Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie tam wsio ryba, myślałem nawet o Maku przy Kerfurze [emoji6]

Wysłane z mojego C6903

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie się chcecie spotkać może na jakąś kawkę z Żona wpadne

Zerknij na pierwszą stronę wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ktos ma jakis wolny dzien lub troche czasu a chcial by podejchac luknac auto albo cos moze wie o tym aucie ;)

http://otomoto.pl/audi-a3-lift-gaz-klimatronic-alu-zarejestrowany-C36376386.htmljakos super daleko nie mam ale moze ktos z okolicy to rzuci okiem ;)

w ogloszeniu niby grzane tylki ktorych nie ma a dodatkowo czujjniki zmiechrzu i takie bzdury wiec cche sobie zaoszczedzic drogi jak handlarz taki bajko pisarz.

Edytowane przez slaviozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypadam ze spota [emoji45] Siła wyższa..

Wysłane z mojego C6903

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu jakiegoś księgowego/księgową? Ktoś był ale nie pamiętam nicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy z listą na 12.04.2015 :naughty:

1. Fazii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy z listą na 12.04.2015 :naughty:

1. Fazii

2. Skubi

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ktos ma jakis wolny dzien lub troche czasu a chcial by podejchac luknac auto albo cos moze wie o tym aucie ;)

http://otomoto.pl/audi-a3-lift-gaz-klimatronic-alu-zarejestrowany-C36376386.htmljakos super daleko nie mam ale moze ktos z okolicy to rzuci okiem ;)

w ogloszeniu niby grzane tylki ktorych nie ma a dodatkowo czujjniki zmiechrzu i takie bzdury wiec cche sobie zaoszczedzic drogi jak handlarz taki bajko pisarz.

Witam wsztstkich bo dawno mnie nie było . Daj sobie spokój! Grzanych foteli brak, czujnik zmierzchu gdzie? w tym modelu chyba jeszcze nie było! czujnik deszczu gdzie ? chyba do założenia bo on ma zwykłe lusterko, o tempomacie to też chyba tylko miał na myśli bo w aucie go niema ( manetka kierunkowskazów goła ) Xenon ! made in china!!! brak spryskiwaczy w zderzaku, Mam dokładnie taka samą ale czarną ,3 drzwi, bez lpg ale za to szyberdach Bose system i 189 tyś przelotu 2000/2001r A naj lepsze na koniec tzn regulacja podwozia, podgrzewana przednia szyba !!! system nawigacji - chyba w telefonie! 6 air bag - ha ha ha ! Andersen to przy nim pikuś!!

Ps na 12.04 na spot też sie piszę!

Kolego slaviozo zadzwoń do goscia zapytaj czy salon polska,bezwypadek,jeden właściciel itd czy niemiec płakał jak sprzedawał i jedyny minus tego auta to ten na akumulatorze!!! Bo w pisaniu bzdur jest mistrzem świata!! i oczywiście cudny przebieg tzn 220 tyś km ( mógł chociaż napisać z jakimś grosikiem) bez wkładu finansowego ( zapomniał o pukającej przekładni kierowniczej ale to tylko taki szczegół)

Pozdro

No to jedziemy z listą na 12.04.2015 :naughty:

1. Fazii

2. Skubi

3. Drut

Wysłane z mojego LG-P710

Edytowane przez Drut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenne porządki ;)

Przed: https://lh3.googleusercontent.com/OWGTVkmMtFD0uEnXztnHR53IuWj9MfeoQ6Vs6BaPBQ=w988-h593-no

w trakcie: https://lh3.googleusercontent.com/EDNccGMTxJBj6Ccw-U94P81iIJcbgGVrlyuIKizuxg=w988-h593-no

i Po: https://lh6.googleusercontent.com/-_CAgH8C9qGo/VRa24Dw_rUI/AAAAAAAAJG4/YUeGk4rgr6k/w988-h593-no/20150328_134314.jpg


Mamy tu jakiegoś księgowego/księgową? Ktoś był ale nie pamiętam nicka.

A co potrzebujesz ?


12.04.2015 to jest dobra opcja :naughty:

Pamiętajcie że rano jest półmaraton w Poznaniu i będzie korkowo - ale pewnie ok 13tej już będzie posprzątane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ktos ma jakis wolny dzien lub troche czasu a chcial by podejchac luknac auto albo cos moze wie o tym aucie ;)

http://otomoto.pl/audi-a3-lift-gaz-klimatronic-alu-zarejestrowany-C36376386.htmljakos super daleko nie mam ale moze ktos z okolicy to rzuci okiem ;)

w ogloszeniu niby grzane tylki ktorych nie ma a dodatkowo czujjniki zmiechrzu i takie bzdury wiec cche sobie zaoszczedzic drogi jak handlarz taki bajko pisarz.

Witam wsztstkich bo dawno mnie nie było . Daj sobie spokój! Grzanych foteli brak, czujnik zmierzchu gdzie? w tym modelu chyba jeszcze nie było! czujnik deszczu gdzie ? chyba do założenia bo on ma zwykłe lusterko, o tempomacie to też chyba tylko miał na myśli bo w aucie go niema ( manetka kierunkowskazów goła ) Xenon ! made in china!!! brak spryskiwaczy w zderzaku, Mam dokładnie taka samą ale czarną ,3 drzwi, bez lpg ale za to szyberdach Bose system i 189 tyś przelotu 2000/2001r A naj lepsze na koniec tzn regulacja podwozia, podgrzewana przednia szyba !!! system nawigacji - chyba w telefonie! 6 air bag - ha ha ha ! Andersen to przy nim pikuś!!

Ps na 12.04 na spot też sie piszę!

Kolego slaviozo zadzwoń do goscia zapytaj czy salon polska,bezwypadek,jeden właściciel itd czy niemiec płakał jak sprzedawał i jedyny minus tego auta to ten na akumulatorze!!! Bo w pisaniu bzdur jest mistrzem świata!! i oczywiście cudny przebieg tzn 220 tyś km ( mógł chociaż napisać z jakimś grosikiem) bez wkładu finansowego ( zapomniał o pukającej przekładni kierowniczej ale to tylko taki szczegół)

Pozdro

No to jedziemy z listą na 12.04.2015 :naughty:

1. Fazii

2. Skubi

3. Drut

Wysłane z mojego LG-P710

4.danielo

Edytowane przez danielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fazii, dnia 29 Marz 2015 - 14:49, napisał:
No to jedziemy z listą na 12.04.2015
1. Fazii
2. Skubi
3. Drut

Wysłane z mojego LG-P710


4.danielo

5. Radek_siara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem listę, edytujcie to trochę jak odpisujecie ;)

1. Fazii
2. Skubi
3. Drut
4. danielo

5. Radek_siara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fazii

2. Skubi

3. Drut

4. danielo

5. Radek_siara

6. Cichy193 (pewnie z synkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...