Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

5 lat temu miał megane ii - była za***ista, zero usterek poważnych przez 4 lata.

Teraz poszukałem mu lagune III GT - mega wypas, alcantara, bixy, parktroniki, blutuf, tylna oś skrętna, 18 felga, białas.. Ale nie jest nikt w stanie sprawdzić całego samochodu przy kupnie. No i wychodzą babole, prawda Arek ?

Ale k**wa mać, jak to skręca . . . :slina: szok.

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

slo rozumiem że ojciec zamienił Vectrę na Lagunę - z deszczu pod rynnę :wink:

Vectra była za***ista. o mało jej nie kupiłem zamiast audi ostatnio. Miała wszystko i była na prawdę bezawaryjna. Oprócz tego kolektora dolotowego ale nie kosztowało to majątku.

Teraz śmiejemy się że wszystkie gromyz nieba za niezawodność dotychczasowych aut mojego ojca spadły na tą lagunę :)

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Witam panowie. Jestem nowy na forum ponieważ od miesiaca jestem posadaczem a4 i chciał bym sie dowiedziec od was czy w wlkp sa organizowane spoty A4? Pozdrawiam

śledź ten wątek a będziesz wszystko wiedział. Zwykle niedziela parking zielony na -2 w katakumbach king crossa :)

A co tam potrzebujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie sie dowiem kilku rzeczy bo jak to z tymi zagranicznymi a4 przy których niemiec płakał jak sprzedawał termostat i czujnik padł a kilka rzeczy jeszcze jest które mnie irytuja. Dotychczas jeździłem e36 i e46 w sedanie i tak jakoś mnie naszło na a4 mam nadzieje ze dobry wybór:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sopello to padlo Ci to co powinno pasc, te rzeczy wymienia sie sezonowo...

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

i jutro do pracy :facepalm::facepalm::facepalm:. narka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też mi mówił mechanik ze po 2 latach lub do 50 tys km wymieniac bo to norma w a4. moja ma podobno 158tys przejechane przebieg powiedzmy ze prawdziwy bo mam znajomego w audi na krańcowej i sprawdził po vine. kolego niestandardowy coś jeszcze moge sie spodziewać w a4 ze sezonowo padnie?

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

dzieki za info 3maj sie panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też mi mówił mechanik ze po 2 latach lub do 50 tys km wymieniac bo to norma w a4. moja ma podobno 158tys przejechane przebieg powiedzmy ze prawdziwy bo mam znajomego w audi na krańcowej i sprawdził po vine. kolego niestandardowy coś jeszcze moge sie spodziewać w a4 ze sezonowo padnie?

sopel wpadnij na browara, połączymy vaga sie ogarnie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze :grin: Taki żart bo osobiście uważam że zawieszenie wbrew temu co się mówi jest dobre, kwestia jak się jeździ i na co się wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle spierdalam na chate juz w piątek, ale ewentualnie mógłbym zapodać się na poz już jakoś o 16 w niedziele

Bart-S, pałko ryżowa co tam u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zayebany w akcji... Jutro mam 4 auta :facepalm: A co tu się dzieje to niestandardowy i Banan Wam opowiedzą :wink:

Brakuje mi zapachu oleju z bartsowego garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto stał dziś w poznaniu na ul. rybaka pod zsb czarną b6 avant z małym głodem na zderzaku przednim? stałem pod samym budynkiem zsb na zajęciach z wsb, gdzie wieszałem się na wjeździe :facepalm:

Ja :wink: Również byłem na zajęciach WSB i widziałem jak męczyłeś się z wyjazdem. :decayed: Ja nawet nie próbowałem tam wjeżdżać, bo ten złożony słupek to przeszkoda nie do przejechania przez mój bolid. :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Bartek a nie lepiej spota na parkingu plazy na ostatnim pietrze nikogo tam nie ma

Jak byłem wczoraj, to ostatni poziom był cały zawalony, bo poziom niżej malowali oznakowanie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz miałeś kiedyś podjechać i mieliśmy diagnozować wg tego poradnika z hamerykańskiego forum :decayed:

no jak chcesz mogę podjechać i obczaimy chociaż w Poznaniu znalazłem taki sterownik i napisałem do faceta :whistling:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

5 lat temu miał megane ii - była za***ista, zero usterek poważnych przez 4 lata.

Teraz poszukałem mu lagune III GT - mega wypas, alcantara, bixy, parktroniki, blutuf, tylna oś skrętna, 18 felga, białas.. Ale nie jest nikt w stanie sprawdzić całego samochodu przy kupnie. No i wychodzą babole, prawda Arek ?

Ale k**wa mać, jak to skręca . . . :slina: szok.

Prawda prawda dobrze że wyczaiłem to bo pod blokiem by podjechał kapałoby i zonk i bum :thumbdown:ogólnie oglądałem fajne autko a tata przejęty Twój był ale uj z tego sprzedawcy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...