Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry oj Grzesiu będzie miał ciężkie 2 tygodnie :-P ma ktoś taniego lakiernika? Taniego mam na myśli taniej niż 200 za element bo za tyle to mi sąsiad opitoli zderzaki ale może ktoś coś?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podaj kolego namiar na sąsiada :grin:

Opublikowano

No i w końcu wiosna wiosna :naughty:

haVZxuw.jpg

Wiecej w temacie :)

Opublikowano
:hi: pozdro dla miedzika widzianego na Słowiańskiej dziś :wink:
Opublikowano

Miedzik jaki to gwint?

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Piechol rowniez pozdrawiam :)

Niestandardowy, gwint fk highsport + tyl springi bc racing :wink:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam

Opublikowano

Pan, mam takie głupie pytanie. Gdzie i jak w Poznaniu modzicie auta? Wiadomo, jak ktoś ma swój garaż to inna spraw. Jak jestem w chacie to wiadomo - odwiedziny w garażu przymusowe :decayed: Ale większość czasu spędzam teraz w Poznaniu, kończę pracę o 16, wracam do mieszkania i kurka wodna nudzie się a tyle rzeczy mam do zmodzenia w auci :doh:

Opublikowano
Pan, mam takie głupie pytanie. Gdzie i jak w Poznaniu modzicie auta? Wiadomo, jak ktoś ma swój garaż to inna spraw. Jak jestem w chacie to wiadomo - odwiedziny w garażu przymusowe :decayed: Ale większość czasu spędzam teraz w Poznaniu, kończę pracę o 16, wracam do mieszkania i kurka wodna nudzie się a tyle rzeczy mam do zmodzenia w auci :doh:

u Bart-sa :polew:

Opublikowano

Fiestą jeździłem na nowych ecocontrolach ale rozm 165/60 R 14 i dawały radę :wink:

Opublikowano
Pan, mam takie głupie pytanie. Gdzie i jak w Poznaniu modzicie auta? Wiadomo, jak ktoś ma swój garaż to inna spraw. Jak jestem w chacie to wiadomo - odwiedziny w garażu przymusowe :decayed: Ale większość czasu spędzam teraz w Poznaniu, kończę pracę o 16, wracam do mieszkania i kurka wodna nudzie się a tyle rzeczy mam do zmodzenia w auci :doh:

najczęściej pod blokiem oczywiście :decayed:jak jest miejsce

Opublikowano

1 lub 4. Resztę bym odpuścił :kox:

Zdecydowanie tez z tych tylko 1 bo są naprawę kozak na mokrym, a do tego ciche, miałem w Volvo(rainsport2), aczkolwiek szybko się ścieraly.

Jak chcesz jeszcze dobre oponki to zobacz Pirelli Cinturato P7 :) są long life niby 70 tys robią :) mam w Jeepie i są na mokrym rewelacja, suche jak każda :)

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Dodatkowo z uniroyali poszukalbym Rain sport, bo osiągi mają lepsze :)

Opublikowano
Pan, mam takie głupie pytanie. Gdzie i jak w Poznaniu modzicie auta? Wiadomo, jak ktoś ma swój garaż to inna spraw. Jak jestem w chacie to wiadomo - odwiedziny w garażu przymusowe :decayed: Ale większość czasu spędzam teraz w Poznaniu, kończę pracę o 16, wracam do mieszkania i kurka wodna nudzie się a tyle rzeczy mam do zmodzenia w auci :doh:

u Bart-sa :polew:

On ma ciągle garaż zajęty :decayed:

Opublikowano

Chyba faktycznie zacznę grzebać pod blokiem :decayed: Kuźwa, tylko jak tu lutować bez 240V.

Opublikowano

Przetwornica :)

Opublikowano

Aku wytrzyma?

Opublikowano

Zależy jakie aku masz oraz jak długo będziesz tak działał :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.