albo dziecku, dlatego niechcę więcej dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Azunie czemu już nie chcesz dzieci :mysli:

może powinnam powiedzieć, że niepowinnam mieć dzieci, bo mogę sobie zaszkodzić albo dziecku

aha no to ok :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...